piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

UWAGA! W ŁOMŻY MA POWSTAĆ KLUB GAYS-PLAYS. MIESZKAŃCY PRZECIWSTAWMY SIĘ TEMU. NIE POZWÓLMY BY W ŁOMŻY ZAGNIEŻDŹILI
SIĘ CWELE I PEDAŁY. TO SPRAWĘ TRZEBA NAGŁOŚNIĆ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

Znasz taką prawdę : Złodziej zawsze najgłośniej krzyczy : łapać złodzieja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

no w końcu coś ciekawego w tym mieście. Ciemnoto pola orać , krowom dupy podcierać , dzieci produkować a nie mnie tu nakazywać co dla mnie jest dobre a co nie. Niech żyje wolnośc i pierwszy klub dla gejów w Łomży . Hura hura hura.
A ciemnote walić w łeb

voyager

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

Voyager,podróżniku od siedmiu boleści kogo nazywasz ciemnotą?Kluby gejowskie to według ciebie prawdziwa Wolność,gratuluję gustu, współczuję rodzinie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

słuchaj Voyager, prawdziwa wolność to powiedzieć NIE...
ale niektórzy idą z szeregiem i myślą ze przez to są modni i postępowi

To mówiłem ja, Jarząbek Wacław

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

mówiąc o wolności miałeś na myśli pewnie własne zniewolenie.

To mówiłem ja, Jarząbek Wacław

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

wysmaruj se kiche smalcem voyager i wykup karnet

wiseguy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

Pajacyk a gdzie to ma być masz jakieś bliższe informacje. Oczywiście trzeba to oprotestować na forum i gdzie się da jak wszystko w tym mieście(supermaket,viablatice,itp).

Geyoskiej knajpie w Łomży głośno i wyraźnie mówimy stanowcze NIE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

TEN KLUB MA POWSTAĆ NA ULICY DŁUGIEJ. OBOK ROSMANA. ALE NIE WIM CZY JEST TO PEWNE ŹRÓDŁO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

cześc popieprzone homofoby . Stare dewoty w spodniach . Macie tam jeszcze jaja czy też ciopy w pasach cnoty.

A tak ogólnie o Boże co za problem? Koleżanki będą się mobilizować bo im chłopów tak publicznie będą rwać. Do tej pory to miały tak kameralnie w zaciszu własnej stodoły.

Ale jaja dawno sie tak nie śmiałem z tej powszechnej mobilizacji.

PA pa koleżanki. h i hi hi hi hi

voyager

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

dobrze przynajmniej mruczek znajdzie wkoncu miejsce z którego go nie wywalą za twarz która jest podobna do dupy !!!

Zosia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

Śmieszne.... wg. mnie taki klub w Łomży niema racji bytu;) Gwarantuję, że "klienci" owego baru spotkaliby się z przejawem nietolerancji ich zboczenia np. wracając wieczorem do domu przez ul. Krótką;) No ale czekam na głoś "oświeconych" tego Forum... niech wypowiedzą się najmądrzejsi.....;))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

hmmmmmmm....moje zdanie prawdziwego faceta posiadającego ponad przeciętna siłę jest takie ,że geje nie maja nawet wstępu do naszego miasta.należałoby im przekopac ryje .bym dał wycisk tym leszczom.a o budowaniu dla nich klubu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!no nie spałuje każdego jeśli ktos tylko zacznie to budować.niech tylko spotkam takiego pedała na ulicy .ja mu łomżę z głowy wybiję.hehe aty voyager cos mi sie zdaje ze ty chyba jestes cwelem i pedałem .masz przechlapane juz u mnie masz pierwszy w zeby.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

Pajacyk, wpuszczasz ludzi w maliny. Klubu nie będzie. a gejów mamy sporo w Łomży. Mnie nie przeszkadzają. Niech kochają inaczej. Każdy ma prawo do orgazmu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

ty Pudzian tak oficjalnie to ty homofob a tak prywatnie to pierwszy się wystawiasz. Tylko ,że nikt na cie nie chce chyba wskoczyć i dlatego ta agresja.

No i widzisz sam sobie tą pałę musisz w pewne miejsce wsadzić.

Ale jajaj ha ha ha ha

A nie mogę , ale musze jeszcz coś dodać ty prawdziwy chłop - ha ha ha ha

sabat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

Oj oj niech zmienia lokalizacje bo w rejonach dlugiej "dlugo" nie pobeda heheh jak sie u nas wieść rozniesie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

ta info to bzdura..w lomzy klub gejowski, hehe..watpie. kto otworzy taki lokal tu, gdzie szerzy sie nienawisc do wszystkiego co inne. nasze miasto to mala pipidowa..zal dupe sciska

sayra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

sayra:
To się wyprowadź jak Ci w Łomży źle.... czego tu jeszcze siedzisz i ludziom tlen zabierasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

Witam.
Może i nie jestem tolerancyjny ale nienawidzę homoseksualistów (tzw. gejów) i uważam ich za wynaturzenie, a wręcz zwyrodnienie społeczeństwa. Brakuje tylko tego, aby w Łomży im klub stawiać. Co do kilku poprzednich wypowiedzi to zgodzić mogę się z jedną - ludzie Ci napewno nie spotkają się w Łomży z ciepłym przyjęciem - już ja sie o to postaram. Brakuje nam tylko jeszcze legalizacji takich związków w Polsce i wogóle będzie wesoło, tak jak w Holandii - stoi dwóch pedziów i walą w ślimaka na przystanku autobusowym. Pomyślcie - co sobie pomyśli dziecko, które zobaczy takich spaczeńców gdzieś na ulicy jak sie obmacują? Facet z facetem? Trzeba to było niszczyć, póki było w zarodku. Nie toleruje ich i nie mam do nich szacunku. Z mojej strony, stanowcze NIE dla takiego klubu w Łomży.

Tak, to mówił do Was
Mr S
GG#1515637

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

nie lubię MrS bo inaczej czeszę się od innych .To jest zboczenie naukowo i klerykalnie udowodnione . Takich co się czeszą sie inaczej niz ja w Łomzy trzeba niszczyć. Co dziecko powie jak zobaczy takiego z inną fryzurą. Nie toleruje takich i nie mam dla nich szacunku.

voyager

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

voyager: nie mówię IDIOTO o sposobie czesania się ale o orientacji seksualnej. Tak bronisz tego klubu, że chyba będziesz tam stałym gościem. Jeśli tak to uważaj - Ciebie pierwszego ścigniemy ;-)

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

MrS idioto, itdiotów - przczytaj pomyśl i zastanów się zanim rozdziawisz głupi dziób i powiesz coś podobnego do jęku. W tej sytuacji podaj rączke temu no Pudzian jeden poziom jedna paka.

H Ha ha ha ha

voyager

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

ten kto najgłośniej krzyczy jest naibardziej podejrzany - czyli.................. i wszystko jasne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

wisegey

voyager

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

A co komu szkodzi, że będa mieli taki klub. Chyba lepiej, że będą się spotykać w swoim gronie niż grasować po zapłociach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

zabieram ci tlen debilu zebys szybciej zszedl z tego swiata!!

sayra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

Pomyślałem o tym wcześniej i przestawiłem się już dawno na oddychanie beztlenowe. Sayra... a czym ty jestes?? Pedał, lesba, trans czy może homoniewiadomo??

Leszek Tarnowski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

Leszek Tarnowski bis

voyager

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

widze ze voyagerku musisz swoje glupie uwagi wsadzic wszendzie wywnioskowalem z twych wypowiedzi ze jestes jebana ciota jebac ciote w ryj a zwlaszcza taka jak ty CWELU POZDROW RESZTE KONDONIE ZUZYTY

ty jebany voyageze huja masz pojecia o takich zlotach wiec spierdalaj i sie lanco niewypowiadaj na te tematy wychodzie jebany w ryj!!!!!!!
wejdz se na strone www.dobrechawtowanie .pl i sie tam madrzyj fluku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

Z ciebie "goltyy" to fajna chłopaka!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

Klub gejowski? jestem za :-P Niech chłopaki mają coś od życia ;-P
Chociaż szczerze wątpię żeby taki club się utrzymał w naszym pipizdówku...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

No wiecie co, tak to czytam i śmieję się jak pszczoła. Gdzie emocje - tam nie ma rozumu. Podobno Bóg stworzył ludzi, a więc i gejów. Osobiście ich wolę omijać, ale nie mogę też nimi gardzić (doskonałość stworzenia?) a tym bardziej urządzać im "noc długich noży". Chociaż jestem też przeciwny legalizacji ich związków (małżeństwo) jednak jakoś musimy z tym żyć, a oni wśród nas też jakoś muszą istnieć bo jaki mieli na to wpływ, że są tacy? Kto ma prawo ich osądzać i gdzie ich wina? Ludzie (niektórzy) uspokójcie się i zacznijcie zachowywać się przyzwoicie. Jeśli oni nie popełniają przestępstw na tle seksualnym - to za co ich prześladować? Nie można zawczasu zakładać, że będą naruszać jakieś normy społeczne. Geje i lesbijki byli i bedą od zawsze i nie nam to osądzać bo niedługo do "tych innych": dołączą kolorowi, grubi, łysi, uszaci, pryszczaci i Bóg wie kto jeszcze, aż nie wiadomo już będzie kto jest "tym normalnym" i wszyscy będą zwalczać wszystkich.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

powiem krotko-spadaj debku :P

sayra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

No ludzie.....o czym my mowimy !!!

Post for pajacyk: Jesli chodzi o klub Tango !!!

Osobiście poświadczyć mogę, a wiem co mowię bo bede w tym Klubie grał, ze w Tango klubu gejowskiego nie bedzie!!!

Zapraszam wszystkich na Technoparty, w każdy piątek po nowym roku. Przekonacie się na własne oczy...

Pozdrawiam !!!

Życzę wszystkim Wesołych Świąt !!!

Dj_Domain (Always for my sweet girl)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

Bleeeeeeeeeeeeeeeeee wstrętne geje to ochydztwo. No rozumiem no lesbijki to jeszcze rozumiem, i lubie patrzyć i marzyć, ale geje ble wekkkkkkk do AUSWITZ bole fuj. Zróbmy KLUB DLA LESBIJEM O TAKKKK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

ojjjjjjj Redds ale ty pojeb

Apis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

hehe no ...

sayra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

Jak można tolerować pedalstwo w wykonaniu kobiet jak i facetów Mażenie o lesbijkach to też zboczenie. Pedały wy piiii!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

Uspokój się, zrób sobie herbatkę, siądź wygodnie i pomyśl chwilę...

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

myślenie nie boli i nie jest zboczeniem

Pasja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

...czy zboczenia są ZŁEM?

...czy raczej inną - rzadszą - formą ekspresji natury?

Osobiście mierzi mnie sama myśl, ale skoro dwie osoby kochają się, to co nam do tego?

---
PGG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

Nie jesteś autorytetem w tej sprawie, ale uważam że jesli ktos chce otworzyc jakis pedalski club - niech otwiera - w końcu na marsie podobno da się zyć ! Co do łomży - - jak popatrzeć na mape galaktyki nie jest na Marsie, więc lokalizacja jakakolwiek na terenie tego miasta była by nie wskazana. Jesli jednak ktoś sie pomylił, i uprze sie na otwarcie, prawdopodobnie w łomży bedzie natychmiast najwięcej smiertelnych przypadków pobicia !. Wtenczas bardzo szybko zamkną taką kanjpe ! Więc wydaje mi się że lepiej jej nei optwierać ! Zgodzić sie mogę że w łomży są pedały - niestety, ale nie moge się zgodzic by to obrzydlistwo musiało sie uzewnetrzniać, rozkrzwewiać, itd. To jest moje zdanie, i jesli ktos jest kochający inaczej, niech sie czym prędzej zgłosi do psychiatry, może go nastawią jeszcze.

Pozdrawiam wszystkim heteroseksualistów !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

pajacyk (217.96.8.---) pisze:
[ciach]

Ty lecz się chłopie na nogi, bo na główke to juz dawno za późno. A poza tobą, to wszyscy w domku zdrowi ???

Nie pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

2004 precz z pedałami
2011 precz z pedałami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

ha ha i założe się ,ze będzie to najciekawszy i najbarwniejszy klub w mieście. A wam potomkowie roztrzasaczy gnoju i wszelka kuriewna hołoto jak się nie podoba to krowom dupy podcierac a sobie trawą.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

Ale się poniektórzy podniecili tym klubem gejowskim ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

Takie choroby jak pedofilia,zoofilia itp. też powinny być legalne waszym zdaniem? Przecież każdy ma prawo do orgazmu, jak ktoś wyżej napisał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

Gej to taki sam człowiek jak inni .Ja do nich nic nie mam

KMKM Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

Ale wy tępi jesteście. Ktoś odkopuje dla rozrywki stare już dawno nie aktualne tematy a wy nawet nie umiecie na date spojrzeć. I na co te komentarze jak przez tyle lat żaden klub nie powstał?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

http://mylomza.pl/home/lomza/item/533-spotkanie.html

Trzeba utworzyc grono anty !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

Klub gejowski chyba wiąże się również z tym, że będą tam przychodzić biseksualiści i lesbijki. I chciałabym zauważyć, że mieszkając na chwilę obecną w olsztynie taki właśnie klub całkiem dobrze funkcjonował i przychodzili do niego nie tylko homoseksualiści ale też zwykłe pary. (co mnie bardzo zdziwiło, bo jestem przeciwna homo-seksualności) Dlaczego ? Odpowiedź jest prosta.. było tam o wiele kulturalniej niż w innych klubach. Odeszłam trochę od tematu... Moim zdaniem jak na Łomżę to nie przejdzie. To miasto hetero. Zdecydowanie - NIE. :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

Przy pikiecie nie krzyczcie do gejów/pedałów "Ch... wam w kuper" bo jeszcze sobie to wezmąna poważnie




buchachacha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=x3h_L2j9-HA

Zorganizujcie sobie paradę pedały,przynajmniej zbiorowo dostaniecie wpierdol

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

żeby ich chudy byk wydymał an gwaistke .. Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

Dobrze,że ma powstać takie miejsce.Szkoda,że na Długiej,bo to zalążek ciemnoty.

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

slyszeliscie ze plotka powtorzona tysiac razy staje sie prawda :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

Dobrze by było:)

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

Nie chce tu gejów.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

Bóg stworzył kobietę i mężczyznę na swoje podobieństwo ale o gejach nic nie mówił.geje są to ludzie których nie chciała zadna dziewczyna więc się mobilizują ale nie długo wyginą bo kobiet jest więcej niż facetów i napalone dupy ich wykończą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

hahaha , klób miłosnikuf pedałofania ..
to nie pzejdzie przeciesz , przecierz u nas wrzyscy beemkami jezdzom a nie rowerami :)

Tempiem głópote na foróm



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GEYE W ŁOMŻY !!!!!!!

już się w Łomży zalęgli, kolejne ataki lewackich faszystów, prowokatorów. Kiedyś prawdziwi śmiecie mieli przynajmniej jakieś resztki honoru i je**li system, potrafili się nawet na**erdalać o swoje racje, a dzisiaj potraficie się cioty chować za prawem, bo tylko w tedy jesteście mocni, spalić melinę w pizdziet niech się nie promują i walą po swoich piwnicach i nie wychylają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org