poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
remont na sikorskiego

jest remontowana droga na sikorskiego tuż za mostem ruch jest wahadłowy,mam pytanie do drogowców Dlaczego nie ma żadnego objazdu i nie ma żadnej informacji o jakimkolwiek obiezdzie,tylko stoją kolejki samochodów aż do mostu.Przecież można skręcić w ulice rybaki a potem ulicą plac zielony a potem w senatorską i dojerzdża się do starego rynku,jadąc z łomży i żeby objechać wystarczy skręcić w kierzkow,zjechać w dół aż do zdrojowej skręcić w lewo i za pare metry jest sikorskiego potem w prawo i jest się na moście.Czy tak trudno drogowcom wywiesić tablice informacyjną czy to jest kompletne zaniedbanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont na sikorskiego

Nie ma objazdu bo jest wahadlo a nie zamknieta cala ulica i chyba to jest wytlumaczenie problemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont na sikorskiego

Po primo drogowcy nic do tego nie maja ,do urzedu zglos problem ,moze zmienia plan dzialania w dzieniku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont na sikorskiego

To jest droga lokalna i nie wyznacza się objazdów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont na sikorskiego

dzisiaj jechałem z łomży to kolejka była aż za most prawie dochodziło do włościańskiej około 16-stej i nie mówcie że nie trzeba zrobić objazdu,przecież jest droga do objazdu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: remont na sikorskiego

Dzisiaj jechałam i jest znak bardzo widoczny z drogą objazdu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org