niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Muzyka na plaży

Co sądzici o muzyce która leci na plaży. Jak ja dzisiaj byłem to dobijały mnie jakies biesiadne kawałki. Czy nie może leciej Radio Eska lub RMF MAX jak to było zawsze

Łomża! Zawsze kocham Cie!
Tobie, oddam serce swe.
Serce, swoje jedyne!
Oddam swojej drużynie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyka na plaży

ta muzyka na plaży to rzeczywiście....:/ mogliby się postarać



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyka na plaży

ale jeszcze później to puścili muzę z radia:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyka na plaży

biesiada biesiada jak dobrze sie sklada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyka na plaży

dzis lecial elvis presley:>
ale sie urwa spiekłęm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyka na plaży

ciekawe kiedy ZAIKS sie im dobieże do pupy.hehhehehhe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyka na plaży

na plaży miejskiej nie usłyszysz eski od 1 lipca bedziesz słyszał tylko RMF MAXX bo z tym radiem jest podpisana podobno umowa od 1 lipca tak przynajmiej mi dzis powiedział prezes wopr-u bo sie pytałem czy nie mają lepszej muzy wiec od następnej soboty bedziesz słuchał radia RMF MAXX

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyka na plaży

jestem zdecydowanie przeciw jakiejkolwiek muzie na plazy, muze moge sluchac w domu lub aucie itd itp ale na plaze przychodze w innym celu, tak samo do lasu nie bierze sie tv!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyka na plaży

Dj Splash !!! najulepsze techno na świecie wspaniale brzmienie basiorki, melody, ssajcie dj splasha to jest the best music of the world !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyka na plaży

A wg mego zdania, nie powinno byc tam zadnej muzyki - tak tej 'oficjalnej', jak i ogolny zakaz jakichkolwiek osobistych aparatow macacych cisze i spokoj.

Juz widze jak zaraz posypia sie gromy na moja glowe, ale wierzcie mi, ze to nic nowego i nie jestem odosobniony w tym przekonaniu.
Otoz mieszkalem kiedys w Niemczech (dawny NRF) i tam wlasnie takie cos sie praktykowalo. Po prostu obowiazywal tam zakaz wszelkich aparatow radiowych na plazach i w parkach, a jesli ktos chcial posluchac muzyki, to tylko za pomocy sluchawek - ot, co!
Pozdrawiam,
wychu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyka na plaży

Wychu i dean84,
W zupełności się z Wami zgadzam! :))
W końcu słuchawki są od tego, żeby uczynić zadość swym upodobaniom nie uszczęśliwiając na siłę innych...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyka na plaży

i tak i tak wsyztskim nie dogodzisz na raz:D
moim zdaniem muzyka musi byc to tak samo jakby poszedl na dyskoteke i sluchawki mial w uszach :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org