środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
znaleziono pieska

czy komus nie zgubil sie taki oto piesek ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaleziono pieska

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t1.0-9/10305048_288004934711705_3313934054293120470_n.jpg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaleziono pieska

to może być mój. proszę o kontakt :509287893



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaleziono pieska

Poszukujemy od wczoraj tego pieska. Proszę o kontakt pod nr 608 100 373 lub przesłanie nr do Pana/Pani pod adres: sylka_21@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaleziono pieska

Bardzo podobny piesek błąkał się dzisiaj w okolicy rycerskiej (dokładnie poradni neurologicznej).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaleziono pieska

niestety wychodząc dzis z nim na spacer uciekł , bardzo tęsknił za rodziną strasznie piszczał bedąc u mnie leżał ciagle pod drzwiami . bede rozgladac sie za nim czy nigdzie go nie ma . wczoraj znalazłam go przy szpitalu , dzis rano gdy zobaczylam go pod blokiem rycerska wzielam do domu okolo 12 uciekl..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaleziono pieska

dziś widziałam go pod centrum handlowym 4plus, później wybiegł na ulicę i prawie potracił go samochód

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaleziono pieska

Dziekuje za nowe wiesci , moze kieruje sie w strone domu.Nadal prosze o informacje gdzie sie znajduje abym mogl go namierzyc .tel 509287893 Dziekuje za pomoc .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaleziono pieska

dziś rano ok godziny 8 był na ul Pięknej przy Sp2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaleziono pieska

Same dobre wiadomosci ciesze sie ze gdzies jest, mam nadzieje ze zwyczajnie zwiedza nasze piekne miasto i wroci do domu.Dziekuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaleziono pieska

A ja myślę,że on wcale nie zwiedza okolicy,tylko w przerażeniu błąka się po ulicach. Nie rozumiem tego,drodzy właściciele czworonogów jak można doprowadzić do takich sytuacji? Sama mam i miałam zawsze psy w domu i nigdy nie zdarzyła mi się sytuacja,żeby któryś mi uciekł,jeśli decydujemy się na psiaka to weźmy za niego pełną odpowiedzialność! Mam nadzieje,że znajdziesz swojego pupila.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaleziono pieska

zwierze nie człowiek , wolnosc miec powinno
człowiek nie zwierze nad wszystko ma powinnosc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaleziono pieska

Wolność??? Między ulicami i motający się miedzy samochodami? To jest wolność? Każdy dzień to walka o przetrwanie?To jest wolność?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaleziono pieska

a twoje zycie jest wolne od zagrożeń?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaleziono pieska

Nie, ale mam wyobraźnie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaleziono pieska

wiec wyobraz sobie ze mam kundla który zyje 16 lat
i nosze go po schodach bo sam juz ma problemy z chodzeniem
a ten zaginiony został prezemnie przygarnięty bo niestety nikt go nie szukał jak ja teraz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaleziono pieska

zakładam nowy temat bo ten sie wyczerpał-,,pieska nie znaleziono,,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaleziono pieska

JejQ--ludzie-rozglądajcie się,może komuś uda się go zatrzymać do przyjazdu właściciela :(:(


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaleziono pieska

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: znaleziono pieska

W zeszłym tygodniu bardzo podobny bądź ten piesek widziany był na ul. Sybiraków, Por. Łagody, Niemcewicza.
Mam nadzieję, że wróci do właściciela

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org