sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gdzie jest admin tego forum...?

ciekawi mnie gdzie jest admin tego forum skoro do kazdego temtau pojawia sie wpis od luiz1122 o tresci "Uwaga!!! więcej o tym pod tym linkiem http://goo.gl/t3RhzI"... nie ma to nic wspolnego z zadnym z tych tematow a tylko... no wlasnie... moze w koncu ktos cos z tym zrobi....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie jest admin tego forum...?

Co gorsze wczoraj było podobnie...
Według mnie najlepszym wyjściem byłoby zbanowanie danego użytkownika lub nawet ban IP, ale nie jestem przekonany, czy administracja coś takiego potrafi. Podobnie było/jest z Etno, Karp30 itp. :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie jest admin tego forum...?

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie jest admin tego forum...?

no dokladnie zablokowac uzytkownika, sprawdzic ip jezeli zmieni nick to ban na ip i po temacie.... inne fora sobie radza... nie mozna tak i tutaj???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie jest admin tego forum...?

Oho! Coś się dzieje, bo nie widać w tematach wpisów tego spamera. Jesteśmy na dobrej drodze :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie jest admin tego forum...?

A wczoraj też było w moim poście właśnie. Idioci tylko zaśmiecają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie jest admin tego forum...?

dokładnie tak. ADMIN bierz się do roboty!!!!!!!!!!!!!

Knox

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie jest admin tego forum...?

Po co?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie jest admin tego forum...?

Autor: Rondo modem resetujesz i masz ip nowe kolku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie jest admin tego forum...?

Być może matołku, ale w tym przypadku mamy wciąż te same nicki, więc wygląda na to, że w ogóle nie ma działania ze strony admina. Poczekamy zobaczymy czy ten spamer jeszcze się odezwie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie jest admin tego forum...?

Tu nie admin tylko moder jest potrzebny. Tylko komu by się chciało cały czas czytać te wszystkie bzdury?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org