czwartek, 16 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szpital zwraca NFZ pieniążki?

Szpital zwraca NFZ pieniążki? Znowu będzie na minusie :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital zwraca NFZ pieniążki?

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital zwraca NFZ pieniążki?

A to dlatego zmiana ordynatora na neurologii... poprzedni miał problemy z czytaniem procedur ze zrozumieniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital zwraca NFZ pieniążki?

pani ordynator neurologii idzie na emeryturę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital zwraca NFZ pieniążki?

W sklepie jak się pomyli kasjer to płaci z wypłaty, a w szpitalu idzie na emeryturę :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital zwraca NFZ pieniążki?

Ciekawe kto został .... pewnie czyjaś synowa ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital zwraca NFZ pieniążki?

napewno kolejny łapownik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital zwraca NFZ pieniążki?

Akurat nie, ordynatorem została młoda doktor od kilku lat pracująca na neurologii, dobry specjalista, z sercem podchodząca do pacjentów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital zwraca NFZ pieniążki?

"Haiku" a teraz wróćmy do pytania "jestemza". Czyja to synowa? Odpowiedź na to pytanie możemy uzyskać wiedząc kim jest nowa osoba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital zwraca NFZ pieniążki?

chyba że o doktor Strzalińskiej mowa bo ona jedna podchodzi do pacjentów z sercem i troską.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital zwraca NFZ pieniążki?

Kto by nie był to na starcie ma prawie dwa miliony do odrobienia :( Szambo w takiej sytuacji to francuskie perfumy:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital zwraca NFZ pieniążki?

Tak, to dr Strzalińska, która na swoją dobrą opinię zapracowała sama, a nie przez teścia czy kogokolwiek innego. Nie sądzisz dlaczego_nie, że to krzywdzące tak kogoś oceniać, nawet go nie znając?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital zwraca NFZ pieniążki?

wspaniała pani doktor z ludzkim podejściem do pacjenta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital zwraca NFZ pieniążki?

Zgadzam się z przedmówcami, osobiście kilka lat temu byłam pacjentką dr Strzalińskiej na oddziale neurologii, jako nieliczna miała serce do pacjentów uważam, że w pełni zasłużyła na taki awans.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital zwraca NFZ pieniążki?

Uważam, że na takie stanowisko powinien być rozpisany konkurs. Bycie dobrym człowiekiem nie oznacza bycia dobrym specjalistą. Uważam, że w naszym szpitalu brakuje tych drugich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital zwraca NFZ pieniążki?

pani doktór jest też dobrym specjalistą. leżałam w szpitalu to wiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital zwraca NFZ pieniążki?

Ja także leżałam prawie miesiąc w szpitalu i właśnie doktor Strzalińska była moim lekarzem prowadzącym.Dobry specjalista może mieć także serce do pacjentów, co ma miejsce właśnie w przypadku pani doktor.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital zwraca NFZ pieniążki?

Widzę że gratka i DE. jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności chorują na to samo i leczą się u tych samych lekarzy.

Re: DOBREGO GASTROLOGA SZUKAM
Autor: gratka (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 15-06-14 14:02
witam doktor Olszewski jest niezłym gastrologiem leczyłam się długo u niego na wrzody żołądka. dobrze dobrał mi leki i jest teraz dobrze. polecam.


Autor: De. (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 15-06-14 15:17
Ja również leczyłam się u dr Olszewskiego miałam problem z żołądkiem, a także z jelitami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital zwraca NFZ pieniążki?

pewnie u weterynarza kotka tez lecza na to samo
a ciekawe na co choroja mezowie?
---------------
czyzby rozdwojenie jazni?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital zwraca NFZ pieniążki?

Zxcv4 nie wiem skąd masz takie informacje, że ja się leczyłam u dr Olszewskiego na wrzody? Jasnowidzem jesteś?Uważasz, że gastrolog leczy tylko tą przypadłość?Nie wiem na co choruje mąż gratki, bo mnie to nie interesuje, a Ty jak jesteś ciekaw to go spytaj!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital zwraca NFZ pieniążki?

I wie że gratka ma męża :)

Czyli , koleżanki z Biedronki :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital zwraca NFZ pieniążki?

Maruda Gratka sama tu na forum pisała, że ma męża i 35 lat.Ale nie każdy jest bystry na tym forum, natomiast idiotów tu nie brakuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital zwraca NFZ pieniążki?

ludziom chce się pomóc jak pytają o gastrologa ale jak zawsze niektórym to przeszkadza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org