wtorek, 14 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
problem z uruchomieniem laptopa asus k50 af

Witam. Mam problem z uchomieniem laptopa. Po wciśnięciu przycisku zasilania Zapala sie lampka pojawia się napis asus i trach zawiesza się i nic się nie dzieje. Czasem zawiesza się nawet przy znaczku Windowsa. Mam Windows 7. Niedawno odebrałem go z serwisu ponieważ były problemy z grzaniem się ale okazało się ze potrzebna była tylko wymiana pasty. Nie wiem co się dzieje . proszę o pomoc. Z góry dziękuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem z uruchomieniem laptopa asus k50 af

Może być pamięć, jeśli są dwie kości to spróbuj uruchomić najpierw tylko z jedną a potem z drugą, a jak jedna to skombinuj skądś sprawną i zobacz, ewentualnie włóż tą swoją w drugi slot.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem z uruchomieniem laptopa asus k50 af

Nie jestem specem jeśli chodzi o komputery i nie bardzo wiem gdzie w tym laptopie odszukać je..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem z uruchomieniem laptopa asus k50 af

Tu jest pokazane jak zajrzeć do środka https://www.youtube.com/watch?v=yldJUORM_Co, parę śrubek tylko i raczej ciężko coś przypadkiem uszkodzić :) Pamięć to te 2 płytki na których są po 4 kostki na prawo od wiatraka.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem z uruchomieniem laptopa asus k50 af

czesc odezwji sie do mnie na meila com454@wp.pl moze uda mi sie pomoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem z uruchomieniem laptopa asus k50 af

Spróbowałem teraz go włączyćdc to w ogóle nie włącza nawet się. . Ale spróbuję obejrzeć podany w wyżej filmik i zobaczymy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem z uruchomieniem laptopa asus k50 af

Zapraszamy do serwisu NUMiK na Małachowskiego 2a lok 3a (między motoryzacyjnym a kebabem)
Spróbujemy pomóc :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem z uruchomieniem laptopa asus k50 af

Asus k50 af to nie laptop to jego parodia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem z uruchomieniem laptopa asus k50 af

Tez to zauważyłem ale czasu nie wrócę. Numik poprosił bym o jakiś kontakt mailowy. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problem z uruchomieniem laptopa asus k50 af

serwis@numik.pl
www.numik.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org