niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Łomżyńskie blogi

Hej! Czy znacie adresy blogów, które prowadzą osoby z Łomży? Sama ostatnio dołączyłam do tego grona i jestem ciekawa czy w naszym regionie są ludzie, zainteresowani tym przedsięwzięciem i jak to wygląda. Tematyka nie jest aż tak bardzo istotna :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie blogi

Blogi są bardzo modne no i można zarobić i to nieźle. Bierzcie przykład z córki rudego, słyszałam, że uczy jak się ubierać i zarabia bagatelka 50 tys zł -MIESIĘCZNIE !!! Więc chyba warto :D Ciekawe czy w Łomży blogowicze też tak zarabiają?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie blogi

Blog "córki rudego" jest na bardzo wysokim poziomie jeśli chodzi o jakość zdjęć i to by było na tyle. Zresztą.. prowadzi go kilka osób zajmujących się różnymi dziedzinami, więc nietrudno znaleźć zainteresowanych "jak nie tym to tym". Po trzecie, dużo osób tam zagląda z czystej ciekawości zastanawiając się m.in. na jakim poziomie ta osoba żyje. No i zarabia, na pewno niemało. 50 tysięcy to realna suma jeśli ma się kilka milionów odwiedzających i bierze udział w kampaniach wielkich firm jak Nikon, Orange, czy innych. W Łomży raczej nie ma takich blogów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie blogi

Fair01 - wrzuć linka :)

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie blogi

wolałabym na razie się nie ujawniać ale jeśli będzie kilka blogów to dopiszę swój :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie blogi

kobiecyinstynkt, kto ci broni pisac bloga,pytanie kto takie bzdury bedzie czytal?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie blogi

dwanasciecali.blogspot.com - aktualnie w przebudowie, rusza pod koniec tego miesiąca wraz z chronicznymi wpisami.

luz blues i orzeszki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie blogi

makkaron koniecznie kontynuuj;) Trochę ciężko się czyta bo wąski ten tekst ale dobrze sie zapowiada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie blogi

blog to świetna sprawa









http://about.me/Michal25

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie blogi

tak,jak ktos wie o czym pisze,nie tak jak fair01

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie blogi

zxcv jak zwykle ma najwięcej do powiedzenia. Mało wiarygodny jesteś skoro twierdzisz że nie wiem o czym pisze, nie znając całości historii lub innych wypowiedzi. Bezsensowna dyskusja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie blogi

Nie mamy już więcej blogów?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie blogi

http://folgaphotography.blogspot.com/ natknęłam się na ten :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie blogi

Edward powinien założyć bloga i pisać o swoich pomyslach na wynalazki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie blogi

zapodaj nam tu adres swojego,troche sie posmiejemy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie blogi

zapodaj nam tu zdjęcie swojej twarzy, trochę się pośmiejemy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie blogi

Autor: fair01 dawaj swoj bloczek poczytamy zobaczymy jak nakrecasz makaron na uszy ,dobrze by bylo z tym makaronem w swojej dziedzinie z kims obrotnym sie skomunikowac mysle ze za malo wyszczekana jestes z goglami dasz rade ,a jest wedka na to zareklamuj sie chociazby w radju na antenie ,a jak nie to u tego co ma CYNBALKI i ci pomoze ten bloczek poprowadzic .SAMA NIE DASZ RADY !!!malo bystra jestes kropka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie blogi

haha sama temat zaczyna,teraz sie wstydzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżyńskie blogi

Spytałam o blogi, ten temat nie miał na celu nabijania wejść na moją witrynę, więc siedź cicho albo jedź na szrot odgrzebywać kolejne francuskie cacko dla córki :D I nie chce mi się już więcej z Tobą dyskutować :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org