poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Uwaga na firmę PRZEMKO! Nie polecam!!

Używają podrobionych produktuw!!! Zmieniali mi oprzyzadowanie w klimie i wlozyli Chinski szajs! Ceny do du***y!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na firmę PRZEMKO! Nie polecam!!

Nie płacą na czas swoim pracownikom to się dziwisz że odwalają chauturę. Nic dodać nic ująć!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na firmę PRZEMKO! Nie polecam!!

Gratulacje mogą teraz Ciebie pozwać ty dowodów na pewno nie masz ale za to oni dzięki twojemu wpisowi mają...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na firmę PRZEMKO! Nie polecam!!

Ile jeszcze czasu musi minąć kiedy ludzie zrozumieją, że nikt w sieci nie jest 'Incognito'...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na firmę PRZEMKO! Nie polecam!!

Dzisiaj w każdym sprzęcie, nawet najsłynniejszych firm, podzespoły i całe wyroby są najczęściej produkowane w Chinach, albo innej Korei/Malezji...., więc ich montaż nie jest żadnym oszustwem.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na firmę PRZEMKO! Nie polecam!!

Chińskie części są prawie w każdym współczesnym produkcie i wcale nie znaczy to, że zaniżają jakość. Zależy ile się zechce wydać na daną rzecz. Teraz piszę na laptopie Lenovo, made in China i nie narzekam. Jest po prostu super. Z tym, że nie zapłaciłem za niego 700 czy 1000 zł.
A jeśli chodzi o firmę Przemko to myślę, że jesteś po prostu byłym pracownikiem zwolnionym za .... jakieś tam przewinienia (nie wnikam) Dla mnie akurat ta firma robiła dość sporą robotę i jest wszystko cacy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na firmę PRZEMKO! Nie polecam!!

Temat : Uwaga na Firme PRZEMKO Klimatyzacja w Łomży
Autor: Zielinski69 (---.snydernet.net)
Data: 09-09-13 21:15
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=622132&t=622129#REPLY

/////////////////////

bambusik26 spytaj Zielinski69

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na firmę PRZEMKO! Nie polecam!!

hehe brawo egzorcysta
zastanawiam sie czemu ja jeszcze czytam forum....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na firmę PRZEMKO! Nie polecam!!

Klima jest przereklamowana. Powietrze z otwartej szybki jest zdrowsze

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org