poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dobry gazownik w Łomży lub okolicach

Witam szukam dobrego gazownika który od ręki mógłby mi zajrzeć do instalacji gazowej i to zrobić? Kogo polecacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry gazownik w Łomży lub okolicach

temat po raz kolejny wałkowany, od tamtej pory gazowników w naszym mieście raczej nie przybyło ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry gazownik w Łomży lub okolicach

Polecam faceta na ulicy pawiej niedaleko poznańskiej. facet sie zna i mało bierze kasy i doradzi a nie jak inni wyładzają kase.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry gazownik w Łomży lub okolicach

dobry gazownik w Łomży lub okolicy? ZAPOMNIJ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry gazownik w Łomży lub okolicach

Ja po obiedzie dobrze gazuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry gazownik w Łomży lub okolicach

dobry gazownik to przede wszystkim reguluje instalacje podczas jazdy , zakładam że chodzi o sekwencje, zadaj sobie pytanie ilu w łomży tak robi. no i na pewno nie od reki. tylko na senatorskiej tak regulują i chłopak z firmy numik, ale trzeba się umawiać i czekać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry gazownik w Łomży lub okolicach

ale z tego co wiem to ten gościu z numik reguluje te instalacje nawet w niedziele , z tym że on tylko reguluje. zadzwoń zapytaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry gazownik w Łomży lub okolicach

jedź na senatorską, wwiercą się w blok, opiłki pójdą do środka, przy odpaleniu silnika przerysuje porządnie cylindry po czym panowie zadzwonią do ciebie że "silniczek trzeba wymienić"..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry gazownik w Łomży lub okolicach

Jak sobie zażyczysz to i w rurę wydechową się wwiercą. Zelek Ci od ręki załaży i silniczek potrzebny nie będzie.( a tak na poważnie to tylko senatorska i nie szukaj tanich papłaków)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org