czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Myjnia mobilna

Witam, co myślicie o tego typu działalności jak w temacie? Chodzi o to że jest to myjnia samochodowa z dojazdem do klienta i do tego ekologiczna. W ofercie jest mycie auta z zewnątrz i wewnątrz, woskowanie itp. oraz pranie dywanów, krzeseł, kanap, mycie okien, podłóg.
Mam zamiar takie coś otworzyć w Łomży w najbliższym czasie i chciałbym znać wasze opinie na ten temat i czy to w ogóle w takim mieście ma sens?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myjnia mobilna

A przypadkiem nie ma zakazu mycia samochodu na swojej posesji?
Znalazłem takie coś:

„Mycie pojazdów mechanicznych poza myjniami dopuszcza się jedynie w miejscach o utwardzonym podłożu i pod warunkiem, że powstające ścieki odprowadzane są do kanalizacji miejskiej lub do zbiornika bezodpływowego"

Ogólnie pomysł okej, tylko jak sobie liczysz taką usługę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myjnia mobilna

To jest myjnia ekologiczna więc ścieków nie ma. Myci odbywa się suchą parą i żadna chemia ani inne detergent nie spływają. Cena zależy od tego co chcesz mieć zrobione.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myjnia mobilna

Dobrych pomysłów na biznes raczej nie powinno się przedstawiać na forum publicznym. Zwłaszcza takich, których w tym mieście nie ma.
A czy to dobry pomysł? Moim zdaniem nie koniecznie. Dużo jest myjni samoobsługowych, całodobowych gdzie za 5zł można umyć z zewnątrz samochód. A czyszczenie wewnątrz to i tak przeciętnie Polak robi jak ma wolne przed świętami Bożego Narodzenia czy Wielkanocy :D

Takie moje zdanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myjnia mobilna

Yoi, hmm. nie koniecznie musi sie kierunkowac na klienta indywidualnego,
firm i ich flot tez jest duzo... i umowy stałe mozna powypisywac ... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myjnia mobilna

było kiedyś coś takiego w Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myjnia mobilna

Yoj to nie jest usługa dla przeciętnego Kowalskiego co dba o swój samochód od święta. To jest usługa dla ludzi co szanują swój czas a jednocześnie lubią jeździć czystym samochodem. Może i zapłaci się więcej za usługę, ale człowiek nie traci swojego czasu na gimnastykowanie się przy samochodzie tylko ktoś to robi za niego np. w czasie kiedy od pracuje albo je obiad z rodziną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myjnia mobilna

ByleJaki dobrze mówi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myjnia mobilna

No dobra dobra, skad wezmiesz te 75+ tysiaczkow? kredens?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myjnia mobilna

Hehe aż tyle mi nie potrzebne, a skąd wezmę już moja sprawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myjnia mobilna

No z tym o umowach z firmami nie pomyślałem. W takim razie powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myjnia mobilna

re:Autor: xDx

jak ksztaltuja sie u was przykladowe ceny za taka usluge?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org