niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Program Gościńca 2014

Tegoroczny Gościniec Łomżyński po raz pierwszy odbywa się w piątek, gdy poprzednie edycje - w sobotę. Organizator Miejski Dom kultury DŚT zastrzega, że godziny programu należy traktować jako przybliżone, ze względu na plenerowy charakter imprezy na żywo.

Start godzina 16.
Koncert młodych talentów, laureatów konkursów wokalnych: \"Mama, tata i ja\" oraz \"Big Beat\"

Godzina około 17.
Konkurs na szybkie zjedzenie fafernuchów - następnie koncert kapeli Maki

Godzina około 18.
Konkurs na najbardziej odlotowy kapelusz - koncert The BL Blues Band, łomżyńskiego zespołu, promującego swoją debiutancką płytę \"BL Blues\".

Godzina około 19.
Koncert duetu Natalia Szroeder & Liber

Godzina około 20.15.
Rozśpiewane i roztańczone \"MDK Show\" - przygotowane z okazji 5.rocznicy odejścia Michaela Jacksona (1958 - 2009) widowisko z przebojami nieśmiertelnego \"Króla Popu\", które wykonają wokalistki i wokaliści z grup: eMDeK Magdy Sinoff i PopArt Bernarda Karwowskiego oraz tancerze i tancerki z zespołów: BK Step Adrianny Rajkowskiej i CT Group Marka Kisiela

Godzina około 21 do 23.
Koncert gwiazdy Gościńca- DŻEM

MirRobDer

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program Gościńca 2014

Dzem bedzie gral 2 godziny-swietnie :)

Życie to nie bajka,życie to je walka! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program Gościńca 2014

Autor: mala-mi po 23 juz rozgrzana na duze co nieco?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program Gościńca 2014

Bylo swietnie. Dzem to jeden z moich ulubionych zespolow. Cieszy fakt,ze publicznosc byla w zroznicowanym wieku a i tak pod scena(tam gdzie bylam) wszyscy bez wzgledu na swoje lata bawili sie i spiewali. Oby wiecej takich kapel

Życie to nie bajka,życie to je walka! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program Gościńca 2014

Potwierdzam! Też stałem blisko sceny i piękne jest to że 3 pokolenia bawiły się jak równy z równym. Dżem to jest nieśmiertelna kapela! Mam tak zdarte gardło że nie mogę wydobyć dziś z siebie ani słowa ale co tam.. warto było!!!!!

kijem tego co nie pilnuje swego!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org