poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jula

jakie wrażenia po występie Juli?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

Masakra....A wogole kto to jest? Widzialem na muszli dzieci placzace jak ta Pani wyszla na scene i zaczela spiewac...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

fakt troszkie jej nie wyszło dzisiaj miała gorszy dzień

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

jula występowała w bitwie na głosy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

Wstała wyszła zaśpiewała i poszła takie to wrażenia.
Mordotłok darł, że wióry sypały :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

w tym obsranym miescie nawet jak jeden koncert na rok jest to nie ma reklamy ze bedzie i co ja jasnowidzem mam byc
tak jak z miejscami do pracy tylko po znajmosci załatwiane komuna zasrana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

e te miasto nie jest najgorsze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

w sumie fakt w gradach boniecko to dopiero apokalipsa ale ludzie w łomzy naprawde tragedia same stare dziady pijaki i nieroby chAmskie wiesniaki a takich normal niestety ale bardzo mało
a najlepsze ze mam to w ***** i bawcie sie dobrze w tym swoim szambie
pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

******** i h...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

nie wszyscy są tacy najgorsi jak piszesz ale masz trochę racji pozdro...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

wspaniały koncert super wrażenia oby mniej takich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

czemu mniej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

szkoda kasy lepiej więcej kruków zatrudnić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

to ma być koncert ? lepsze nagłośnienie mam u siebie w domu. jula powinna worek na siebie założyć po ziemniakach i wyjść na scenę. zgadzam sie z ryba22 też się przypadkiem dowiedziałem. porażka i wstyd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

ja tez sie zgadzam z ryba22

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

nie wiem kto i po co
bo raczej nie dla ludzi ten koncert organizował jesli nie zadbał o poprawne powiadominie społeczenstwa tzn widzów fanów i takich tam podobnych
jakis nieudacznik raczej tym wszytskim zarzadzał i tylko powstaje pytanie dlaczego i dlaczego nie jest to pierwszy raz
a co do nagłosnienia to proste ze trzeba juli doradzic aby takich chałtur nie brał bo tylko sobie opinie podrywa przez brak profesjonalizmu ze strony nedznej organizajci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

raz Jej posłuchałem... i mam dosyć...(i krytykował nie będę!) ale dlaczego Wy "znawcy" muzyki... i żaden/na z was, nie wyjdzie i nie zaśpiewa?
nawet jak źle było, to dzięki Niej, o tej mieścinie słychać!
zróbcie coś więcej! nie...! potraficie tylko narzekać.
Jula! nie lubię Twojej muzyki... ale szanuję Cię za to, że swojego "miasta" się nie wstydzisz!!!
pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

jula to wezmie kase i w ***** ma twoje miasto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

akurat nie trafiłeś! to nie moje "miasto"... ja tu tylko mieszkam i za parę dni... "za dni parę, wezmę plecak swój i gitarę"...

jesteście straszni w tej Łomży!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

to nie chodzi o to czy to twoje miasto czy nie ale ogólnie o całą organizacje i niby koncert. lepszy szoł był na górze. kto był to wie o co chodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

byłem na koncercie byłem na próbie z udziałem pani Juli. W sumie mam wrażenie ,że śpiew ten był mocno wspomagany z taśmy. Czasami dźwięk z taśmy znacznie rozjeżdżał się z tym co ta pani starała piszę starała się zaśpiewać na żywo. Mam dość mieszane odczucia bo momentami zauważyłem ,że pani Jula zaczyna sprawniej operować głosem ale jest jednak wiele nieczystości w tym spiewaniu. ogolnie OCENIAM TEN KONCERT ZLE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jula

nie obrażać naszej łomży. jula martwi się o siebie jak my wszyscy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org