sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Znaleziono Kluczyk

Znaleziono kluczyk w okolicy cmentarza żydowskiego, przy ulicy Rybaki. Kluczyk jest mały coś jakby do skrzynki na listy, czy jakiejś mniejszej kłódki. Ma na końcu coś jakby sznurek czy jakieś "zawiązanie" zrobione z foliowego sznurka(?) Więcej informacji pod mailem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znaleziono Kluczyk

ja tez znalazłam klucze , dokładnie do 2 klucze z pomarańczową przywieszką od smyczy z napisem " życie ma smak " w okolicy Starostwa Powiatowego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znaleziono Kluczyk

ja też znalazłam, ale już dawno. Dwa klucze z gumowymi nakładkami, nowe (chyba świeżo dorabiane) zwykłe, srebrne, po przeciwnej stronie parkingu strzeżonego os. Jantar. Jedna nakładka jest zielona, druga czerwona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znaleziono Kluczyk

Autor: fair01 (---.internetdsl.tpnet.pl) to znalazlas juz dawno i dopiero piszesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org