niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bardzo pilne

Witam mam wielka prośbę do wszystkich którzy mieli cokolwiek wspólnego z PERMENTACJA BRWI w Łomży.Gdzie mogę zrobić w łomży w rozsądnej cenie i gdzie robią to najlepiej czekam na wasze zdanie i podpowiedzi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo pilne

jesteś pewna że to się nazywa PERMENTACJA?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo pilne

Cosmeo Pani Ewa i Agnieszka Szmit robia to najlepiej, cena dosyc wysokaale efekt wart tej ceny.

Nie daruj głodnemu ryby. Podaruj mu wędkę i naucz go łowić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo pilne

I to jest takie bardzo pilne? Jejku, myślałam, że naprawdę coś się stało i ktoś potrzebuje pomocy. Nie ma to jak tytuł wątku niczym tytuł w tabloidzie...

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo pilne

Makijaż permanentny brwi do fair01 jesli to tak Cie boli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo pilne

do telebim powiedzmy za brwi ile trzeba zapłacić? bo nie orientuje się cenowo a chce sobie do czerwca zrobić. Ty robiłaś sobie? podziel się wrażeniami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo pilne

boli mnie twoja pyskówka, nie możesz napisać normalnie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo pilne

masz zły dzień fair01? idz się wyrzyć do lasu nie możesz odpisać o co pytam w temacie to po co wcale sie udzielać



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo pilne

Jakbyś napisała od razu o co chodzi to bym Ci napisała kto takie zabiegi wykonuje. Myślałam że chodzi ci o coś innego, dlatego wpisałam w google ten zwrot i nie było żadnych wyników, więc spytałam czy na pewno pisze się permentacja. No ale skoro od razu wyskakujesz "z gębą" to opuszczam temat. Trochę pokory.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo pilne

Pokore mam wielką tylko zdarzaja się tacy w necie którzy piszą aby popisać jeśli mozesz udzielić mi informacji na temat tego makijażu bede wdzieczna żle sie zaczeła nasza rozmowa wybacz mój bład przyznaje do fair01

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo pilne

Wporządku..
Gabinet Cosmeo, tu masz taki plus że jest dość duża galeria i możesz zobaczyć czy o taki efekt Ci chodzi
http://www.gabinetcosmeo.pl/index.php/galeria/gabinet-cosmeo-2

drugi salon to intercosmetic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo pilne

a Ty sobie robiłaś? w cosmeo cena wynosi 900zł dość sporo nie sądzisz? czy naprawdę warto za tą kasę a intercosmetic nie wiem jakie ceny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo pilne

nie wiesz*?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo pilne

chciałabym żeby brwi były naprawde mocno czarne nie pwiem bardzo się boje tego zabiegu i miałam przeznaczyc maksymalnie 700 zł ale chyba musze więcej zainwestować:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo pilne

Ja nie robię takich zabiegów, bo mam ładne swoje brwi ale koleżanki robiły. Wiesz, to jest ryzykowne ze względu na to że niewiele trzeba żeby nieźle "spieprzyć" komuś buzię. Najlepiej iść do zaufanego gabinetu, bo w tych tańszych to różnie bywa. Albo wypłowieje, albo wyjdzie niesymetrycznie, albo będzie efekt lalki barbie lub jeszcze gorszy..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo pilne

Ja robiłam w Cosmeo, a zabieg wykonywała Pani Ewa, jestem bardzo zadowolona, ale cena jest dosc wysoka, bo metoda cieniowania kosztuje 900 zl a włoskowa 1100 zl. Ja robiłam metoda cieniowania, ale odkupiłam bon upominkowy na ten zabieg od dziewczyny za 150 zl :-) wiec w kieszeni sporo zostało :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo pilne

A ja bym Ci radziła zrobić henne,wygląda ładniej i naturalnie-w przeciwieństwie do permanentnego brwi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo pilne

MASAKRA!
na gwalt potrzebuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo pilne

Dołączam się do tematu - interesuje mnie kreska wew oka, czy to boli i czy ktoś miał robione w Łomży? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo pilne

Miałam robione w Cosmeo polecam nic nie boli ponieważ przed zabiegiem pani Ewa delikatnie znieczula kremem poza tym bardzo dba o samopoczucie podczas zabiegu wiec się nie ma czym stresować makijaż permanentny mam od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org