niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sopot Top Trendy

Jest żałosny. Co to w ogóle jest, muzyka 100 lat za murzynami. Żeby wszystkie te marne gwiazdki wziąść do brytyjskiego xfactor, to by odrazu odpadli. W ogóle dlaczego sopot top trendy to same smuty, żadnej wesołej piosenki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sopot Top Trendy

wlacz sobie radio maryja jak ci nie pasuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sopot Top Trendy

dokładnie to było nieogladać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sopot Top Trendy

albo lepiej jechać do nowogrodu na spęd disco polo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sopot Top Trendy

Spodziewalem się takich odpowiedzi ciecie :-)
Dla was mlodzi i piękni czy odwrotnie, są super, to nie trudno was zadowolić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sopot Top Trendy

tak oni sa piekni i mlodzi tylko jedno z drugim sie nie kleji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sopot Top Trendy

tylko nie cieciu pajacu dla mnie ten wasz piekni i młodzi i innne disco polo to dno a w sopocie to gwiazdy nie poruwnój debilu disco polo do np. t. love gimbusie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sopot Top Trendy

W sopocie gwiazdy, z choinki się chyba urwałeś młody.
Sopot top trendy to impreza top świeżaków roku z wygranych programow muzycznych.
Kilka osob jak chylinska pomijając.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sopot Top Trendy

na **** sie klucic glupotami i prowokacje robic jeden lubi disco w polu drugi regie ,trzeci kotki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sopot Top Trendy

ile ludzi tyle pomyslow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sopot Top Trendy

Autor: Mondeo ty sie patrz co w lomzy sie dzieje ,a nie sopotem sie przejeles ,jeszcze tam cie brakuje skup sie na swoim forum ,nie mieszaj ludziom w glowach bo wogle zglupieja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sopot Top Trendy

Bo denerwują mnie te gimbuzy powyżej.
Zresztą widać po pisowni : poruwnój, chyba reprezentujesz jp kolego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sopot Top Trendy

kogo nazywasz gimbus dziecko ja jak słuchałem np t. love czułem się jak na studiach zamłodych lat poczułem młodość lata 80te

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sopot Top Trendy

chciałbym być tym gimbusem kurcze kiedy to było

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sopot Top Trendy

Festiwal jak większość tego typu imprez, są lepsi i gorsi wykonawcy... Mnie najbardziej denerwuje Ibisz, który sztucznie podkręca atmosferę "Tak kochani, wstańcie!", albo wykonawca "zasłużył na owację na stojąco!" czy coś w tym stylu - takie tam pieprzenie... Głupio się też reklamują: jako najważniejsze muzyczne wydarzenie roku.
Ale i tak oglądam, bo mimo wszystko lubię takie imprezy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sopot Top Trendy

mondeo a kogo to obchodzi,tylko naprawde gimbuza moze podniecac taki temat ktory zalozyles,krytyk z bozej laski sie znalazl haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sopot Top Trendy

mlody
No, twoj zespół to dopiero pokazał klase, żule z pod sklepu podobnie śpiewają, chyba słuchu nie macie, albo przestańcie ćpać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sopot Top Trendy

zxcv4
Ty tak nie kozacz, że gimnazjum 3 lata temu skonczyłeś, boś nadal gimbaz.
Idz pożal się w innym temacie czego to w lomzy brakuje albo idz na kebaba sprawdzic który lepszy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sopot Top Trendy

ciulu w tego typu tematach to ty raczej prym wjedziesz,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sopot Top Trendy

Zresztą, ja wyraziłem swoją krytykę, wy możecie napisać własne zdanie, a nie kierować je odrazu do mnie. Wszystkie łomżwieśniaki są takie same, nic dziwnego ze was nigdzie nie lubia a z rejestracji się smieją. Gimnazjum które mówi do kogos gimbaza aby udawać kogoś starszego w sieci. Nowa moda 4lomza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sopot Top Trendy

Skoro chodzisz do gimnazjum to Kto sie przezywa ten sam sie tak nazywa, powinieneś znać .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sopot Top Trendy

jezeli nawet masz ze 30+ to i tak infantylny jestes zakladajac takie tematy dla gimbusow,kogo to bochodzi,nie masz powaznieszych problemow gilu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sopot Top Trendy

No to chyba dobrze skoro tu same gimby sie wypowiadają , no to temat w sam raz dla was.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org