wtorek, 14 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Stabilizator/usztywniacz kostki - gdzie kupię?

Witam Państwa,

gdzie w Łomży kupię stabilizator/usztywniacz stawu skokowego po skręceniu? W jakich sklepach i w jakich cenach dostanę ów ekwipunek?
Pozdrawiam serdecznie.




No pain, no gain.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stabilizator/usztywniacz kostki - gdzie kupię?

zainteresuj sie stabilizatorami ZAMST, jesli interesuje cie uprawianie sportu po skreceniu -sa refundowane z NFZ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stabilizator/usztywniacz kostki - gdzie kupię?

O takie rzeczy pytaj w sklepie medycznym na ul.Kazanskiej i rzedzie tych sklepikow obok szpitala :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stabilizator/usztywniacz kostki - gdzie kupię?

Ja po skręceniu(2stopnia) nadal biegam i gram w piłkę ale niestety już ze
stabilizatorem kostki firmy THUASNE (cena 150 zł, -170 zł) cena warta zakupu. Oczywiście dostałem ten produkt bezposrednia w sklepie medycznym na kazańskiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stabilizator/usztywniacz kostki - gdzie kupię?

W Zambrowie masz super sklep zaopatrzenia Medycznego super profesionalna obsługa sam tam wszystko kupuje i z tego co pamiętam to tam Pan Marek jest wlaścicielem udziela super rabatów także dzwoń do niego pod ten numer 505 135 404

⊕ Jedno jest pewne,moich korzeni,mojej Polskosci nie pozwole sobie nigdy wyrwac z serca ⊕

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org