poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
chamstwo w łomzy

chamstwo takie ze pierdne zygne i pojde
kto popiera ze w tej łomzy naprawde atmosfra jest jakas chamska
referendum czas zaczac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chamstwo w łomzy

ja. a ja nie jestem ja, ja jestem my

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chamstwo w łomzy

nie wiem gdzie mieszkasz...(szukać mi się nie chce) ale przyjeżdżaj... Twoje "klimaty"... pierdniesz, zygnieasz... i pójdziesz dalej... Co Ci za różnica, w co wdepniesz... ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chamstwo w łomzy

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chamstwo w łomzy

Powiem tak. Jest wiele osób, które zachowują się chamsko i po ich zachowaniu można stwierdzić, że są wieśniakami, bo "wieś" to nie tylko miejsce zamieszkania, ale też stan umysłu.
Ale nie ma co mierzyć wszystkich jedną miarą, bo wszędzie na 100 gołąbków zdarzy się 1 czarny kruk co sieje ferment i jest tak wszędzie, a nie tylko w Łomży. Dziękuję, dobranoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chamstwo w łomzy

Transponder... krwawa, czy masowa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chamstwo w łomzy

miara to jest zycie jak w domu tak na ulicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chamstwo w łomzy

rybcia atmoswera jes zawsze na ztcher .co ty tak placzesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chamstwo w łomzy

A ja to powiem szczeze żebyś sie nie wpierdalala w czyjeś życie kazdy robi co chce ci nie pasi to nie wychodź na ulice a co to za słowo wiesniak ? Napewno ten wiesniak bedzie umiał lepiej sie zachować od ciebie bo ty siejesz ferment i pokazujesz tym jaki z ciebie mieszczuch , patologia jakaś .....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chamstwo w łomzy

dobrze napisane masz racje dzieci tylko potrafią wyzwać od wieśniaków jak ta cała ryba a ciekawe jakie korzenie jej rodzina ma czy nie wiejskie .... posądzać ludzi kim są a.....pozdrawiam przedmuwce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chamstwo w łomzy

a ty już z angli wrociles czy dalej tam na zmywaku?
skad u ciebie tyle frustracji potomku roztrzasaczy gnoju?popatrz na swoje posty,ile tam chamstwa i prostactwa,chloptasiu zacznij od siebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chamstwo w łomzy

chamski ryj ze wsi...
i naprawde strach obok takiego stac nie dosc ze gnojem wali jak z chlewa od niego to jeszcze z ryja szambem podciaga, szok normalny.
zawsze kiedy mam doczynienia z takim elementem to aż mnie to przeraza...
a jakie to zawziete uparte i to mysli ze to ktos jakis a prawda niestety bywa jak zycie czyli wali go w tej ryj i to moze przez to wiekeszosc z nich takie buraki czerwone chodza na mordzie w tych borsuczych swetrach w cudownie zakreslonych kurpiowskich wzorach.
no cóz wyrazam swoje zdanie jako młody1403 także ma do tego prawo o czym wspomniał na innym forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chamstwo w łomzy

czyli jak zawsze najglosniej zlodziej krzyczy,lapac zlodzieja!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chamstwo w łomzy

Ja jestem z wioski prosze bardzo któż taki mądry przyjdź ze mna pogadac w oczy czeresniaku i wypierdku z miasta , chodź cie do roboty wezme to sie wiecej narzekasz niż to wszystko warte , jest taka rzecz , sa ludzie i ludzie ci normalni i ci co nic nie robią a potem narzekają ze im bida w Polsce , baranie ja na wsi zawsze bede miał co jeść co pic , co robic i dam sobie radę a ty ? Ty który tak sie wypowiadasz o ludziach ze wsi , jak zabraknie ci prądu a mieszkasz na 6 pietrze ,załatwisz sie na trawniku przed blokiem ? Jak rolnik nie zbieze plonów to co bedziesz jadł , ja uważam ze tacy jak ty sa pasożytami ja jestem z wioski ale pracuje w Warszawie jako glazurnik i na nic nie zamienię ojcowizny a ty co dalej bedziesz mądry siedząc w żelbetonowych blokach , jak masz tak sie wypowiadać o ludziach to lepiej wogle nic nie pisz bo człowiek który troche przeżył moze cie nazwać kanalią , padalcem itp daj sobie na luz siedź na ***** jak siedzisz i dalej narzekaj chamie ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chamstwo w łomzy

szkoda mi ciebie prostaku zxcv4 psi wytrysku i uważaj co piszesz a także dziecko na słowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chamstwo w łomzy

młody1403 myslenie chyba nie jest twoja specjalnoscia,przeczytaj jeszcze raz moj post, nie dotyczyl ciebie tylko ryby,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chamstwo w łomzy

Wszystko wina rządu, urzędy, lekarze, bezrobocie, płaca minimalna i ludzie chodzą wk*rwieni na wszystkich i wszystko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chamstwo w łomzy

ok sory zxcv4 niezrozumiałem postu niepotrzebnie sie uniosłem pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chamstwo w łomzy

Wieśniak to po prostu mieszkaniec wsi i nie ma w tym raczej nic obraźliwego dla ludzi ze wsi.
A chamstwa to w Łomży nie brakuje chyba ze coś się zmieniło bo ja już dwa lata mieszkam na południu Polski a tu jest całkiem inaczej.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chamstwo w łomzy

za duzo cpaja i sie chamstwa narobilo fantazje maja ahahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org