niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
stacja LPG

Witam!
Właśnie otworzyłem firmę, mam kilka aut, które dziennie będą pokonywało sporo kilometrów. Auta są na gaz a w związku z tym, że całe życie jeździłem dieslami, to potrzebuję rady odnośnie jakiejś dobrej i sprawdzonej stacji LPG, na której będą mogli tankować moi pracownicy. Stacja może być również gdzieś poza miastem a ponadto wolałbym, żeby była to jakaś stacja prywatna, bo na takich łatwiej dogadać się z jej właścicielem jak ma wyglądać rozliczanie między nami no i między mną a pracownikami.
Proszę więc o jakieś rady i podpowiedzi. Jakość gazu jak najbardziej też się liczy, bo ze słyszenia wiem, że różnie to bywa...

Z góry dziękuje za rady

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stacja LPG

piatnica z tylu hotelu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stacja LPG

najtaniej jak masz kartę to za torami na orlenie -10 gr chyba , ja osobiście tankuje obok venedy i jest ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stacja LPG

ja tankuje koło barbórki na sikorskiego. Cena dość konkurencyjna,gaz jak najbardziej ok a z właścicielem też się na pewno dogadasz bo wygląda na konkretnego i miłego faceta.

W Piątnicy za Zaciszem swojego czasu było ok. Ale parę razy mi podpadli-trzy dni z rzędu nie było gazu!!!!!!- a jak zamierzasz firmowe tam tankować to chyba dość istotne czy stacja Cię nie zawiedzie. No ale to było dawno temu, nie wiem jak jest teraz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stacja LPG

Ja korzystam z Prymy, też mają rabaty dla firm.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stacja LPG

Jak dla mnie ci oszuści za zaciszem są skończeni.
Mam bak w aucie 54 litry, rezerwa mi się paliła to zajechałem zatankować do nich. było w baku może jeszcze z 10 litrów. podłączył tą pompe do samochodu, leci gaz w końcu patrze na zegar wlane jest już prawie 50 litrów (na zegarze dystrybutora) a gaz niby dalej leci. jak dla mnie oni oszukują na litrach, puszczają pompe najpierw z powietrzem, a litry lecą. Teraz tankuje na prymie mam tam karte stałego klienta i rabaty nawet do 20 groszy na litrze w promocji. ale najlepszy gaz jest na BP, troche droższy niż na reszcie stacji benzynowych w łomży, ale na jednym baku przejechałem więcej kilometrów na gazie z BP niż z innych. Więc najbardziej polecam BP. :) stracisz kilka groszy na litrze bo zapłacisz drożej, ale będziesz do przodu z kilometrami, więc wyjdzie ci tak jakby na + dla ciebie :)
Pozdrawiam

frizq

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stacja LPG

Polecam stację na BAWEŁNIE na placu PROMOTTech. Wiem, że wiele firm tam tankuje służbowe auta bezgotówkowo (na W-Z), gaz dobrej jakości, obsługa również, ceny rabatowe. Moja firma również korzysta z ich usług.

Onufry Zagłoba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stacja LPG

Nie polecam też stacji za motelem zacisze, jest dokładnie tak jak wyżej zostało opisane. Ja tankuje na orlenie za torami i na wzgs i jest ok też mam 10 gr taniej na litrze tyle że gaz z orlenu według mnie jest lepszy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stacja LPG

Co prawda od 4 lat już gazu nie tankowałem, ale wcześniej próbowałem różnych stacji i bez względu na to gdzie zatankowałem to samochód robił te same kilometry na jednym tankowaniu i miał tą samą dynamikę.
Problem pojawił się jedynie raz podczas tankowania na wspomnianej już stacji w Piątnicy. Wyjeździłem cały gaz z butli i pojechałem tam zatankować. W zbiornik 35 litrowy wlali mi prawie 38 litrów. Ponownie wyjeździłem gaz do zera i pojechałem na Orlen na Piłsudskiego. Do zbiornika weszło 34,8l. Od tamtej pory nie byłem na stacji LPG za Zaciszem i nie wiem jak tam jest w tej chwili.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stacja LPG

Polecam stacje na WZGSach, chyba najlepsze ceny gazu i co do jakości złego słowa nie powiem, tankujemy tam gaz już z 7 lat i jest ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org