sobota, 01 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
M A N I F E S T A C J A

Dostałem taką wiadomość więc najwięcej ludzi przeczytą ją tutaj!

"Czy interesuje Cię co dzieje się ze sportem w naszym mieście? Radni nie chcą założyć na rozwój sportu w Łomży. Blokują dobrą drużynę piłkarską, zmuszajają, żeby nie starała się o licencję do gry w II lidze. Czy to sprawiedliwe, że drużyna, ktora dzielnie walczyła przez cały sezon ma pozostać nadal w ogonie polskiej ligi? Jeśli interesuje Cię los klubu zajrzyj na w ww.lks.4lomza.pl Jutro o 12 przy ratuszu manifestacja! Przeciez nie po to cały rok kilka tys. ludzi kibicowalo i śpiewalo 2 liga 2 liga ŁKS żeby brak pieniędzy wszystko zepsuł! Przyjdź! Liczy się każdy głos i każda pomoc! Prześlij to wszystkim znajomym"

Ja tam będę o ile coś się w ogóle będzie działo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: M A N I F E S T A C J A

Będzie tak jak ostatnio. Przyjdzie 10 chłopaczków, którzy po kilku minutach się rozejdą. Miasto i tak według prawa nie może finansować zawodowego sportu. Zamiast nic nie dającej manifestacji lepiej podzielić się na grupy i przelecieć po kilku większych firmach w mieście z prośbą o wspomożenie naszego klubu! Nielegalne zbiorowisko szybko będzie mogła rozgonić policja.

...a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: M A N I F E S T A C J A

Futbol to: biznes, korupcja, duża kasa przepływajaca z kieszeni do kieszeni itp., więc nie ma sensu pompować tam naszych wspólnych pieniędzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: M A N I F E S T A C J A

Phi policja....(bez urazy mieczkoś) w każdym razie ja zajde zobaczę może ktoś będzie. Mi także zależy na naszym klubie!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: M A N I F E S T A C J A

ja tez , zajde

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: M A N I F E S T A C J A

a ja was odesle do tematu na forum ŁKSu:

http://lks.4lomza.pl/forum/viewtopic.php?p=15206#15206

...Kiedy stałeś z nami, walczyłeś ramie w ramię - idea Wielkiej Polski Twym celem stała się...!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: M A N I F E S T A C J A

aa i jeszcze jedna sprawa :



tu sie mozecie wykazac.

www.lks.4lomza.pl/forum/viewtopic.php?p=15217

Zawsze na dobre i na zle z ukochanym klubem - kibice Łomżyńskiego Klubu Sportowego

...Kiedy stałeś z nami, walczyłeś ramie w ramię - idea Wielkiej Polski Twym celem stała się...!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: M A N I F E S T A C J A

rubmy cos zeby lks zagral w 2 lidze
`chocmy sie zbierzemy wezmiemy ze soba kosiorka i pujdziemy do piatnicy porozmawiac poprosimy pokrzyczymy na cala piatnice i morze sie szef zgodzi

ziomal


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: M A N I F E S T A C J A

Autor: kibic lks lomza (---.lom.vectranet.pl)
Data: 29-06-06 10:19
napisał:
"rubmy cos zeby lks zagral w 2 lidze
`chocmy sie zbierzemy wezmiemy ze soba kosiorka i pujdziemy do piatnicy porozmawiac poprosimy pokrzyczymy na cala piatnice i morze sie szef zgodzi

ziomal"


Jak ty się weźmierz za temat sponsoringu tak samo jak podchodzisz do nauki to czarno to widzę. Pan Kosiorek nie rozmawia z gówniarzami, którzy jego nazwisko piszą z małej litery. Ziomal, weź się za naukę, bo do koszenia trawy i zbierania petów na trybunach ŁKS będą przyjmować po "zawodówce", której zapewne możesz nigdy nie skończyć !


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: M A N I F E S T A C J A

gdzie ta zbiorka na dlug wyjazdowy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: M A N I F E S T A C J A

I po manifestacji...:/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: M A N I F E S T A C J A

peter: Tobie również gratuluję pisowni. Czepiasz się innych, sam nie jesteś lepszy.

"weźmierz" - nie znalazłem takiego słowa w słowniku...

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: M A N I F E S T A C J A

ZBIóRKA PIENIĘDZY NA DłUG WYJAZDOWY:
SOBOTA (1.07) ORAZ NIEDZIELA (2.07)
MIEJSCE: STARY DWORZEC
GODZINA: 16:00


...Kiedy stałeś z nami, walczyłeś ramie w ramię - idea Wielkiej Polski Twym celem stała się...!


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org