poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przegląd

Witam, gdzie zrobić przegląd samochodu? Zbliża się termin i tak się zastanawiam. Wszędzie są te same ceny? Dodam, że nie zależy mi na "lewym" zaświadczeniu ale też nie chciałabym żeby diagnosta "wydziwiał". Po prostu, rutynowe badanie. Możecie kogoś polecić? Dotychczas kontrole samochodu przeprowadzałam w Wordzie, a rok temu ta gdzie WZGS.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegląd

a przeglad podwozia tez robilas?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegląd

Podskocz do Piątnicy(po trasie na Jeziorko).nie wydziwiają,ale sprawdzają konkretnie i Masz pewność,że auto jest sprawne.ceny te same wszędzie,w Piątnicy dorzucali kiedyś płyn do spryskiwaczy ;-)



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegląd

nie wiem co oni tam robili, już nie pamiętam

wolny niewolnik sprawdzę, dzięki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegląd

w Kia masz mycie do przeglądu gratis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegląd

ostatnio byłem też w Piątnicy . jest tam całkiem spoko.
mają tam nowy sprzęt i dobrze umieją go obsługiwać. polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegląd

a kto z Piątnicy dokładnie? Bo jest chyba kilka takich zakładów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegląd

mylu i banda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegląd

fair01 - jeśli możesz napisz dlaczego zrezygnowałaś z przeglądów w wymienionych przez Ciebie miejscach.
Ja jeżdżę do SKP przed Konarzycami, przy Lotosie i Rysiu, tam gdzie już od mniej więcej 3 lat jest duży napis "Już otwarte" :) Nie narzekam i mogę polecić. Też mają nowoczesny sprzęt i dają płynik lub obiad w Rysiu. Ogólnie jest ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegląd

ooo fajnie :)
zrezygnowałam dlatego, że boję się że w Wordzie zaczną wymyślać i wymieniać nie wiadomo co. Jest tam normalnie, ale jeśli mogę znaleźć coś lepszego to chętnie. A WZGS hmm, po prostu uważam, że słabizna. Nie chciałabym nikogo obsmarowywać czy podważać kompetencje dlatego pozostanę przy tym, że wolę zrobić przegląd gdzie indziej :) Co do tej Piątnicy to nic konkretnego, bo jest tam chyba kilka firm z tej branży, więc chyba spróbuję ten zakład przed Konarzycami :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegląd

Byłem kiedyś w Piątnicy, ogólnie też jest ok i nie mam zastrzeżeń, a wybrałem ten przy Rysiu ze względu na milszą obsługę.
Jak już będziesz po przeglądzie to napisz jak było, bo jestem ciekawy czy inni myślą tak samo jak ja no i czy "nie zabrudziłem sobie sumienia" :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegląd

-->fair01

A niby czemu mają ci coś wymieniać? Do OSKP jedziesz na badania techniczne a nie na naprawy. A jak znajdą usterki, które skutkują tym, że auto nie spełnia warunków technicznych to przecież nie masz obowiązku u nich czegokolwiek naprawiać.
Widząc jaki złom i barachło jeździ u nas po drogach to albo jeżdżą bez badań technicznych albo diagności olewają wszystko ...

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegląd

Bob chodzilo mi o to, ze moga kazac cos wymienic i dopiero przyjechac, juz raz w wordzie tak mialam, to bylo juz dawno ale jednak i to bardzo drobna sprawa.
Moze moj samochod nie jest najnowszy ale nie jezdze tez lanosem z naklejkami na pol szyby i kostkami pozawieszanymi na lusterku w ktorym odpada podwozie.
Chce to rozgraniczyc, bo nie chcialabym trafic do takiego osrodka o jakim wspominasz, ze nawet nie wychodza z biura i podbijaja pieczatke ale tez nie do takiego ze 'trzeba wymienic wszystko i wtedy mozna przyjechac' :)
Dam znac jak pojade, zastanawiam sie miedzy piatnica a konarzycami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegląd

Polecamy stację kontroli w Wordzie na Zjedzie.
Zawsze sprawdzają dokładnie auto i dla kogoś kto chce jeździć bezpiecznie autem naprawdę polecam. Co do ceny to bez różnicy bo ceny są takie same wszędzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org