sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
JANAS NIE JEST TRENEREM KADRY

Dzisiaj ranow wstaję wchodzę na "wp" i patrze a tam artykuł "Paweł Janas zrezygnował z kadry". Jak myslicie kto powinien byc następco??

Łomża! Zawsze kocham Cie!
Tobie, oddam serce swe.
Serce, swoje jedyne!
Oddam swojej drużynie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JANAS NIE JEST TRENEREM KADRY

Wytłumacz mi znaczenie słowa "nastepco". Szukałem w słowniku, ale nie znalazłem...

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JANAS NIE JEST TRENEREM KADRY

NASTĘPCĄ*

Łomża! Zawsze kocham Cie!
Tobie, oddam serce swe.
Serce, swoje jedyne!
Oddam swojej drużynie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JANAS NIE JEST TRENEREM KADRY

No proszę... jak chce, to potrafi.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JANAS NIE JEST TRENEREM KADRY

Hola, Hola, Hola
Dementi Listkiewicza.
http://wiadomosci.onet.pl/1347853,11,item.html

slm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JANAS NIE JEST TRENEREM KADRY

Ja bym chciał żeby jakiś dobry szkoleniowiec zza granicy.
Przy okazji mógłby Listkiewicz podać się do dymisji...chyba nikt go już niechce???!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JANAS NIE JEST TRENEREM KADRY

hehe wp pisala na podstawie faktu
takze na bank to jest prawda :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JANAS NIE JEST TRENEREM KADRY

Kasperczak już dał nogę, wiedział co robi. A Janas won z kadry, chociaż szczerze, to jego wina jest tylko częśćiowa, przecież z pustego nie nalejesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JANAS NIE JEST TRENEREM KADRY

Ludzie i znowu bedzie jak 4 lata temu. Na trenera przyjdzie jakas gwiazda i bedzie po Euro 2008..
Niech Janas zostanie ale Listkiewicz musi odejsc. Sam gada o slabym poziomie ekstraklasy, a od czego on jest? Zyczy sobie pomnikow... pfff



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JANAS NIE JEST TRENEREM KADRY

hahahahahahhahaaahhahah niech , janas zostanie chyba cie porąbało LOLU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JANAS NIE JEST TRENEREM KADRY

Nie wiem czy dymisje Janasa, Listkiewicza, czy nawet tej calej zgraji z PZPN tak szybko wplyna na dramatyczna zmiane sytuacji 'polskiej pilki'.
Taak, taak - jak to przyslowie mowi, ze niby to ryba zaczyna gnic od glowy, ale obserwujac stan I-szej, czy nawet II-giej ligi, jak i poziom reprezentowany przez nasza druzyne narodowa, to, no coz - pozal sie Boze!

Czyz nie godnym pozalowania i dajacym duzo do myslenia jest fakt, ze wedlug niemal jednoglosnej oceny, najlepszym, a przede wszystkim, najambitniejszym naszym pilkarzem na Mundialu byl Smolarek - zawodnik, nota bene, ktory wychowal sie na obczyznie? Hmmm?

Takze: czyzby obecna karygodna i oplakana sytuacja w jakiej znalazl sie nasz ukochany klub, nie byla odzwierciedleniem ogolnego stanu polskiej pilki noznej, jesli juz nie calego sportu?

Jak to juz ktos poprzednio okreslil na tym forum - 'let's hope for the best, but be prepared for the worst', czyli - miejmy nadzieje na jak najlepsze, ale badzmy przygotowani na najgorsze i to ... na dluzsza mete, niestety.

Pozdrawiam, wychu



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org