sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Album o Łomży - prezent

Witam serdecznie.
Czy ktoś z was wie może gdzię mogę kupić jakieś albumy fotograficzne dotyczące Łomży? Mam na myśli album, którego autorem jest pan Gabor Lorniczy, ewentualnie jakiś inny. Nigdzie nie mogę dostać. Dziś w Domu Książki na rogu Dwornej i Sadowej dowiedziałem się, że nakład został już prawdopodobnie wyczerpany. Jeden egzemplarz tej wymienionej wcześniej książki mam, z tym, że z podpisem na wewnętrznej części okładki, więc potrzebuję drugiego.
Ewentualnie, może macie jakiś ciekawy pomysł na inny prezent? Wyjeżdżam do Wielkiej Brytanii do pewnej rodziny angielskiej i chciałbym przywieźć im jakiś ciekawy prezent. Pomyślałem właśnie o takim albumie i dodatkowo kurpiowskim miodzie pitnym (może to już nie łomżyńskie, ale stylowe i dobre ;D ). Może coś innego typowo polskiego lub regionalnego? I nie, wódka odpada ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Album o Łomży - prezent

Zajdź do Łomżyńskiego Towarzystwa Naukowego im. Wagów na ul. Długiej, u nich jest duży wybór książek o Łomży.
Ten album widziałem kilka dni temu w księgarni róg Senatorskiej i Giełczyńskiej.

Pozdrowienia.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Album o Łomży - prezent

Widziałem fajne albumy o Biebrzy i o Woj. Podlaskim. Fajne zdjęcia Wołkowa, braci Kłosińskich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Album o Łomży - prezent

Podobno można kupić tylko w drukarni libra print na piłsudskiego obok eskulapu.

MIEJ OCZY SZEROKO OTWARTE!!!!!!!!
NIE DAJMY SIĘ CHAMOM, ZŁODZIEJOM I POLITYCZNYM NIEUDACZNIKOM!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Album o Łomży - prezent

Najnowszy album Pana Gabora Lorinczyego możesz kupic bezpośrednio w drukarni Libra Print na Piłsudzkiego.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org