sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Scandic Food Chojny Stare

Czy jest tu ktoś, kto będzie pracować przez wakacje w Scandic Food w Chojnach Starych?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Scandic Food Chojny Stare

Z tej fabryki to niezły śmierdziel i truciciel na okolice ... jak puszczą jakiś biały, śmierdzący syf do pobliskiej rzeczki to cielaki w okolicznych wioskach zdychają ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Scandic Food Chojny Stare

No dobrze, ale jaki to ma związek z moim pytaniem? Każdy większy zakład to niestety "truciciel"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Scandic Food Chojny Stare

JAKIS DYM . BOB NA POLE A NIE POSTY TU PISZESZ. CIELAKU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Scandic Food Chojny Stare

witam. ja tam kiedys pracowalem przez 3 czy 4 sezony zaczynajac od roku 2001 wtedy mozna bylo tam zarobic w miesiac okolo 1500/1600 zł , z roku na rok bylo coraz gorzej juz teraz nie ma setek pracuje sie w soboty niedziele i placa normalnie i pozniej daja wolne w tygodniu zeby sie wyrownalo, trzeba ostro zapierdalac nie ma czy jestes kobieta czy meszczyzna jak idziesz na rozladunek np na nocke przyjezdza w pizde tirow i to wszystko trzeba rozladowac to tak srednio na glowe wychodzilo do rozladowania jakies 30 ton :| na drugi dzien jak sie wracalo do domu to rak sie nie czulo, ci ktorzy rozdzielaja prace to jebane wiesniaki wogole tam sama wiocha pracuje takze jak idziesz tam pracowac to uwazaj co komu mowisz bo wszystko sie szybko rozchodzi!!! teraz w miesiac moze zarobisz z 600 zl jak nie ma towaru daja wolne i musisz siedziec pod telefonem w domu az zadzwonia zebys poszla do pracy. nie chce Cie zniechecac ale naprawde jest tragicznie, np jak pracujesz na chlodni w temperaturze -2 C przyjezdza tir trzeba go rozladowac wtedy biora wszystkich na rampe i sie rozladowuje pot po dupie cieknie a pozniej cie biora znowu na chlodnie idziesz mokra itd. czasem jak jest malo facetow na zmienaie to kobiety same musze na tasme rozsypywac worki z owocami warzywami na tasme ktore waza roznie 15, 20 i 25 kg, takze nastaw sie ze ostro schudniesz bedziesz miala bicepsy jak kulturysta hehehehe, z tym dobrze ze na chlodni jest duzo przerw , daja jedzenie ZUPA + WKLADKA najczesciej jest to gotowana kielbasa najgorszej jakosci ja to bralem od ludzi te wkladki i nosilem dla mojego psa i pies nie chcial jesc ale chamy jebane wszystko wpierdalaja, oo jest ciweply kompot na stolowce w takim duzym termosie kiedys tam nawet nasypalem 2 te male solniczki pieporzu hahahhahahahaha to chamom jebanym prawie gardla powypalalo hahahahahahahaah, nie wiem co ci tu jeszcze napisac jak chcesz sie dowiedziec czegos konkretnego to pytaj bardzo chetnie ci odpowiem :) pozdrawiam i zycze milej pracy w scandicu ehehhehehe

http://img479.imageshack.us/img479/9464/av134493su.gif

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Scandic Food Chojny Stare

Ty halfik uważaj co piszesz, bo niejaki ćwoko-loko czuwa i wyzwie cię od cielaków. Ale może też ktoś z inspekcji pracy to przeczyta i zajrzy do dupy skandikom ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Scandic Food Chojny Stare

halfik tylko chamy sie tak wysławiaja jak ty:!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Scandic Food Chojny Stare

BOB WNIOSKUJĘ PO TWOJEJ WYPOWIEDZI ŻE TO WOJE KROWY PADŁY.
NIE SĄDZE ŻE PADŁY OD CZEGOS Z TEJ FABRYKI. MYŚLE ŻE PADŁY Z GŁUŁUPOTY SWOJEGO WŁAŚCICELA.
TAM NA WSI NIE MACIE WŁASNEGO FORUM ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Scandic Food Chojny Stare

Czy to nie skandal pracować w takiej firmie i w takich warunkach czy nie ma

osoby która tam pracowała i może stwierdzić odpowiednie fakty

zawiadamiając inspekcje handlową????




waldek 27



Wtedy nie uważełeś co robisz, teraz rób co uważasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Scandic Food Chojny Stare

messiash ja sie wypowiadam jak cham?? no nie wiem moze ty tak uwazasz ale twoja opinie mam gleboko w powazaniu :) eheheh idz tam popracuj moze sie nauczysz ciezkiej pracy za male pieniadze w dodatku. dalbym ci tydzien wiecej bys tam nie wytrzymal

http://img479.imageshack.us/img479/9464/av134493su.gif

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org