niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
A nie mówiłem?

2 Lata mija od kiedy się rozpisywałem o tym, że rząd Tuska sprzeda nas żywcem Rosji. Spójrzcie co się dzieję za wschodnią granicą. Kur** tak bardzo chciałem się wtedy mylić. Ech... Jak zwykle wszyscy jesteście mądrzejsi i śmiejecie się. Ale jak to mówił kiedyś Ghandi. Najpierw się z Ciebie śmieją, szykanują Cię i wytykają palcem, aby później przyznać Ci rację, przeprosić itd. ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

rząd Tuska sprzeda nas żywcem Rosji ???

przedstaw mi historię swojej choroby bo wcześniej jej nie czytałem a zapewne interesująca jest !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

to komu my sprzedane?
Amerykanom, Żydom, Niemcom, Ruskim, bo już rachubę tracę.
Mi wygląda tylko na to, ze Watykańczykom zostaliśmy sprzedani.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?


słuszne spostrzeżenie Vincent... nie z tym Watykanem a Amerykanami, Żydami, Niemcami, Ruskimi... ja bym dorzucił jeszcze UE, masonów, ubeków, esbeków ...

też się gubię...komu my jesteśmy sprzedawani (zostaliśmy sprzedani)


MY NARÓD POLSKI POTĘGA NAD POTĘGAMI CO KLĘKAĆ PRZED NAMI WSZYSCY POWINNI.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

sprzedać coś tyle razy, to trzeba chłopa, a nie troki od kalesonów.
Vivat Tusk.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Trolli i debili waszego pokroju dzieciaki, widać nie brakuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Trolli i debili nigdy nie brakowało... Ale pan samochwała to chyba pierwszy jest...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?


Panie Edvardzie z tymi trollami, debilami i dzieciakami to pan błysnął.
...więcej skromności, nie ma co się tak wywyższać i samemu chwalić,

Pan to pewnie w trollowaniu i głupocie startuje, bo jako edvard to raczej Pan nie dzieciak, no chyba, ze tak rodzice skrzywdzili, to by też stawiało Pana problem w innym świetle.

naprawdę współczuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

No właśnie
Komu my sprzedani ??
Może cyklistom ??

Edvard dawaj otwartym tekstem, gdzie i komu,
Jak coś to stajemy na barykady i koorwa lać będziemy dziadów, zdrajców, sprzedawczyków.

Kto będzie szukał co 2 lata temu, żeś chłopie napisał. Dawaj dzisiaj i wzbogacone o te 2 lata nowego doświadczenia.

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Edka sprzedali,na skupie wyrzutkow i makulatury.
A moze cie nie machneli na kozetce ino jestes z recyclingu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Mapa Polski praktikera pokazuje, że Świnoujście już nie nasze. Więc chyba Niemcom :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Oj Decydenci. Tylko głupi się śmieje w takiej sytuacji. Gdy nasz wschodni sąsiad ma za swoją wschodnią granicą czołgi i mobilizacje militarną. Kreml został zajęty w iście "dyplomatyczny" sposób. Po nim jak widać Rosja przygotowuje się do zajęcia wschodniej Ukrainy. Pamiętacie może wiadomości sprzed jakiegoś miesiąca gdzie było coś tam o rozbiorach Ukrainy pomiędzy Polskę i inne kraje? Kilka stron o tym szumiało w internecie i stacje w TV. Zabieg ten miał skłócić nas z Europą, jednak nasz rząd odmówił podziału Ukrainy. Albo po prostu zdementował całą sprawę, gdyż wtedy byli byśmy zostawieni samym sobie, a co za tym idzie Putin mógłby do nas wejść bez żadnych strat. Zauważcie tą wojnę informacyjną i propagandową na wschodzie Ukrainy. Coś czuje i to już od dawna, że Rosja wejdzie do nas szybciej niż się wydaje. Wybory do Europarlamentu już za pasem. Uważajcie na swoje tyłki. Nieważne czy jesteście decydentami, czy konfabulantami, czy idiotami. Po prostu na siebie uważajcie kiedy coś się będzie działo. Bo sytuacja wygląda na poważną i tylko patrzeć, aż wszystko pójdzie "efektem domina".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?



A nie mówiłem? już dawno temu, że ten dzieciaczek to schizofrenik?

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=568942&t=568942

edziu, to aż dwa lata cię trzymali w domu bez klamek?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

a to i Kreml zajęli, a kto?
Chyba nie Amerykanie?
,,Kreml został zajęty w iście "dyplomatyczny" sposób. ,,
Ło Matko.
Które my, które nasze, a które obce?
A może brać z Ruskimi po połowie to Ukrainę?
Polski Pan, tam szybko porządek zaprowadzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

Edvard
nie wydaje Ci się że osoba dla której Kreml i Krym to jedno i to samo,
nie powinna raczej silić się na poważne wywody geopolityczne (na geo bym postawił akcent ;o) )

Jak już się bierzesz za pisanie czegoś co ma wyglądać mądrze to przeczytaj to przed publikacją
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A nie mówiłem?

fck, rzeczywiście, mój błąd. Chodziło rzecz jasna o Krym. ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org