sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Piesek

Witam!

W związku z moim duużym sercem, pytam się was czy ktoś ma na oddanie jakiegoś szczeniaka? Nie musi to być jakiś rasowy, ale potrzebny mi szczeniak mający dużych rodziców. Jeśli ktoś ma na oddanie lub za symboliczną cenę takiego szczeniaka, niech do mnie napisze na GG: 3125222. Wiem, ze mogłem dać ogłoszenie, ale wolę pomóc tym zwierzątkom, gdyż wiem jak wszyscy tutaj dbają o dobro naszych milusińskich! :)

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piesek

Dowiedz się do schroniska "Arka" naprzeciw Stacji Paliw na Wojska Polskiego.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piesek

Najlepiej weź ze schroniska , tam jest peło małych biednych szczeniaczków

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piesek

Mam przepiękne setery angielskie po rodowodowych rodzicach.
Mają obecnie 8 tygodni. Zdjęcia maluchów mogę ci wysłać mailem.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piesek

kup sobie lepiej pająka hie hie hie :P zartuje :) szczeniaczki są suuuper jak są malutkie ;) proponuje wziasc ze schroniska. tam te pieski najbardziej potrzebuja miłości człowieka... skrzywdzone przez złych ludzi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piesek

Myślałem, że ktoś ma na oddanie... Trudno... Zobacze, może przejde się do schroniska. Tym bardziej, że to niedaleko mnie =P.

MarCo: Prześlij te foty na se.b.eq@wp.pl ! THX!

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piesek

jakis czas temu ktos oglaszal, ze ma pieska na oddanie, poszukaj w starszych tematach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piesek

Jak się wkurzam na swojego szczeniaka - niszczyciela, to wrzeszczę do niego, że go oddam.
Pogryzione buty, kable, rośliny na podwórku, dziury wykopane wszedzie...Możnaby tak bez końca. Cóż, jak nikogo nie ma w domu i zwierzak jest sam, to widać musi się czymś zająć. Przecież nie uwiążę go na łańcuchu. Jednak nadzieja zaświtała - wakacje! Mam nadzieję, że dzieci się zajmą psem (?) i straty będą mniejsze.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piesek

Angel
Zdjęcia wysłałem...
MarCo

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org