czwartek, 16 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
o matko jedyna Jula?

kto ci zrobił to zdjęcie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?


dajcie swoje zdjęcia !
tak dla porównania :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

Nic nie mówiła, że jej amputowali prawą rękę... :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

23-letnia piosenkarka już wkrótce zostanie mamą.

Jula zaistniała w polskim show-biznesie zaledwie 3 lata temu, a już zdążyła podbić serca fanów w całej Polsce. Ma na swoim kocie wiele sukcesów - kilka hitów oraz nagród na popularnych, telewizyjnych festiwalach. Już wkrótce przed Julitą Fabiszewską kolejne wyzwanie i to wcale nie artystyczne. Młoda gwiazda i jej mąż spodziewają się dziecka.

Oboje bardzo się cieszą. Są razem od kilku lat. Świetnie, że w ich życiu pojawi się dziecko. Jula czuje się świetnie - zdradziła "Twojemu Imperium" osoba z otoczenia gwiazdy.

Jak donosi tygodnik, wokalistka nie zamierza jednak rezygnować z pracy. Już 17 czerwca 2014 roku ukaże się jej drugi album "180°". Jula ma nadzieję, że w najbliższym czasie uda jej się pogodzić obowiązki rodzinne z zawodowymi.

Trzymamy kciuki!

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

to ci gwiazda kogo ona obchodzi ale jakie miasto taka gwiazda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

Młody nie pyskuj, bo jaki mieszkaniec tego miata, to takie wypowiedzi, a po twoich to już w ogóle wieśniak jesteś.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

panidomu
"...Wpierw "Dezerter", potem radio, "Muzyczna Jedynka" Kto się tam pokazuje, tego ja nie szanuję..."



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

nie bądż ***** pajacu takiś dowciapny za cienki w uszach jesteś prostaku jak ta twoja gwiazda śmieciu uważaj pajacu na słowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

Wygląda jak idź i nie wracaj :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

7 czerwca da koncert w Łomży. Idźcie i oceńcie. Wygląda, jak wygląda, ale to przecież nie modelka, lecz piosenkarka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

ty młody1403 Białystok to dopiero gówno a Jula jest wspaniała jak cała łomża.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

Nie no ale ja się pytam: Kto to do ch*ja pana jest, że macie na jej widok kisiel w majtkach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

jankes podobno bedzie z nia w chorkach spiewal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

ludzie co wam ta jula przeszkadza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

Mi ona nie przeszkadza, bo naprawdę nie ogarniam kto to jest. Ja wiem, że coś tam, kiedyś, gdzieś zaśpiewała. Ale, żeby zaraz wszyscy, mieli kisiel w majtach na jej widok?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

wspaniała łomża nie rozśmieszaj mnie wspaniała jula gwiazda śmiech . . . koniec dziecinnego tematu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

Nie trzeba było oczerniać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

chamstwo nie zna granic i to wy jestescie jak te wiesniaki
szok normanie bierze ile zawiscie w tej obsranej łomzy
sami dupy nie rusza innych błotem obrzuca nieroby jebane
a moze to przez to ze łomza to wiesniaki same
wstyd mi normalnie
kazdy normalny człowiek byłby za ze cos cokolwiek sie dzieje a wy....
spierdalac jak sie nie podoba do kanciap i melin gdzie tam siedzicie a normalnych ludzi w spokoju zostawcie chamy ze wsi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

młoy 1403 za to jest wspaniały jak kupa psiego gowna w parku gdzie akurat mysle kocyk połozyc
nie rozsmieszaj mnie błaznie \Ty cos sam zrobił ze jedziesz sobie po innych chamie ze wsi
pamietaj dziadzie ze jak ze wsi jestes na wies wrócisz bo słoma jaka sam tutaj pokazujesz pozostaje po tobie jak trop gównojada pajacyku jeden

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

młody to z białegostoku pewnie jest bo tak polecał sami swoi zespół dla niego wszystkie inne to wymienił gówno , dno itp. pewnie o sobie mówił

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

młody do białego to jezdzi miasto obejrzec jak wyglada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

Typowo prowincjonalne podejście-jeśli komuś coś się uda, trochę się wybije to trzeba zmieszać z błotem, przyczepić się do czegokolwiek. Banda pieprzonych nieudaczników siedzi za monitorem i klika.. Jula ani mnie grzeje ani ziębi, ale dziewczyna ma pasję, ciężko pracowała na to, co teraz ma. Nikt nikomu z Was nie zabrania się rozwijać, KAŻDY ma jakiś talent, wystarczy go w sobie znaleźć i szlifować. Ale lepiej otworzyć browara, zasiąść przed kompem i obrażać tych, którym się udało prawda? Narzekać na wszystko dookoła, to miasto złe, imprez nie ma a jak już są to też źle..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

przedmowc i tak dalej klepanie kotka ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,a zawsze trzeba isc za swoim glosem i wtedy bedzie czlowiek kims .Smutki i zale to w kieszen i brac sie w garsc ,glupota zwyciezy swoje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

wasze wpisy szczerze to mi lataja żal mi was waszej podniety i wysławiania się jak dzieci dosłownie dzieci i co ulżyło wam bo mnie te wasze wpisy śmieszą te wyzwiska itp. . . a ta cała ryba22 i gratka niech sobie zjedzą loda lub zrobią dla ochłody napisałem wyżej swoje zdanie a wy zaraz jazda ale ja mam swoje lata żeby z dziećmi pisać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

do ryby 22 troszkie sfolgój z pyskowaniem i wyzywaniem ludzi że ze wsi itp bo sama z niej jesteś jak nie ty to twoja rodzina ochłoń trochę niepodniecaj śię bo też możesz być wyzwana jak chcesz ale po co ci to

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

Ale wy naprawdę jesteście tacy powaleni? Czy tylko udajecie takich napinaczy na tym forum?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

i tak trzymaj JULA !
duży szacun
a młody do białego jeździł, ale chyba kóńmi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

Co to za show co to ja Jula moja stara wersalka skrzypi lepiej ... Ludziom sie w deklach przewraca ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

mundry nie bądz taki mądry żebyś ty furmanką nie jezdził jak te twoje poprzedniczki ryby i te inne zejdż ze mnie chyba że chcesz żebym cie dziecko oczernił

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

edvardzie 18 widżisz chcesz popisać normalnie a dzieci się podniecają i są powaleni bo co niektorzy na żartach się nie znają ale to ich sprawa pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

a jula na tym koncercie wygląda jak by przyszła kilogram kartofli kupić :)

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

jeszcze raz ryba22 będziesz wyzywała od dziadów błaznów gówna itp porozmawiamy inaczej zdziro .....pozdrawiam koniec tematu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

pocałuj mnie w sranie pacanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

to po co młody z dziećmi dyskutujesz. sam nas nakręcasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

juz pewnie ten kastrat lomzyk/jankes by tam zaspiewal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

Autor: zxcv4 jeszcze zaspiewaz na tej scenie uwiez mi wypromuje cie glowa do gory tylko cwicz glos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

a boys o 19 chyba byl ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

nie było

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

ryba22 skonczmy te głupie pisanie bo to już nudne się robi a jak chcesz spotkajmy się na żywo wtedy cię pocałuje w te twoje sranie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

młody z tym zrobieniem loda to przesadziłeś za stary jesteś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

oj to w nerwach kurcze ale aż tak stary nie jestem troche dodałem jak rybka mi pojechała oddałem tym samym ale teraz rozejm a i stary nie jestem już bez nerwów dobrze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

a poświntuszyć możemy o...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

spoko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

jeżeli ciebie i rybkie uraziłem przepraszam sama wiesz nerwy ale było mineło a te spoko to przeprosiny rozumiem przyjete ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

oczywiście

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

a poświntuszyć tez możemy jak chcesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

zartuje z tym świntuszeniem gratka i rybka to ta sama osoba? czy nie oj bo ta rybka strasznie nerwowa na żartach sie nie zna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

nie nie zupełnie nie ta sama osoba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

Młody co ty masz do łomżyńskich zespołów?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

osobiście nie mam nic a dla twojej świadomośći nie jestem z białego a z łomży rodowity z dziada pradziada łomżyniak a nie jak to jedzie ryba wieśniak grubo się myli takze muwię tobie ze do zespołow nie mam nic pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

bez obrobki komputerowej,jula na zywo cieniutko przedzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

RE:taki jeden ...Nie przyznawaj się że jesteś z Łomży bo reszcie Łomżan zaszczytu to nie przynosi a wręcz odwrotnie ...

ps..re:gratka -jakiś matoł się na Ciebie "narajał"czytaj samotny,smutny,niepocieszony człeczek,który przed chwilą ubliżał innej kobiecie/daje do myślenia,no nie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

nie rób se jaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

Dziewica i w ciazy?Swiat zwariowal!
No chyba ze metoda IN VIADRO?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

do no nie tylko nie matoł bo mogę jak masz życzenie ciebie obrazić a po za tym czego sie wtrącasz niestety jestem z tej łomży i bardzo tego żałujea osobiśćie ta twoja reszta łomzan to mi lata tak samo jak ty całe no nie szkoda mi was dzieci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

no nie ty się też z tą rybą nie przyznawaj że jestescie z łomzy żal mi was a może to wy z metody in viadro ale szkoda zwami tracićczas i pisać na tym forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

Jeśli pradziadkowie mieszkali w Łomży, Twoi dziadkowie pochodzili z ŁOMŻY, TUTAJ się urodzili, mieszkali i wychowywali TU swoje dzieci, a te dzieci z kolei związały się z ludźmi o takim samym pochodzeniu, również mieszkali w ŁOMŻY i wychowali Ciebie, w tedy można powiedzieć, że jesteś prawdziwym łomżyniakiem z krwi i z kości. W innym wypadku jesteś tylko wiejskim pomiotem, który tylko udaje, że jest łomżyniakiem - bo któreś z Twoich przeszłych pokoleń wyemigrowało ze wsi do miasta w poszukiwaniu dobrobytu i wpoiło Ci wiejskie nawyki. Hehe najlepsze jest to, że doskonale zdajesz sobie sprawę ze swojego wiejskiego pochodzenia ale Twoja chamska mentalność nie pozwala Ci się do tego nikomu przyznać (trudno Ci się z tym pogodzić) - oczywiście nie tyczy się to wszystkich osób pochodzenia wiejskiego ale umówmy się w większości chama bardzo łatwo rozpoznać, widać to na pierwszy rzut beretem, nawet czytając te wpisy na tym śmiesznym forum. Pozdrawiam serdecznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

nielicznej osobie z tego naszego "miasto-wsi" się coś udało i już żal ściska wasze d***.
rada: maść na ból w/w.

zdjęcie źle zrobili.. a to jej tym coś ujęli? to już nie ta sama Jula?




ludzie więcej dystansu i otwartości umysłu

chill!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

wiejskim pomiotem jesteś ty ta twoja wypowiedz dupe ściska to więc scisnij mongolskie teorie limbo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: o matko jedyna Jula?

lambo- chyba czujesz się niedowartościowany, co ty za głupoty piszesz o dziadkach pradziadkach....... czy ty buraku znasz swoją historię?
Najwyraźniej sam czujesz się wieśniakiem skoro takie poezje piszesz!!!!
Gorszych dyrdymałów dawno tu nie czytałam !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org