środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gimnazjum nr 2 w Łomży

Witam serdecznie. Co sądzicie o tej szkole,nauczycielach,jak jest z poziomem nauczania?Swoje pytanie kieruję raczej do rodziców dzieci uczących się w tym gimnazjum,choć opinie uczniów też mile widziane :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gimnazjum nr 2 w Łomży

Jak ja się tam uczyłem to było ok, ale to było miliard lat temu, w pierwszym roczniku xD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gimnazjum nr 2 w Łomży

Delikatnie mowiąc są lepsze i to widać po wynikach np pg 1 lub pg 8



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gimnazjum nr 2 w Łomży

jak ktoś chce być tłukiem to będzie tłukiem i w pg2, spokojnie można z pg2 dostac sie na bernata -wystarczy odrobina checi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gimnazjum nr 2 w Łomży

odradzam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gimnazjum nr 2 w Łomży

...a co jest powodem? :)
Ostatnio rozmawiałam z siostrą i ona tam zapisała córkę. Teraz zachodzi w głowę i boi się,że młoda się zdemoralizuje i takie tam...Dziewczyna uczy się średnio,orłem nie jest,ale nie jest też głąbem. Gimnazjum znajduje się blisko zamieszkania,to przeważyło by młodą tam zapisać,a teraz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gimnazjum nr 2 w Łomży

...a co jest powodem? :)
Ostatnio rozmawiałam z siostrą i ona tam zapisała córkę. Teraz zachodzi w głowę i boi się,że młoda się zdemoralizuje i takie tam...Dziewczyna uczy się średnio,orłem nie jest,ale nie jest też głąbem. Gimnazjum znajduje się blisko zamieszkania,to przeważyło by młodą tam zapisać,a teraz...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gimnazjum nr 2 w Łomży

jak przestanie się nią interesować to logiczne, że dzieciak może się zdemoralizować - chociaż i tak w pg1 jest największy zbiór patoli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gimnazjum nr 2 w Łomży

...uuuf :P to znaczy,że z tą "dwójką" nie jest aż tak źle ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gimnazjum nr 2 w Łomży

jak mnie pobili to chodziłem 10 tygodni w kołnierzu i kręgi szyjne przestawione a dostałem za nic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gimnazjum nr 2 w Łomży

Do karol9990- przykra sprawa...,ale idioci są wszędzie,w każdej szkole znajdzie się jakiś sadysta,prześladowca itp. Pytanie tylko czy taka sytuacja to incydent,czy nagminna " powtórka z rozrywki"...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gimnazjum nr 2 w Łomży

z tego co słyszałem to juz kilka razy tak było

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gimnazjum nr 2 w Łomży

Do karol9990 - jeśli słyszałeś, a nie wiesz na 100 %, to nie powtarzaj niesprawdzonych wiadomości, bo to co mówisz może być oszczerstwem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gimnazjum nr 2 w Łomży

No coż ,a ja słyszałam,że podobno uczniów brak? To może ,niektórym puszczają nerwy? Czy zła opinia o jakiejś szkole to oszczerstwo? Można uznać,że były uczeń( bo może to być oczywiście nauczyciel z innej szkoły,który oczernia pg 2) pisze,że został pobity i słyszał o innych takich przypadkach.Zastanawiam się gdzie tu oszczerstwo? Jako rodzic wiem,że nie wszystkie tego typu sprawy trafiają do nauczycieli więc wytaczanie armaty w postaci zarzucania komuś oszczerstwa jest śmieszne bo żadna szkoła nie jest w stanie konrolować wszystkich takich sytuacji,więc po co to straszenie.Dobre szkoły obronią się same,a słabe upadną takie życie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gimnazjum nr 2 w Łomży

UWAGA WOLNE MIEJSCA !!!

Są jeszcze wolne miejsca do klasach pierwszych, w naszym gimnazjum, na rok szkolny 2014/2015.

Zapraszamy wszystkich niezdecydowanych!

Komunikat ze strony PG 2 z działu aktualności,wnioski pozostawiam czytajacym.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gimnazjum nr 2 w Łomży

nie ma co sluchac tego trolla - karol9990

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gimnazjum nr 2 w Łomży

Nie zgadzam się z waszymi opiniami. Uczyłem się kilka lat temu w tej szkole i nie zamieniłbym swojego wyboru. Atmosfera w szkole była kapitalna. Nauczyciele dbali o uczniów,często rozmawiali z nami. Jest wielu bardzo dobrych nauczycieli którzy dla uczniów poświęcają swój czas ponad programowo np Pani Agnieszka Janczewska lub Pani Agnieszka Krasnowska. Kapitalną sprawą jest to, że szkoła współpracuje z Grupą Ratowniczą. Nie moge zkego zdania powiedzieć o szkole... Działałem w SU,dyrekcja pozwalała nam na wiele inicjatyw. Teraz jest nowa dyrekcja i wiem,że jest jeszcze lepiej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gimnazjum nr 2 w Łomży

To może ja też się wypowiem jako że spędziłem w tej szkole 3 lata i były to bardzo fajne lata w moim życiu. Jak ktoś się chce nauczyć to śmiało tam będzie miał taką możliwość byleby tylko dziecko samo tego chciało. Ja, jak również wielu z moich znajomych po tym gimnazjum dostawało się do topowych szkół średnich w Łomży, a później na dobre studia. Życzliwi nauczyciele, a na dodatek można się rozwijać działając pozalekcyjnie czy też w samorządzie. Mogę szczerze polecić tę szkołe. Pozdrawiam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gimnazjum nr 2 w Łomży

Uczyłam się tam 3lata i stwierdzam, że to jest najlepsza szkoła- i każdemu ją polecam- Absolwenci, którzy skończyli PG2, chwalą sobie- oczywiście Ci co się nie uczyli i ostro przeskrobali, będą mówili źle o tej szkole, ale nie można o niej złego słowa powiedzieć. Po pierwsze kadra jest odpowiednio wykwalifikowana, zawsze pomogą gdy człowiek czegoś nie rozumie. Nauczyciele są bardzo przyjaźni i zawsze można na nich liczyć, dyrekcja bardzo w porządku. Nie można na nich na prawdę złego powiedzieć, każdy znajdzie tam coś dla siebie. Tam nauczyciele są dla ucznia- nie ma czegoś takiego, że jak ma ktoś problem i chce się z kimś o tym porozmawiać i się wyżalić, nie ma czegoś takiego- że nauczyciele mają gdzieś to, tylko zawsze starają się pomóc i wesprzeć. Do tego bardzo dobrze uczą i nikt nie może narzekać- tylko wiadomo- jak chce się coś osiągnąć to też wymagają, bo jak ktoś chce to zdobędzie wszystko, tylko trzeba chcieć i nie lekceważyć i się uczyć. Szkołę się bardzo dobrze wspomina i na prawdę jest ona na poziomie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gimnazjum nr 2 w Łomży

Kazdy ma prawo do własnego zdania i opini,niektórzy to nawet konta specjalnie zakładają żeby się wypowiedzieć....Zaklinamy rzeczywistość.? Oczywiście,że można uczyć się w każdej szkole ale trudno też nie patrzeć na wyniki.Jeden laureat w tym i ubiegłym roku w konkursach przedmiotowych,kilku finalstów.Sredni wynik gimazjalny w ubiegłym roku dla przypomnienia 1 miejsce PG 6, 2 katolik, 3 PG 1, 4 miejsce PG 8 i 5 PG 2 ,6 miejsce PG 3....Większość rodziców zwraca uwagę na takie statystyki bo takie czasy...Dla jasności nie wypowiadam się czy to jest dobra czy zła szkoła wybór należy do ucznia i jego rodziców.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gimnazjum nr 2 w Łomży

lipiec45 właśnie, każdy ma prawo do własnego zdania, nie neguj więc zdania tych, którzy jednak miłe wspomnienia z tej szkoły mają. 1 laureat tak, ale szkoła ma 3 klasy na poziomie w tym integracyjne oddziały, nie porównuj do pg 1, czy pg8, gdzie oddziałów jest więcej, więcej uczniów i w związku z tym więcej laureatów. Poza tym to, jakie wyniki osiąga dziecko, nie zależy tylko od szkoły czy nauczycieli, ale także od rodziców i w szczególności od samych dzieci. W każdym gimnazjum są przypadki opisane wyżej, każde ma swoje sekrety i sprawy, którymi nie lubi się chwalić, tylko w innych szkołach wiele spraw jest ukrywana, tuszowana (w większej szkole łatwiej to zrobić). Nie oczerniajcie szkoły, która naprawdę jest uczniowi przyjazna, w której robi się wiele fajnych, pozytywnych dobrych rzeczy, z której wielu uczniów idzie do dobrych liceów, z której absolwenci są min. lekarzami, prawnikami, sportowcami, aktorami, piosenkarzami. Od kilku już lat, ktoś celowo rozsiewa złe informacje na temat tego gimnazjum, rodzice wierzą we wszystko, co słyszą... potencjalni laureaci, finaliści, wędrują do PG6, PG1, PG8. Ta szkoła natomiast pracuje z rożnymi uczniami, których jakiś tam sukces nie jest mierzony konkursami, ale tym, co osiągnęli na swoje możliwości... bo szkoła pracuje i ze zdolnymi ale także z tymi, którzy potrzebują więcej wsparcia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gimnazjum nr 2 w Łomży

bez przesady- rodzice posyłając dziecko do gimnazjum nie patrzy tylko na to jakie są rankingi danej szkoły tylko jacy są nauczyciele- tak samo jak w podstawówkach, patrzą gdzie rejon, ale też patrzą jacy są nauczyciele i jak podchodzą do ucznia i to jest prawda. Dopiero później patrzą na renomę liceum i mobilizują dziecko aby osiągali dobre wyniki w nauce i na egzaminach, aby dostali się do dobrych liceum. Liceum się wybiera takie, gdzie uczeń będzie się czuł dobrze i gdzie będzie chciał chodzić, udzielać się i gdzie poczuje się bezpiecznie i dobrze- bo bez tego to ani rusz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gimnazjum nr 2 w Łomży

Kolejny obrońca ,który zakłada specjalnie konto żeby bronić tej szkoły.Ludzie takie czasy dzisiaj ,na złą czy dobrą opinię pracuje się latami,niektórym nauczycielom wydaje się ,że my rodzice powinniśmy być wdzięczni tylko za to że łaskawie są.Z twojego postu wynika,że wasza szkoła padła ofiarą zmowy oszczerstw,a my rodzice jesteśmy tak głupi,że rezygnujemy z tak dobrej szkoły i posyłamy dzieci do innych szkół.Dla jasności moje dziecko uczy się w PG 6 ,a opinie o tej szkole są zarówno pozytywne jak i negatywne,co jakoś nie ma wpływu na liczbę chętnych.Nie chce się wypowiadać jakie opinie krążą o PG 2 ,ograniczam się do wyników bo te były dla mnie najaważniejsze gdy moje dziecko wybierało szkołę.Z tego co się orientuję to podobna sytuacja jest w szkołach średnich i oczywiście można sobie wmawiać ,że to żli ludzie rozsiewają plotki,tylko pytam w jakim celu,po drugie może czas się obudzić i przestać sobie słodzić



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gimnazjum nr 2 w Łomży

dayana.....tak i dlatego PG 1 i PG 8 ma dzieci z waszego regionu ,bo im tam bliżej, a bernat wybiera i przebiera w najlepszych.....HAAAAALO obudzcie się rodzice patrzą na rankingi!!!!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gimnazjum nr 2 w Łomży

dayana...cyt. ,,bez przesady- rodzice posyłając dziecko do gimnazjum nie patrzy tylko na to jakie są rankingi danej szkoły tylko jacy są nauczyciele''.....może sobie odpowiedziałaś ? Ja patrzyłam na rankingi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gimnazjum nr 2 w Łomży

Katiuszka
szkoła- polecam, jako rodzic mam dobre kontakty
nauczyciele- "w porzo" jak mówi moja córka gimnazjalistka (II klasa) i "to byli super ludzie", jak wspomina druga córka już licealistka
poziom nauczania- a co to takiego?

Mnie interesuje poziom mojego dziecka, a nie jakiegoś nauczania.
Nie dajmy się zwariować. Wynik gimnazjalny to średnia, podobnie jak średnie wynagrodzenie w Polsce 4017,75 zł. Jeden zarabia 1500, inny 3000, a jeszcze inny 18000. W PG 2 jeden uczeń napisał egzamin na 10 punktów (bo mu się nie chciało), a inny na 50 punktów. Średnia owszem niska, bo tylko 30 punktów. Ale mnie to nie interesuje, bo moja córka napisała na 48 pkt część humanistyczną, 42 pkt- matematyczną i 47 językową.

Katiuszka, nie sugeruj się powyższymi opiniami. Kieruj się zdrowym rozsądkiem i odczuciami swojego dziecka. Jak masz dziecko zdolne, to w dwójce się nim właściwie zajmą, a jeśli jest "mało kumate", to sama wiesz- masz problem.
Żaden nauczyciel nie dokona cudu. Bo z pustego to i Salomon nie naleje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gimnazjum nr 2 w Łomży

Ktoś jeszcze założy konto i się wypowie.Serdecznie pozdrawiam,matka od wyników



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gimnazjum nr 2 w Łomży

Autor: lipiec45 (---.adsl.inetia.pl)
NIE ******* GLUPOT< PRZYPOMNIEC CI JAK PSI KUTASIE 5-6 MCY WSTECZ NABIJALES POSTY KROPKAMI?
PODAC TWOJ DRUGI NICK ? Z TEGO SAMEGO OKRESU !

NIE LUBIE KUREWSTWA I FARBOWANYCH LISOW !!!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gimnazjum nr 2 w Łomży

byl taki parch jak : Autor: piątek (---.adsl.inetia.pl) = Autor: lipiec45 (---.adsl.inetia.pl)

NIE ZAPIERAJ SIĘ JAK,ŻABA BŁOTA!!!
------------------------
i nie pierdul, ze nie, mam za dobry program, zeby cie nie namierzyc!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gimnazjum nr 2 w Łomży

zxcv4 no cóż każdy ma prawo do własnego zdania ale trudno mi pojąć w jakim temacie się wypowiadasz moim czy poziomu nauczania w szkołach.Ty wiesz co ja piszę i pod jakimi nickami,no gratuluję zawsze mnie zastanawiało skąd tylu mądrych na tym forum bo w mieście ich nie widać.Jak jesteś taki spostrzegawczy to policz ile osób założyło konto żeby pisać chymny pochwalne nauczycielom z PG 2,nie wnikam zasłużone czy nie bo życie to zweryfikuje.Po drugie co najniej jedna osoba ,a może dwie mają różne nicki i tego samego dostawcę internetu,czy to znaczy ,że BISNESWOMAN I DAYANA to ta sama osoba?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gimnazjum nr 2 w Łomży

Tak się rozpędziłam,że hymn przez ch napisałam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gimnazjum nr 2 w Łomży

NIE ******* GLUPOT!

NIE LUBIE FAUSZU I OBLUDY!

NIE BADZ CWANIAKIEM: cyt:Ktoś jeszcze założy konto i się wypowie.

SAMA ZAKLADASZ NOWE NICKI I PROWOKUJESZ, A POZNIEJ ... ?

--------------------
KORWA, LEPIEJ ZAMILCZ< BO CI UDOWIDNIE ZE MAM RACJE!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gimnazjum nr 2 w Łomży

a i o dostawcy internetu mi nie pie.rdol, bo cie juz namierzylem,gimbusom to wtykaj, moze lykna?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gimnazjum nr 2 w Łomży

zxcv4 cyt ,,i nie pierdul, ze nie, mam za dobry program, zeby cie nie namierzyc!'' uważaj żebyś nie trafił na kogoś kto ma lepszy program i to całkiem legalny,nazywa się policja.Chwalenie się łamaniem prawa na forum publicznym to raczej niezbyt mądre .Zdaje się,że jeden taki już grzebał w mojej skrzynce mejlowej tylko nie bardzo wiem w jakim celu.
Masz coś do powiedzenia o PG2 ,że byłeś jej uczniem i jest świetna np to się wypowiedz na inne posty nie odpowiadam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gimnazjum nr 2 w Łomży

Zdecydowanie odradzam. W szkole jest nieciekawe towarzystwo oraz często mają miejsce różne incydenty(np. palenie papierosów), często dochodzi do bójek. Poziom nauczania nie jest zbyt dobry, a nauczyciele też nie są zbyt zachęcający. Sama szkoła też nie jest zbyt piękna , syf i bród to norma. Podsumowując: atmosfera, poziom nauczania i nauczyciele nie zachęcają do wybrania tego gimnazjum. Zamiast tego polecam pg1 albo pg8, nawet jeśli dziecko ma bliżej to dwójki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gimnazjum nr 2 w Łomży

A ja polecam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gimnazjum nr 2 w Łomży

ehesajump - hahaha, ale jaja. Ciekawe ile czasu zajęło ci wymyślanie tej historii, ktoś ci pomógł w jej pisaniu? Syf i bród? Szkoła świeżo po remoncie elewacji, w środku korytarze także niedawno wyremontowane (chociaż i tak były w świetnym stanie). Papierosy i bójki? Śmiech na sali, akurat te większe szkoły (w szczególności pg1) wiodą w tym prym ;) tym bardziej, że zwracana jest uwaga na wejścia/wyjścia ze szkoły (kontrola kto wchodzi). Co do poziomu nauczania to też nie ma zastrzeżeń - jeśli ktoś jest tłukiem i nie chce się uczyć to i nawet rodzice na nim tego nie wymuszą... Atmosfera? Najlepsza jaka może być, z nauczycielami można normalnie porozmawiać na różne tematy - nie tak jak w innych szkołach,gdzie uczeń czuje się jakby był uczony "za karę i z przymusu" Dodatkowo, szkoła ma bardzo dużo zajęć pozalekcyjnych typu grupa ratownicza, czego inne szkoły nie oferują... Dlatego te historie wyssane z palca, jak ta ehesajump mijają się z prawdą o tej szkole.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org