czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sala weselna Pasjonata

Prosilabym o opinie na temat wesel. Cenowo wyglada dobrze, wiec zastanawiam sie jak to wyglada od wewnatrz

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna Pasjonata

ta w Nowogrodzie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna Pasjonata

Polecam, jestem zadowolony ze swojego wesela na tej sali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna Pasjonata

Powiem tak, na początku jak zamawiasz salę sporo wcześniej jest wszystko ok, cena super w stosunku do tego co oferują a tydzień przed weselem jak już właściciel wie, że nie pójdziesz do konkurencji wymyśla dodatkowe opłaty, a nawet tak prozaiczne rzeczy karze kupić we własnym zakresie jak np. kubeczki czy kieliszki plastikowe, znajomym jak w trakcie wesela ich zabrakło to kazał o pierwszej w nocy po nie jechać i dokupić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna Pasjonata

No no to tak to się nie robi.drogie szefostwo. Miejsce ładne byłam tam raz na weselu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna Pasjonata

Jakieś bajki rozalka wymyśla...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna Pasjonata

miałam tam swoje wesel jak na innych imprezach bylam i było ok. odkąd syn przejął tę salę to jest dobrze, jedzenie mają smaczne, podawane na czas, obsługa też ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna Pasjonata

Miałam tam swoje wesele, co prawda już kilka lat temu, ale było super. Nie miałam żadnych zastrzeżeń. Znajomi jakiś czas później też tam zrobili wesele (tak im się sala spodobała, jak byli na naszym) i też było w porządku. Także polecam.
Ja nie miałam żadnych przebojów typu dokupowanie czegokolwiek, wszystko co miało być, to było, jedzenia dużo, smaczne. Sala i otoczenie ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org