czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
mały york szuka nowego domu

Witam, szukam nowych właścicieli dla 9tygodniowego yorka. Muszę go oddać, ponieważ moja sunia go nie akceptuje. Robie to z bólem serca, bo piesek jest bardzo radosny i szybko uczy się czystości. Został dwukrotnie odrobaczony.
Tel. 608631685

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mały york szuka nowego domu

oddasz za darmo ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mały york szuka nowego domu

Tak mi przyszło do głowy, że jeśli rzeczywiście chcesz oddać za darmo, to uważaj, żeby ktoś nie wziął pieska tylko po to, by go sprzedać i na nim zarobić. Wydaje mi się, że powinnaś wziąć za niego pieniądze, wtedy będzie przynajmniej większe prawdopodobieństwo, że kupi go ktoś, kto rzeczywiście chce mieć psa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mały york szuka nowego domu

tak symboliczne 200 zl chocaz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mały york szuka nowego domu

Piesek ma już nowy dom:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mały york szuka nowego domu

York w ciągu momenty znalazł dom, a biedaki w schronisku nieraz latami czekają na adopcję.. i nie zawsze sie doczekują. Ale przecież posiadanie yorka jest takie modne.. Obowiązkowy \"gadżet\" każdej paniusi :]

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mały york szuka nowego domu

bless nie można uogólniać. Wielu ludzi jest po prostu miłośnikami tej rasy (bynajmniej nie ze względu na wygląd), to nie ich wina, że naszła moda na taką rasę. Szkoda tylko, że wielu ludzi połaszczy się na \"słitaśny\" wygląd nie mając pojęcia jaki to charakterny pies.

owocowa mamba, sherlock psy i koty sprzedawać może tylko i wyłącznie hodowca zarejestrowany. Za sprzedaż psów w typie oraz kundelków grozi grzywna do 5.000zł.

kluśka muszę przyznać, że robiłaś ogromną głupotę oddając psiaczka. Przyzwyczajanie się do siebie zwierząt może trwać nawet kilka tygodni. To nic nadzwyczajnego, że suka nie dogadywała się ze szczeniakiem, który był w domu dopiero od kilku dni. Poza tym, szczenię można zwrócić do hodowli. Zwrócą koszta, a psiak trafi do nowego domu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org