czwartek, 23 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
co sądzicie o sprzątaniu w klatkach

Czy w Waszych klatkach jest czysto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sądzicie o sprzątaniu w klatkach

Co masz na myśli? Skuteczność ekipy sprzątającej czy zachowania sąsiadów?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sądzicie o sprzątaniu w klatkach

skutecznoscRondo napisał(a):

> Co masz na myśli? Skuteczność ekipy sprzątającej czy
> zachowania sąsiadów?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sądzicie o sprzątaniu w klatkach

wez sie za szczote to i u ciebie bedzie czysto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sądzicie o sprzątaniu w klatkach

płacę wiec wymagam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sądzicie o sprzątaniu w klatkach

Mogliby się bardziej postarać, ale ogólnie może być. Lepiej tak niż w ogóle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sądzicie o sprzątaniu w klatkach


u mnie pani sprząta klatkę i robi to jak mi się wydaje sumiennie, problem w tym, że niektórym się wydaje, ze skoro płacą za sprzątanie i ktoś za ich pieniądze sprząta to mogą na tej klatce srać, palić papierosy, pić piwo i odlewać się (oczywiście to taka przenośnia trochę)

ale zdarzają się ludzie co palą, zdarzają się puszki po piwie na skrzynkach pocztowych, zdarzają się psie gówna, i zdarzają się ludzie robiący remonty i nie sprzątający po sobie - bo przecież jest sprzątaczka.
Problem mniej dotyczy tzw. starych sąsiadów a bardziej kawalerek w których bydło się często zmienia i nie traktuje mieszkania wynajmowanego jak własnego.
Wyrzucają np. kipy przez okno lub puszki po piwie o drobniejszych papierkach nie wspomnę.

no cóż bydło jest bydło i nawet batalion sprzątaczek nie poradzi !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sądzicie o sprzątaniu w klatkach

SYF
Remontują klatki w blokach ŁSM.
Jak zgłaszałam do administracji to powiedzieli, że teraz po remoncie przypilnują.
Zobaczymy.
Słyszałam, że są bardzo przeciwni układaniu terakotty, bo już nie będą mogli mopem z jednym wiaderkiem wody, od góry do dołu umyć klatki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sądzicie o sprzątaniu w klatkach

zgadzam się z "tomek24042004" w 100%.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sądzicie o sprzątaniu w klatkach

my z sąsiadką same też sprzątamy w sobotę mimo że pani sprzątająca jest raz w tygodniu ja zamiatam ona zmywa i ja myję okno raz na jakiś czas,u nas na ostatnim piętrze jest czyściutko jak nigdzie indziej.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sądzicie o sprzątaniu w klatkach

Jak się ma normalnych sąsiadów, to na dobrą sprawę można sprzątać raz na miesiąc albo i rzadziej (szczególnie latem).
Ja niestety nie mam tego szczęścia i mieszkam z niedorozwojami a osoby sprzątające mają utrudnione zadanie :(
kajka31 - pozazdrościć :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sądzicie o sprzątaniu w klatkach

kaja31 - robiłam to jak nie płaciłam. Kurcze, ktoś odwala swoją robotę, a ja mam jeszcze za to płacić. W pracy nikt mi nie płaci za fuszerkę. Albo robię coś dobrze, albo nie podejmuję się tego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sądzicie o sprzątaniu w klatkach

no owszem bierze ktoś za to pieniądze,ale jak się ma dzieci,które wnoszą wielkie ilości piachu w butach to czekając na sprzątanie raz w tygodniu ma się na klatce piaskownicę.A roboty jest kilka minut,można się poświęcić.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sądzicie o sprzątaniu w klatkach

U nas największy problem to syfiarze którzy roznoszą gazetki reklamowe - zawsze po ich wizycie są porozrzucane, jakby nie mogli grzecznie je jakoś ułożyć. Pomijając fakt że nie zwracają uwagi jak na skrzynce jest napisane "proszę nie wrzucać reklam".
Sprzątanie raz w tygodniu niewiele daje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sądzicie o sprzątaniu w klatkach

Kiedyś każdy sąsiad miał swoje piętro i półpiętro do sprzątnięcia i za to odpowiadał. I sprzątał, by na niego krzywo patrzyli inni, a dziś się płaci i klatki brudne, bo nikt już nie chce się "dokładać". Mam wrażenie, że leszy byłby powrót do korzeni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sądzicie o sprzątaniu w klatkach

Niektórzy "Syfiarze" ulotkowi niszczą zamki wytrychami. Niech tylko spotkam jeszcze takiego, to odpowie za zniszczenie, a nawet włamanie! Bo po to są domofony, aby nikt obcy nie wchodził do naszego domu. Naszym domem jest tez klatka schodowa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sądzicie o sprzątaniu w klatkach

Zgadzam się z tomek24042004 . Ja mam jeszcze problem z zamykaniem drzwi wejściowych. Ludzie nie zamykają i każdy może wejść. Próbowałem wyjaśniać, że "dom" zaczyna się od drzwi wejściowych i klatki schodowej. Nie dotarło. Dla niektórych ważne jest tylko własne mieszkanie. Najgorzej rzeczywiście jest z wynajmującymi mieszkania, im wszystko dynda. Pani, która sprząta klatkę schodową jest solidna i miła. Gdyby tak jeszcze co niektórzy lokatorzy wykazali taką postawę, byłoby ok. Jeśli ja nabrudzę - np. wracając z terenowej roboty naniosę błota na klatkę - sprzątam sam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sądzicie o sprzątaniu w klatkach

4

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sądzicie o sprzątaniu w klatkach

Ja wynajmuje i mam problem ze stalymi mieszkancami... buteleczki i puszki po alkoholu na skrzynkach. Pety na balkonie i pod bo kogos wyzej stac na papierosy ale na popielniczke juz nie. Jesli chodzi o ulotki - zawsze ulozone przez roznoszacych ale gowniarza sie nudzi i jak wychodza to rozwalaja...
Pani przychodzi sprzatac raz w tygodniu jest dokladna i zawsze ladnie pachnie ale na drugi dzien znow zaczyna sie to samo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sądzicie o sprzątaniu w klatkach

omg masakra na Śniadeckiego brud,smrud i ubóstwo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sądzicie o sprzątaniu w klatkach

A w jakiej spoldzielni tak ladnie pachnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sądzicie o sprzątaniu w klatkach

u nas jest ok, chociaż jesli chodzi o okna czy parapety to nie są myte. No moze raz na rok, ale nikomu to aż tak nie przeszkadza :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sądzicie o sprzątaniu w klatkach

Autor: fair01 na jakiej to ulicy jest tak ok?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sądzicie o sprzątaniu w klatkach

Rycerska, Ks. Anny nowe bloki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sądzicie o sprzątaniu w klatkach

ks ani to byc moze ze czysciej ale na rycerskiej hmmmmm nie przypominam sobie zeby bylo czysto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sądzicie o sprzątaniu w klatkach

Na rycerskiej też są nowe bloki i o tych mówię. Ale to pewnie dlatego że to nie perspektywa tylko jedność, trochę lepiej jest tu z czystością, bo na terenie perspektywy też mieszkałam i już nie było tak czyściutko :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sądzicie o sprzątaniu w klatkach

moja opinia o klatkach na śniadeckiego jest bardzo dobra czysto jak na salonach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sądzicie o sprzątaniu w klatkach

na klatkach bloków na śniadeckiego jest czyściej niż na salonach szacunek dla ekipy sprzątającej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sądzicie o sprzątaniu w klatkach

najlepiej by było by szanowna spółdzielnia wymalowała co niektóre klatki i oczywiście zajęła się odpływem deszczówki bo jak pada można się utopić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sądzicie o sprzątaniu w klatkach

co robią panie i panowie ze spółdzielni ? codziennie widzę ich po osiedlu spacerujących czyż za spacerki im wszyscy płacimy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co sądzicie o sprzątaniu w klatkach

w blokach przy strzelnicy na śniadeckiego jest bardzo czysto panie sprzątające są bez zarzutów tylko lokatorzy nie szanują pracy innych

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org