niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kąpielisko miejskie

Czy dzisiaj będzie można pograć w siatkówke na plaży? To znaczy czy są już słupki i siatka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kąpielisko miejskie

Tak, jak dostatecznie długo popatrzysz w słońce to ujrzysz nawet Fate Morgana :)

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kąpielisko miejskie

www.google.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kąpielisko miejskie

THE BILLE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kąpielisko miejskie

Nadal wierzycie w dobrą wolę magistratu wobec społeczeństaw miasta Łomży? O, ludzka naiwności....

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kąpielisko miejskie

Słyszalem,że mają niedługo być to musisz uzbroić się w cierpliwość???


waldek 27



Wtedy nie uważełeś co robisz, teraz rób co uważasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kąpielisko miejskie

jakie kąpielisko chłopaki?
Kiedys w tej rzece przez pare lat leżał zardzewiały samochów a jak się pójdzie nad nawew wczesną wiosną to mozna sobie połowić różnie opakowania.

Tak na marginesie nie znacie w pobliżu łomży jakichś miejsc z miare czystą wodą i odrobiną piasku?

Nie ma ludzi niewinnych są tylko źle przesłuchani...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kąpielisko miejskie

jest juz kapielisko czynne.....sa juz boje ratownicy ale jeszcze slupkow do siatki nie ma....jutro dopiero maja byc....warto isc nawet bo ciepla woda jest....bylme dzis i nie zaluje

-=Na ZaWsZe ŁoMżA Na ZaWsZe ŁKS=-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kąpielisko miejskie

Ale woda brudna...

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kąpielisko miejskie

Brudna nie brudna ale ważne ze ciepła:)

Prawdziwych Przyjaciół Na Palcach Ręki Zlicze Gdy Odejde Zapalą Na Grobie Znicze!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kąpielisko miejskie

hahaha pozdro dla tych co kąpią się w Narwi , w tych oczkach za nowym mostem i ''8'' kolo Lasku Jednaczewskiego.Równie dobrze możecie iść się pluskać nad Łomżyczke,do basenu kolo Konarzyc bueehhee.Ten kto pseudoplaże pod nowym mostem (ktory mial sie zawalic ) nazywa kąpieliskiem hyba niebyl nad morzem lub jeziorem.Juz w Ostrołęce jest 100 razy lepsza plaza niz u nas i do tego maja przystan wodna i kursujaca zegluge.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kąpielisko miejskie

A ja wole gory :P :).
Anonimowiec w Lomzy tez sa przeciez piekne nadbrzeza.Nie widzisz tego?? Jak pieknie, jak na projekcie - idealnie odwzorowane. Zamknij tylko oczy, bo jak masz otwarte to nei zobaczysz tego wszystkiego. Wegetacja w Lomzy trwa.....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kąpielisko miejskie

Zbych napisał : "Nadal wierzycie w dobrą wolę magistratu wobec społeczeństaw miasta Łomży? O, ludzka naiwności....

Zbych
A tu jak na złość magistrat urządził boisko do siatkówki z rozpiętą siatką i było już dziś czynne. Woda w rzece jest ciepła (23st C.) i czysta , niestety jej kolor zawsze zależy od podłoża po którym płynie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kąpielisko miejskie

Jest siatka, są ratownicy, są boje itp... i jest też kupa śmieci. Mamy dwa w jednym: plażę i wysypisko... W związzku z powyższym gratuluję wszystkim, którzy mają siłę przynieść na plażę pełne opakowania (piwa, napojów, chipsów tec.), a nie mają siły pustych opakowań wynieść.
Syf nad syfy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kąpielisko miejskie

Siatka łopatka dwa kije kto nie pogra ten zginie. Na ch** ci siatka kapielisko jest po to żeby plywac. proste.

MoJe ŻyCie To MentoR.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kąpielisko miejskie

Fajnie jest sie popatrzec jak laski graja w siatke :) (baniaki sie fajnie machaja) a plywanie to raczej ostatnia zecz po ktora na te plarze chodze :) (syf..)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kąpielisko miejskie

<lol2> Bujakasza ale żeś podsumował.... :]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kąpielisko miejskie

Autochton'ku - Ty mi nie mów jaki kolor ma woda w Narwi- bo ja tu się wychowałem. Ta woda nie jest ciemna od podłoża tylko od brudu o osadu! Jesli ona jest czysta- to masz problem. Dawniej nie było w Narwi sunącego po dnie osadu i farfocli - widać było piaszczyste dno przy brzegu. Dalej brzegi Narwi są brudne, zagracone gruzem i zaniedbane (nie chę lluż pisać o tych "bulwarach"). Chcesz, to ciesz się z byle badziewia i chwal magistrat ale ja mam wyższe wymagania - bo na to wszystko MY płacimy- i nie zamierzam chwalić "urzędników" za to tylko, że są , biorą pensje, a społeczeństwu miasta rzucają ochłapy pseudo-działalności. Pozdrawiam.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kąpielisko miejskie

ja nie wiem co wy macie do naszej lomzynskiej plazy, to co ze brudna woda,wkoncu wanne w domu masz od tego zeby sie puzniej umyc,anonimowiec jesli podobajo ci sie plaze nad morzem i nad jeziorem to se tam jedź,wkoncu narew to nie morze wiec chyba nie bedzie takie placy co?a nad jeziorem bylem 3 razy i zamiast plazy byla tylko trawa


,,Jebac Konfidentów i Scigania Organy"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kąpielisko miejskie

Jeśli ktoś jest chętny zapraszam na lewo od mostu (plażę mając po prawej) jest druga dzika plaża i obok niej mały "strumyk" ścieków z pobliskiego gospodarstwa :) i ludzie tam też się pluskają, a ścieki lecą z prądem na plażę miejską.



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org