niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zgubiony telefon Sony Xperia

Moje dziecko dzisiaj w drodze do szkoły zgubiło telefon, jeśli ktoś uczciwy go znalazł proszę o kontakt 517 262 371. Zguba to Sony Xperia czarna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubiony telefon Sony Xperia

Jak byłam dzieckiem to cieszyłam się że mój telefon ma kolorowy wyświetlacz ;) ale życzę żeby się znalazł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubiony telefon Sony Xperia

pierwsze z kolorowym wyswietlaczem ogolnie dostepne to byly raczej w 2002/3r a i tak jeszcze drogie i raczej dzieciom to jeszcze ze dwa latka pozniej sie kupowalo,wtedy bylas dzieckiem to ile teraz ty masz latek strasznie dorosla kobieto?
ja mialem w 1998 Siemens S10 cztery kolory,wersja zachodnia w GSM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubiony telefon Sony Xperia

Ja też miałam siemensa. Na początku podstawówki to było więc sobie policz Detektywie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubiony telefon Sony Xperia

Moj pierwszy telefon, Nokia 3310 (lub jakas stara motorola z klapka od brata) nosz cholera, czemu jeszcze dziecku nie dałaś laptopa zeby sobie nosił przy boku... a no i oczywiscie jeszcze dorzuć mu z 200 złotych na lunch -.-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubiony telefon Sony Xperia

tego modelu nie bylo w polskich sieciach,kupilem w komisie za 1000pln jak pamietam,haha to ty musisz z bardzo bogatej familii pochodzic jak na komunie dostalas tel za tys haha 23-24latka lomzynska blogerka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubiony telefon Sony Xperia

moj pierwszy telefon to w sieci centertel benefon to byly czasy dzieci kochane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubiony telefon Sony Xperia

o policzył skubany :D ale pudło. No 1000 to nie ale z 500 był wart, prezent od babci :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubiony telefon Sony Xperia

a dziadek pewnie ci kupil zloty zegarek?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubiony telefon Sony Xperia

a gorala na komunie nie dostalas!
ROWER
Autor: fair01 (---.lomza.mm.pl) Data: 17-03-14 23:31

Witam, potrzebuję waszej rady. Mam zamiar kupić rower, ale kompletnie się na tym nie znam (potrafię odróżnić damkę od górala i na tym się kończy moja wiedza o rowerach). Jestem w stanie poświęcić na ten cel jakieś 500zł. Wiem, że znalezienie dobrego roweru w tej cenie graniczy z cudem, trochę poczytałam i dowiedziałam się, że za 500zł można sobie kupić "komunijnego górala", który jest słabej jakości, wszystko się psuje i w ogóle wstyd wyjechać nim na ulicę.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubiony telefon Sony Xperia

heee

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubiony telefon Sony Xperia

zabo jady tu siedza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubiony telefon Sony Xperia

Może to pomoże: http://www.itiq.pl/sprytne-oszczedzanie/odnajdz-swoj-skradziony-komputer-za-pomoca-dropboxa-gmaila/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubiony telefon Sony Xperia

ja polecam zainstalowanie sobie na androidzie aplikacji Where is my Droid, da rade potem smsa wyslac zeby podal swoja lokalizacje z gps, a jak ktos karte zmieni to wysyla numer tej karty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubiony telefon Sony Xperia

Ja znalazłam taki tel.Ale ze zdjęć z pliku wynika że należy do kogoś kto pracuje w zakładzie mechanicznym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubiony telefon Sony Xperia

Więcej inf prosze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubiony telefon Sony Xperia

Myślisz że przelezał dwa lata ? Zerknij na datę postu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org