poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie jest ŁKS Łomża?

Mam dwa pytania do ludzi zorientowanych w sprawie ŁKS :

1. Dlaczego łomżyńskie portale przestały pisać o ŁKS Łomża?
Wcześniej były relacje, zdjęcia. To że grozi nam spadek do 5 ligi nie znaczy żeby nie pisać. Nawet oficjalna strona klubu nie pisze jak przebiegał sobotni mecz? Przecież to już 3 dni po meczu!

2. Czy to prawda że przed niedzielnym meczem z Ostródą o utrzymanie w 4 lidze, w sobotę piłkarze grają mecz z naszymi pseudo aktorami?
Jeżeli to prawda klub nie powinien na to pozwolić!
Co jest ważniejsze: utzymanie w lidze czy mecz o złote kalesony?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie jest ŁKS Łomża?

Mecz z aktorami grają, tyle że oldboje ŁKS-u.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie jest ŁKS Łomża?

aha oldboje to całe szczęście dzięki za info :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie jest ŁKS Łomża?

Jednak nie do końca. Właśnie wyczytałem, że w pierwszej połowie mają grać piłkarze ŁKS-u zaś w drugiej części oldboje.
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie jest ŁKS Łomża?

I co w tym dziwnego, że zamiast treningu chłopaki pokopią 45 minut z amatorami? Sam trening trwa pewnie ze 2,5 godziny więc i te 45 minut nie powinno im zaszkodzić. Ni tam walki nie będzie, ni kartek które wyeliminują zawodnika z meczu z Ostródą a ot taka gierka rzekłbym wewnętrzna, która ma miejsce zapewne co tydzień dzień przed meczem na treningu.
Jeśli trener nie widzi przeszkód i zanim nie wybiegli na boisko, to chyba nie ma co dmuchać balonika z ich bardzo ewentualnym i wątpliwym zmęczeniem?
ps. mecz z Ostródą jest w sobotę o 16.

hitman

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie jest ŁKS Łomża?

dzień przed meczem o stawkę ?
w sytuacji gdy jest 13 zdrowych zawodników?

dzień przed meczem to co najwyżej lekki rozruch bez piłek albo dzień wolny

w Łomży takich jaj jeszcze nie było. Nikogo nie obrażając to jest poziom drużyny z Orlika.
Nie można poważnie myśleć o grze w piłkę nożną wpajać młodzieży na czym polega ta dyscyplina mając takie wzorce "na górze"

proponuję żeby po meczu nasi piłkarze poszli na piwko z aktorami :)
obym nie był złym prorokiem ale śmierdzi 5 ligą na odległość

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie jest ŁKS Łomża?

na piwie jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie jest ŁKS Łomża?

nie no usmialem się z tym 2,5 godzinnym treningiem:D ludzie co wy chcecie przecież ŁKS to pseudo klub a taki mecz z klanem mostowiakow nic im zlego nie zrobi. Od taki rozruch plus luzna gra pileczka... podejrzewam ze w drugiej polowie krotki trening strzelecki i do domu.

odnośnie tego ze nie widać informacji to czego tu chcesz? Pisac o tym ze wygrali/przegrali/zremisowali z paczeslawiem albo inna wsia?? Takie miasto jak Łomża powinna mieć klub na poziomie drugiej ligi a jak już nawet nie ma kasy to czuby trzeciej a nie jak teraz dno i trochę wodorostów...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie jest ŁKS Łomża?

artaras
to wie każdy,za wyjątkiem ludzi,którzy są od tego....
nie wiedzieć czemu,zawsze kłody pod nogi.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie jest ŁKS Łomża?

Szkoda że dzisiaj ŁKS to kabaret i pośmiewisko na całą Polskę.
Zamiast równać do najlepszych z roku na rok równamy do coraz słabszych.
Pozostała nadzieja że dla kolejnych pokoleń interes klubu będzie najważniejszy. Tylko to taka sama nadzieja jak czekanie kiedy Polacy zaczną wspólnie działać a nie stale rzucać się sobie do gardeł...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie jest ŁKS Łomża?

Gdzie jest? W PEŁNEJ *****!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org