czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Niskie pensje to jaczęsciej występujący problem w tym kraju:

http://hiperwyzysk.pl/handel/mapa#problem-form

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niskie pensje to jaczęsciej występujący problem w tym kraju:

Re: Trener łomżingu żart.
Autor: Jan Zysk (---.neoplus.adsl.tpnet.pl) Data: 26-06-14 13:05

A największym problemem są niskie pensje!: http://hiperwyzysk.pl/handel/mapa#problem-form

http://skroc.pl/b0d09
-----------------

sam ze soba piszesz nieudaczniku zyciowy?

ty to nawet na opoja sie nie nadajesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niskie pensje to jaczęsciej występujący problem w tym kraju:

brawo zxcv4. w końcu napisałeś coś mądrego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niskie pensje to jaczęsciej występujący problem w tym kraju:

Nie napisał nic mądrego tylko obraża ludzi!!!




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niskie pensje to jaczęsciej występujący problem w tym kraju:

a ty jesteś oferma życiowa, która się do niczego nie nadaje tylko do narzekania. Wypad za granicę ślimaku bez perspektyw :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niskie pensje to jaczęsciej występujący problem w tym kraju:

Gorszego chama jak mietek na forach nie widziałem który by aż tak obrażał ludzi!!!

Miejsce polaków jest w Polsce , tu mają być godne warunki i pensje a nie coraz więcej Łomżyniaków korzysta z opieki społecznej bo płacą grosze i nawet jak się pracuje to i tak nie ma z czego żyć!!! Sam se wypadaj za granicę niech cię dymają jak wszystkich takich jak ty !!!




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niskie pensje to jaczęsciej występujący problem w tym kraju:

Jan Zysk za granica nie jest zle wiesz ze zyjesz i sie nie przejmujesz co jutro do gara wlozyc ja sie zastanawiam co tacy ludzie jak nie maja pracy robia jeszcze w tej lomzy przeciez granice sa otwarte pracy jest duzo jeszcze by wystarczylo dla wszystkich konto w banku wodka w loduwce i mozna swiat doganiac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niskie pensje to jaczęsciej występujący problem w tym kraju:

Moze i nie jest źle ale nie każdy chce i może jechać a mietek nie prawa nikogo wyganiać ani obrażać




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niskie pensje to jaczęsciej występujący problem w tym kraju:

Trzeba robić tak ofermo, żeby mieć w Polsce co do gara włożyć, a jak się jest debilem bez szkoły dla którego nie ma pracy to trzeba iść bruk układać, więc skończ chłopie narzekać i weź się za robotę. Mnie tu jest dobrze, a nawet bardzo dobrze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niskie pensje to jaczęsciej występujący problem w tym kraju:

oj nie ma prawa tego robic
zaloz mu sprawe cywilno juz cie nie obrazi
dane jego mozesz szybko uzyskac dla chcacego nic trudnego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niskie pensje to jaczęsciej występujący problem w tym kraju:

sherlock forumowy idioto przestan trollowac,szybko to mozesz kupe w majtki zrobic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niskie pensje to jaczęsciej występujący problem w tym kraju:

Sherlock jesteś DEBILEM ! Czekam na założenie sprawy cywilnej ;)
Zanim ułomny chłopaku zaczniesz coś pisać na tematy prawnicze to poucz się troszeczkę prawa, ok ? Tak się składa, że prawo to ja mam w jednym paluszku i naskoczyć mi możesz ;) Sherlock nie zapomnij brać tych tabletek, które ci lekarz przepisał, bo coraz gorzej z tobą!!!!

A wracając do tematu to nie chce mi się produkować 2 razy w każdym temacie, więc wkleję swój post z innego tematu.

Największy problem u nas jest z tym, że ludziom się nie chce pracować, bo nauczyli się narzekać, robić z siebie ofiary losu i żyć na niskim standardzie, ale bez pracy! Zrozumieliście? To powtórzę... Ludzie wolą nie pracować i żyć na granicy ubóstwa, bo nie chce się im pracować. Przyzwyczaili się do życia na niskim poziomie, dobrze im bo nie pracują i tylko narzekają mówiąc, że to wina wszystkich dookoła, a tak naprawdę to ich wina!
Moja znajoma z PUP mówiła mi ostatnio, że wielu ludzi zarejestrowanych w PUP jako osoby bezrobotne dostają naprawdę dobre oferty pracy (jak na ich wykształcenie, predyspozycje itp.) a o dziwo odmawiają podjęcia pracy, bo wolą darmowy zasiłek dostawać!!!! To się w głowie nie mieści.... Reasumując człowiek woli mieć 800zł za darmo niż 1600zł na które musi zapracować... i taka jest smutna prawda naszych biedaków łomżyńskich, którzy to tylko siedzą przed komputerami, narzekają i myślą jak tu zarobić, żeby się nie narobić :)
Mam też znajomych "roboli", którzy nie pokończyli dobrych szkół czy inteligencją nie błyszczą... ale wystarczy na budowę się wkręcić, gdzie można wyciągnąć 100zł dniówki. 100zł dniówki razy dwadzieścia pare dni w miesiącu to jest pensja w granicach 3000zł. Można !? Można, ale trzeba chcieć. Fakt, że ciężko, ale cóż ktoś buduje, ktoś wykańcza, ktoś sprzedaje, a ktoś potem kupuje... Taka kolej rzeczy. Jakby na świecie było tylko to ostatnie ogniwo, które kupuje to kto by budował!?
Na tym forum gnieździ się naprawdę wielu obiboków i nierobów co widać i czuć nawet przez łącza internetowe ;) Narzekają, narzekają, biadolą i pierdzielą głupoty... a wystarczy zrobić kółko wokoło Łomży i doskonale widać wszędzie ludzi pracujących fizycznie czy to budujący drogi czy to układający kostkę brukową... Takich ludzi szanuję! Za ich ciężką pracę i za to, że dzięki nim jeżdżę po nowych ulicach, ale takimi ludźmi jak tutaj na forum to gardzę!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niskie pensje to jaczęsciej występujący problem w tym kraju:

fajnie ze masz prawo w jednym paluszku a mozesz skonczyc w garnuszku ehhhh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niskie pensje to jaczęsciej występujący problem w tym kraju:

Autor: Jan Zysk widzisz i zaczol pisac na temat i nie wyzywa az milo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niskie pensje to jaczęsciej występujący problem w tym kraju:

No na rapera może nadawałbyś się, ale nie na prawnika. Zamknij się więc chłopaku, bo naprawdę jesteś jakiś tępy umysłowo i do żadnej dyskusji nic racjonalnego nie wnosisz tylko przeszkadzasz. Przeszkadzasz rozumiesz? Pasożytem jesteś zwykłym, który tylko plącze się ludziom pod nogami i doczepia jak do psiego ogona, a pożytku z ciebie nie ma żadnego nikt.
Ostro masz łeb zryty, chociaż przekonany jestem, że jesteś zwyczajnie na coś chory, ale tak czy inaczej nie powinieneś mieć dostępu do internetu by wypowiadać się publicznie. Nieszczęśliwy jesteś bardzo i dobrze o tym wiesz :)
W każdym razie w prawnika się nie baw, bo wielu próbowało i się potem zdziwiło. Coś tam gdzieś usłyszałeś, może coś przeczytałeś i gdzieś ci tam dzwoni, ale nie wiesz do końca w którym kościele i piszesz słowa, których znaczenia nie znasz. Ogarnij się chłopie, a zacznij od tego, żeby skończyć chociaż szkołę średnią wieczorowo. Może chociaż polskiej pisowni się nauczysz.
Czołem!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niskie pensje to jaczęsciej występujący problem w tym kraju:

mietek chyba dzisiaj lepiej zjadles cos w koncu madrego napisales

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niskie pensje to jaczęsciej występujący problem w tym kraju:

Dokładnie :) A teraz publicznie ci oświadczam, że to ostatni post, który kieruję w twoim kierunku. Nie będę już reagował więcej na twoje wpisy, bo sorry ale nie jesteś osobą na tyle intelektualnie rozwiniętą, abym mógł z tobą dyskutować. Tak jak pisałem do żadnej dyskusji nic nie wnosisz oprócz głupoty,bo tak naprawdę nie masz żadnej głębszej wiedzy na żaden temat i nie jesteś zwyczajnie obyty... i tylko niepotrzebnie śmiecisz w tematach. Narka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niskie pensje to jaczęsciej występujący problem w tym kraju:

sherlock pluc ci w ryj a ty powiesz,ze deszcz pada!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niskie pensje to jaczęsciej występujący problem w tym kraju:

mieciu to nie pisownia klawiatura nie polska rozuniesz ? malo bystry jestes

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niskie pensje to jaczęsciej występujący problem w tym kraju:

Autor: zxcv4 chodzisz i tylko kopiujesz teksty ludzkie i madrego udajesz parasol wez jeszcze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niskie pensje to jaczęsciej występujący problem w tym kraju:

sherlock pluc ci w ryj a ty powiesz,ze deszcz pada!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niskie pensje to jaczęsciej występujący problem w tym kraju:

twoja glupota nie zna granic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niskie pensje to jaczęsciej występujący problem w tym kraju:

Autor: zxcv4 chlop zonaty dwojke dzieci(ktore na kawalerke chodza )mnie niz zero w tej jego glowie siedzi 24h i troluje na forum wyzywajac sie z dzieciarnia ,chlopie ogarnij sie bo ty w tej glowie pusto masz te forum ci rozum zjadlo ,zacznij sie leczyc moze jeszcze czas ,oby nie zapozno bylo powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org