poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dariusz K. potrącił kobietę

Te Łomżyniaki to same wariaty.

Jak ustaliła prokuratura, Dariusz K. prowadził samochód pod wpływem kokainy.


http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,smiertelnie-potracil-kobiete-br-byl-pod-wplywem-kokainy,128073.html

http://www.fakt.pl/gwiazdy/dariusz-k-byly-maz-edyty-gorniak-zabil-kobiete-na-pasach,artykuly,474379.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dariusz K. potrącił kobietę

Szkoda, że to nie była twoja matka x lat temu w czasie ciąży z tobą wtedy nie byłoby tego tematu dzieciaku fejsa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dariusz K. potrącił kobietę

Łomżyniaki to cudaki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dariusz K. potrącił kobietę

@BLM rozumiem, że temat może się nie podobać, ale *****, ty widzisz co ty piszesz? Kto tu jest dzieciakiem? Kto w ogóle takie coś pisze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dariusz K. potrącił kobietę

BLM przeczytaj artykuł jeszcze raz i zastanów się nad tym co napisałeś,bo jak przeczytałam Twój post to pomyślałam że to ty chyba jesteś pod wpływem.I co ma fejs do tego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dariusz K. potrącił kobietę

jak obstawiacie, dostanie pajde czy sie wywinie w zawiasach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dariusz K. potrącił kobietę

na bank wywinie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dariusz K. potrącił kobietę

Napisałem co myślę o poście kolegi a nie o treści artykułu. Gość szuka sensacji i ewidentnie drwi z zaistniałej sytuacji co wg. mojego uznania nie jest na miejscu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dariusz K. potrącił kobietę

a na miejscu jest życzenie ciężarnej kobiecie potrącenia przez samochód. może i szuka sensacji, może po prostu ciekawi go opinia innych forumowiczów na ten temat, w każdym razie to ty się nie popisałeś i twój post był bardzo nie na miejscu. jakoś nie widze tu drwiny, nic niegrzecznego. zresztą nawet jakby- serio? przeczytaj jeszcze raz co piszesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dariusz K. potrącił kobietę

o wiele ciekawsze są posty pod artykułem
faktu....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dariusz K. potrącił kobietę

a kim on jest żeby się wywinął ? zabił kobietę na przejśćiu powinien iść śiedzieć jak zwykły bandyta moje zdanie ale w tym kraju zakręcą zachachmęcą zapłaci dobrą kasę i jest wolny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dariusz K. potrącił kobietę

W kadym razie ma nie wesolo

angella

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dariusz K. potrącił kobietę

ja to bym wprowadziła gilotynę szubienicę lub inne śmiercionośne kary to od razu byłoby spokojniej i bezpieczniej. Iść do więzienia to czysta przyjemność dla zbrodniarza.






http://www.favore.pl/userpage/Genowefa60.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org