piątek, 07 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
II ligi w Łomży nie będzie !!!

Tyle obiecywania, tyle kłótni, tyle starań i wyszło tak jak zawsze. Włądze miasta zaprzepaściły największy sukces w 80-letniej historii ŁKS.
A najbardziej szkoda mi piłkarzy i kibiców. Wszyscy walczyli o ten awans!!!
Hańba, wstyd!!!

youngbloodz
wszystkie moje posty mają prawa autorskie ® ... edytowanie, kopiowanie, usuwanie, cytowanie lub przenoszenie bez mojej wiedzy i zgody jest zabronione i karane karą grzywny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

Brak słów, poprostu wstyd, jakich mało na tym świecie. Tyle pracy, tyle starań na nic ... Nasze władze są do niczego. Precz!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

WSTYD!!! O tym, że wejdziemy do II ligi było wiadomo od połowy listopada! Od tego momentu działacze ŁKS-u nie kiwnęli palcem, aby pozyskać sponsorów, spłacić długi i spełnić wymogi licencyjne! Woleli prowadzić prywatną wojnę z władzami miasta, która do niczego konstruktywnego nie doprowadziła! Teraz pewnie z pół wieku będziemy czekać na kolejny awans do drugiej ligi! Zawiedliście piłkarzy i przede wszystkim kibiców panowie działacze!
Chcieliście dobra klubu? Wątpię! Trzeba było już pół roku temu myśleć o tym, jak spełnić wymogi na drugą ligę, a nie wziąć się za to dopiero w czerwcu! Szkoda, wielka szkoda:-(

...a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

oddać łobuzy moje 100 złotych. Miały być na II ligę a nie dla darmozjadów i nieudaczników !!!!!!!


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

Upokożenie wstyd i hanba po prostu brakuje słów człowiekowi. Do działaczy: ZAWIEDLISCIE CAŁĄ ŁOMŻE I OKOLICI I TO WY POWINNISCIE SIE WSTYDZIC

Łomża! Zawsze kocham Cie!
Tobie, oddam serce swe.
Serce, swoje jedyne!
Oddam swojej drużynie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

Panowie radni
po takim podejściu do klubu zapomnijcie o zabawie zwanej głosowaniem.
Żaden
podkreślam ŻADEn z was nie ma prawa liczyć na jakikolwiek głos w wyborach samorzadowych
Panie Brzeziński
Panie Sroczyński,
Panie Chojnowski
zrobiliście wszystko na co was stac. Wyczerpaliście swoje możliwości.
Wielkie wam za to dzięki. A przy wyborach będziemy pamiętać o waszej determinacji i operatywności. I nie animozje PO Pisowe was wymiotą.
Po prostu sympatycy drużyny piłkarskiej.

Panie Sroczyński, Panie Brzeziński, Panie Chojnowski. O ile pozostała wam odrobina sumienia, rozumiem, że waszych kandydatur w wyborach samorządowych nie zobaczymy.

O ile macie resztki honoru podajcie się do dymisji. Nie zachowacie stołków, ale zachowacie twarz.

Żegnajcie. Polityka jest dla was zby trudnym i odpowiedzialnym zajeciem, jeśli tak prostej sprawy nie potraficie załawtwić

(........)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

honor u polityka?
smiesznie to brzmi, naprawde

a w wyborach na pewno wystartuja i pewnie znowu im sie uda
niestety...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

Kompromitacja, blamaż, wstyd, hańba, upokorzenie, ujma, niesława, sromota...

Dzwonic do Kulczyka czy innego Rywina i pozyczac 700 tys ..

_________________________
Masz problem z Counter-Strike?
Pisz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

Panie Sroczyński, Panie Brzeziński, Panie Chojnowski i tak na was nikt w Łomży nie zagłosuje , juz my sie o to postaramy . Więc nie róbcie z siebie większego pośmieliska niż juz zrobiliście i nie chcemy was na żadnych listach wyborczych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

"I jak tu sie nie w..... mam kiedy widze to w kolo??" - jak mowia slowa piosenki.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

Nie wierze...
Tego inaczej nazwac nie mozna....kpina poprostu kipnia z kibicow !!

...Łomżyński Klub Sportowy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

CHoinski nie Chojnowski...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

Jaki zespół ew. wejdzie do drugiej ligi jak ŁKS-owi się nie powiedzie ze złożeniem wniosku?

R
-------------------
"Lepsze jest wrogiem dobrego"
"Brak inwestycji w naukę to inwestycja w ignorancję"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

Pelikan Lowicz (drugie miejsce w III lidze)...Heko Czermno albo Radomiak (druzyny te pregraly baraz o utrzymanie w II lidze), lub tez Swit Nowy Dwor Mazowiecki, ktory zajal 16 (spadkawa) pozycje w II lidze.

Oby byl to jednak ŁKS Łomża.

...Łomżyński Klub Sportowy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

Przed kilkoma tygodniami tele postów pisaliście kto wesprze nasz ŁKS a w

chwili obecnej oddaj kase???



waldek 27



Wtedy nie uważełeś co robisz, teraz rób co uważasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

wstyd i smród na całą Polskę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

ta a tak krzyczeli wywalic piorunka i zajkoskiego oni dla klubu zle robio brzezinski ty ruro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

Jak powiedział trener, już na jesieni należalo pracować nad budżetem na II ligę a zarząd tego nie robił. Kilka razy prezes wychodzi i wchodzi ... dziecinada ... , na II lige to oni czyli działacze nie dojżeli, stadion był tematem nr 1 , a tu okazuje się że i na tym można grać, ale nie ma czym zapłacić zawodnikom, trenerom .... Za późno krzyczeli aby wywalić ich wszystkich za późno, należało to zrobić przy pierwszym meczu na wiosnę. Ciekawe przed kim zarząd odpowiada ? przed walnym, kiedy jest walne? proponuję aby wszyscy kibice przyszli na to walne bo to nasz klub i zrobili z tym porządek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

Przekleństwa cisną sie na usta.

Jak zwykle władza ma "swoje" priorytety!

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=8196

(........)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

[...] brzezińskiemu( zmałej bo to pipa) tę jego nową chatę na starejŁomży!!! ciekawe czy z pensji by taką pobudował!!!!!!

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

Pisalem juz wczesniej, ze tylko w tym miescie to jest mozliwe... Zrobimy sobie doskonala promocje na cale miasto. Wyjscie jest jedno, o ktorym pisalo kilka osob, zarowno dzialacze klubowi jak i obecne wladze miasta nie powinny miec czelnosci pojawiac sie na listach wyborczych, a jak sie pojawia, to kazdy ma wybor, moze przekonac swoja rodzine i znajomych, np. kolportujac liste ludzi na ktorych sie nie glosuje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

Jedyna szansa że działacze ŁKS których siłowo wyrzucił Urząd Miasta wrócą i jeszcze coś naprawią. Jeszcze jest czas na wspólne działanie i ratowanie honoru Łomży. Niech każdy zrobi ile może, w przeciwnym razie scenariusz przeznaczony dla Łomży przez władze województwa a może i kraju zyska jeszcze jeden argument. Jaki to scenariusz? Ano bij zabij - Łomża do piachu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

Panie prezydencie brzezinski - SPIEPRZAJ DZIADU
Grzegorz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

To nie jest wina tylko władz miasta. W takiej samej mierze zawinili extra działacze ŁKS-u. Liczyli na ogromne zyski bez własnego wkładu i co...? Teraz płacz że ŁKS-u nie będzie w II lidze. A przecież wiadomo o tym było od dawna. I prezes J.K. taki wpływowy gość, po mundialach jeździ, Hammery kupuje i co...? Czy poszukał sponsorów z prawdziwego zdarzenia? Nie chce mi sie już więcej o tym pisać bo naprawdę szkoda słów...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

Podejrzewam, ze jeśli II ligi nie bedzie wyniki ŁKSu w idącym sezonie będą marne. Piłkarzom bedzie brakowało tego co najważniejsze, czyli motywacji i dążenia do celu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

a mi jest po prostu, tak po ludzku, tak zwyczajnie przykro :(

T i g e r



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

Bez komentarza............ szkoda słow i kibiców. Władze nas olaly to i my ich olejmy. WSTYD na całą Polskę. Chyba sie stąd wyniosę.......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

Co wy chrzanicie ,władze,prezydent od budżetu klubu jest zarząd ,prezes.....Gdzie na świecie(poza Polską oczywiśćie) jest tak ,że to miasto utrzymuje profesjonale kluby(ŁKS takim naturalnie nie jest).Klub to ma być przedsiębiorstwo a nie instytucja zajmująca się żebractwem.Podsumowując winę za obecny stan rzeczy ponosi zarząd klubu i to ci ludzie powinni sie dzisiaj bić w piersi ,że tak spieprzyli sprawę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

Moze nalezaloby sprawe naglosnic zeby sie cos moglo jeszcze zmienic... tvn, onet i te sprawy?

_________________________
Masz problem z Counter-Strike?
Pisz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

Szok, brak słów...to po prostu niewiarygodne...

G a z e l a


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

wytrzeszcze jedne dziady z urzedu.

Kurde nie po to sie chłopaki starali zeby teraz ich w balona zrobic.
Mamay jeszcze czas do 30.06.2006 zeby zminili zdanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

Niestety i trener i spora czesc chlopakow odejdzie i drugiej ligi raczej juz nie zobaczymy w tym miescie!!! :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

"Kompromitacja, blamaż, wstyd.."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

Łomżan - jaka krótka pamięć? A kto był w tym Zarządzie przez długi czas już nie pamiętasz - nasze władze Pan Sroczyński. Tak samo, a raczej zdecydowanie w największym stopniu to on odpowiada za zastały stan rzeczy. Kłótnie, jego buta i pyszałkowatość, polityka w ŁkSie to sie musiało tak skończyć. Pieniacze cholerni !!! Gorzej już być nie może. A Kosiorek - gość niezdecydowany i co najgorsza nie potrafi załatwiać spraw do końca. Hamera nie ma co zazdrościć / w ogóle nie ma co tem panu zazdrościć / wkońcu to jego pieniądze a klub też wspierał finansowo całkiem ładnymi kwotami. Ale przecież nie może wyłożyć 700 tyś brakujących złotych bo ŁKS to nie jego własność. Mam nadzieję, że jeszcze wszystko się dobrze skończy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

Oni szukają sponsorów tylko w łomży a poza łomżą tez są firmy które mogły by pospąsorowac ŁKS np mleczarnia w Piątnicy

Łomża! Zawsze kocham Cie!
Tobie, oddam serce swe.
Serce, swoje jedyne!
Oddam swojej drużynie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

obiecuję , że pierwszy raz pójdę na wybory samorządowe - tylko o to żeby tych pi..onych dziadó nie dopuścić do władzy

zasrane gnojki, taką szansę zmarnować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

I cóż nam pozostało....Nie jestem fanem piłki nożnej, nie chodziłem na mecze ŁKS-u, ale obiecywałem sobie, ze na II ligę przyjdę...Nie przyjdę...Żal mi, smutno mi...gadać mi się nie chce...Cóż może to i moja wina...Cóż, w końcu okazało się, że mieszkamy na prowincji, przynajmniej sportowej...Nadal mi smutno...Może i głupio...Łomżyński sport odniósł historyczny sukces, w który ja też nie wierzyłem...No i dziś posypuję sobie głowę popiołem...Chyba zacznę chodzić na mecze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

Wiadomo było odrazu że tak będzie ale przedwczesna radośc zasłoniła Wam oczy...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

Teraz śledzie z jagi jak się bendą z nas śmiać że tu dziadowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

nie no.......
;(

ehhh



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

Darujcie sobie te denne komentarze...

Nie pogarszajcie i tak trudnej sytuacji ŁKS-u. Na dniach wszystko powinno być jasne.
Dajcie im czas do piątku !!!

JEŚLI WIARA CZYNI CUDA, MY WIERZYMY, ŻE SIĘ UDA !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

Mam nadzieję że wszystko się dobrze ułoży...Moja jedyna miłość to ŁKS... JE*** WŁADZE MIASTA ŁOMŻA!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

Wielki żal i gorycz !!!! Miasto musi pomóc ŁkSowi inaczej nic z tego nie będzie. z drugiej strony widząc tych panów z rady nie bardzo w to wierzę. Ci panowie to relikt przeszłości oni nie pasują do obecnych czasów. Kto na nich głosował ?. Tylko tam gdzie są młodzi wykształceni i kreatywni radni miasta sie rozwijają np. GDYNIA, SOPOT itd. Z tymi starymi ramolami ŁOMŻA bedzię wegetować.Taka niestety jest prawda!!!



P.S. Kto to jest ten brzydal z prawej strony na zdjęciu???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

co za patafiany ....

wiecie co już Jagielonia ma lepsze władze. Wstyd ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

Miejmy nadzieję, że ktoś wyłoży te pieniądze...

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

Złamanego grosza nie powinno miasto wyłożyć na ten pożal się boże ŁKS Jestem mieszkańcem tego miasta i nie chce aby ani jedna złotówka trafiła do klubu z budżetu miasta. Jest wiele inwestycji czekających na dofinansowanie: drogi, bulwar itp. Niech ci co najgłośniej krzyczą na młynie łksu zrobią "ściepe narodową" i wyłożą z własnej kieszenie 700 tyś zł jak chcą oglądać swoich idoli w II lidze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

enen: Ty kolego a raczej kolezanko nie znajaca sie na pilce noznej jestes tak glupi/a czy tylko udajesz ? Debilu/ko zrozum, ze oni nie tylko powinni ale chyba musza dac jakies pieniadze z programu promocji miasta ?
To jest wstyd na cala Polske i zmarnowana historyczna szansa, ktora moze juz sie nigdy nie powtorzyc !!

...Łomżyński Klub Sportowy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

Promocja poprzez mizerny klub sporowy hahaha. Miasto należy promować poprzez biznes i turystykę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

Łomża i turystyka?? To sie wzajemnie wyklucza!!! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

Łks też mi się jakoś nie widzi :) Władze tego klubu ogłupiaja zdziczałe masy obietnicami że II liga to tamto. Co za demagogia a jednak tłum "łyknął" to. Uwierz mi czytajać artykuł http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=8193 konałem ze śmiechu. Szkoda mi tylko troche kibiców którzy tak wierzą w swoich idoli. Tak naprawde to wszscy piłkaże maja to głęboko w d**** że nie awansujemy do II ligi. Ich zmartwieniem jest aby kasa wpływała co miesiąć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

Znalazł się następny wywrotowiec. Na szczęście niwielu takich jest w Łomży. Czy to tak dużo 700 tys. dla miasta. W/g mnie miasto miało by reklamę i promocję dzięki ŁKS-owi na całą Polskę. Ciekawe ile by kosztowała by taka reklama w telewizji? Czy to taka wielka suma.
Gdzie ci sponsorzy, których reklamy wisiały wokół stadionu, jak by ich by dobrze policzył to by i z setka znalazła się, za sto czy dwieście złotych można było się reklamować, ale jak przyszło by dać po parę tysiączków, to co poniektórzy pochowali, jak strusie głowy w piasek. Nie tak dawno wyczytałem na jaki sposób zdobyli się kibice, dla swoich pupili za kilka przegranych meczy z rzędu. Po prostu powywieszali w sklepach i barach ich portrety z napisem: Tych Panów nie obsługujemy. Pomogło.
Może by tak zastosować ten sposób naszemu prezydentowi i dwóm vice.

Może to też jest polityczna zagrywka. Gdy znajdzie się wybawca w ostatniej chwili i uratuje drugą ligę w Łomży, sukces w wyborach murowany. Obecni prezydenci przepadną z kretesem, będą mogli na długo zapomnieć o karierach politycznych.

Pozdrowienia.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

Posiadam okolicznościową cegiełkę za 100 zł z okazji awansu do II ligi. Za kilka lat będzie warta fortunę. Awans, który nigdy nie doszedł do skutku. Szkoda tylko, że nie ma na niej personalnego składu zARZĄDU ŁKS-u. Najgorszego, jaki kiedykolwiek w 80-letniej historii klubu funkcjonował. To właśnie ten zARZĄD jest za tą sytuację odpowiedzialny. Tylko on i nikt inny !

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

Masz rację ADALL zarząd przede wszystkim !!! Gdzie sie podział Zajkowski i ten jego lalusiowy uśmiech?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

Zgadzam sie maciek w 100%. Gdyby sprawe naglosnic w mediach, mysle ze bylaby jakas szansa ze ktos by sie znalazl kto moglby zasponsorowac druzyne, w koncu slawny na cala Polske klub by finansowal ;).

_________________________
Masz problem z Counter-Strike?
Pisz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

Widac jaka u nas bieda jest na przykladzie takiego klubu... W innych rejonach to chyba nie do pomyslenia jest. Zamiast historycznego awansu do 2 ligi bedzie historyczny spadek z 1 miejsca w 3 lidze do 4 ligi... Omfg.

_________________________
Masz problem z Counter-Strike?
Pisz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

Kolumb, nic nie chciałem pisać, bo przykra sprawa, szkoda Łks-u.
W przeciwieństwie do Ciebie nie mam zaślepionych oczu z nienawiści i szczerze żałuję Łks-u, choć jestem z Białegostoku.
A Ty widze tylko potrafisz wyzywać, choc nikt za wczasu nic złego nie napisał, to Ty musiałeś wywoływać wilka z lasu.
Wstydź się chłopie!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

Do wszystkich .... i do Gromosława

Chcialem powiedziec , iż pomimo zakazu udzielnia wszelkich informacji na temat ŁKS-u , Klubu nie zostałwieł i dalej pracuję... Nie moge teraz wiecej napisać , ale mam nadzieję że po dzisiejszym Zarządzie będę miał do przekazania dobre wieści ...

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

oby panie Zajkowski obi, ale watpi juz w to cala Łomża

...Łomżyński Klub Sportowy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

ja mimo wszystko mam jeszcze nadzieję i trzymam kciuki,że się jakoś uda wybrnąć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: II ligi w Łomży nie będzie !!!

Oj Panie Zajkowski - miejmy nadzieję

Jeśli uda się - chwała wszystkim włącznie z UM w Łomży
Jeśli dacie ciała - ludzie Wam tego nie zapomną

a kibice są wszędzie i jak będą złośliwi to mogą strasznie uprzykrzyć życie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org