poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Closterkeller dziś o 20 w DŚT MDK Wojska Polskiego 3

Czołem! Żyjecie!

To walcie na koncert jak w temacie.

Anja Orthodox w Łomży!!!


Closterkeller – polska grupa muzyczna wykonująca rock gotycki. Powstała 1 stycznia 1988 roku w Warszawie z inicjatywy muzyków Przemysława Guryna, Jacka Skiruchy i wokalistki Anji Orthodox. Mimo wielokrotnych zmian składu wypracowała własne łatwo rozpoznawalne brzmienie z charakterystycznym głosem wokalistki i liderki grupy Anji Orthodox, która jest obecnie jedynym członkiem z pierwszego składu zespołu, występującym w niej nieprzerwanie od dwudziestu lat. Sama grupa zaś jest zaliczana do prekursorów gatunku gotyckiego i klimatycznego rocka w Polsce, zawierając w swej muzyce wpływy stylów new oraz cold wave a nawet metalu. Do inspiracji dokonaniami zespołu Closterkeller przyznawały się m.in. takie grupy jak Delight, Moonlight, Artrosis oraz wiele innych.

Red Is Bad

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Closterkeller dziś o 20 w DŚT MDK Wojska Polskiego 3

Jak ja słuchałem Anji Orthodox, to o produkcji Ciebie zasrańcu, twój ojciec nawet przez moment nie pomyślał :) :)

A to już teraz nie Marika ???????????????

Zmieniasz gusta muzyczne jak worki na śmieci :):)

Nie błysnąłeś niczym mądrym pacanie :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Closterkeller dziś o 20 w DŚT MDK Wojska Polskiego 3

Czołem! Żyjecie?! Właśnie wróciłem.

Kto był łapka w górę! Jak wam się podobał support dzisiejszego koncertu zespół SPLENDOR. Polubcie ich proszę na fejsbuchu. Świetna kapela.

Anja z zespołem też dała czadu. Support godny Closterkeller.

https://pl-pl.facebook.com/splendor.band

Red Is Bad

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org