poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Deportacja - kiedy?

Czy ktoś może mi powiedzieć czy z Anglii można deportować obywatela Polski, który tam przebywa od dłuższego czasu bez podania przyczyny? Przejrzałem już kilka stron w sumie najwięcej informacji znalazłem na http://www.ekstradycja.eu/ natomiast w dalszym ciągu nie wiem czy UK ma takie prawo, czy to po prostu nadużycie, od którego trzeba się odwoływać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deportacja - kiedy?

Uwazam że zajebiste forum wybrales na takie tematy :D piekne to jest poprostu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deportacja - kiedy?

No wybór forum po prostu przedni... :-), czekaj aż kwestię deportacji wyjasni Edvard18 transponder albo lomzyk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deportacja - kiedy?

Opisz nam coś nawywijał a my na podstawie tego, ocenimy twoje prawo do pobytu :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deportacja - kiedy?

ja deportację kojarzę ze starą łomżyńską kapelą



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deportacja - kiedy?

Jeżeli nie popełnił przestępstwa na terenie UK nie ma podstaw do deportacji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deportacja - kiedy?

Spytaj na forum prawnym,tam udzielają bezpłatnych porad
Tu się nie dowiesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deportacja - kiedy?

JankesJo Ci wyjaśni bo to specjalista znany w każdym temacie-wiec tylko kwestia czasu ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deportacja - kiedy?

Istnieje duże prawdopodobieństwo, iż angole stwierdzili że przebywasz za długo i czas na zmiany :)
A może jakiś ziomal cię zakapował że na czarno pracujesz ?

Bo chciał się wkręcić na twój zmywak :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deportacja - kiedy?

rezydenta zrob jak masz 5 lat ciaglosci pracy i na lajcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deportacja - kiedy?

az z torunia nam tu spam nadaja,Rondo co ty na to?



Autor: Minn (---.torun.mm.pl) Data: 08-02-14 12:21

Fotografów jest multum w moim odczuciu kamerę warto, ale tylko na ślub. Potem sesja + zabawa dużo lepsze rozwiązanie to fotograf. Akurat fotografia ślubna jest dość popularna więc na pewno coś da się znaleźć http://www.swiatloczuli.org/ fajne mają portfolio zdjęcia widziałem w oryginale też bardzo ciekawe. Najważniejsze to właśnie portfolio jeśli ktoś nie ma na stronie bądź nie chce pokazać uciekajcie od takiej osoby.
-----------------
Autor: Minn (---.torun.mm.pl) Data: 14-05-14 13:01

Spokojnie możesz uderzać tutaj http://www.cezar24.pl/lupy-c-37_2.html jeśli chodzi o lupy to znajdziesz chyba wszystko co byś potrzebował. Sam zajmuje się troszkę filatelistyką i już kilka produktów kupiłem więc dostawca sprawdzony.
----------------
Autor: Minn (---.torun.mm.pl) Data: 21-05-14 09:11

Tak zawsze starałem się dowiedzieć, dlaczego ludzie w erze internetu na siłę chcą kupować drożej w sklepach stacjonarnych? Tutaj* masz jeden z lepiej wyposażonych sklepów. Natomiast kwestia co dokładnie Cię w tym stylu retro interesuje czy chodzi o jakieś baterie, czy może bardziej meble łazienkowe? Nie wszystkie sklepy mają to i to.
----------------
Autor: Minn (---.elk.mm.pl) Data: 08-04-14 20:06

A w Łomży jest gdzieś dobry wybór, dla matek w ciąży? Ogólnie fajnie jakby było coś seksownego, a zarazem wygodnego - da się to połączyć? Tak naprawdę bielizna* z allegro to niby i dobre rozwiazanie, ale to chyba zawsze lepiej przymierzyć bynajmniej tak mi się wydaje.
--------------
* Tutaj i bielizna[/b niebieskie linki ruchome

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deportacja - kiedy?

Bo wszyscy kochają forum 4lomza.pl:):)

Nawet Toruńskie pierniki :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org