poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Praca sezonowa

Witam, mam 18 lat i chciałbym zarobić sobie na samochód. Poszukuję pracy przy zbiorach za granicą. Jeżeli ktoś mógłby polecić coś ciekawego byłbym bardzo wdzięczny. Najchętniej wyjazd do Niemczech lub Norwegii.

Wyjazd możliwy na całe wakacje.

Dziękuję za odpowiedzi z góry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca sezonowa

W NIEMCZECH PRZY ZBIORACH PRACUJA BG , RU POLAK ZA DROGI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca sezonowa

Witam mam 24 i jak pan chcialbym gdzies jechac naleze do powaznych ludzi nie typu mietek z forum jesli chcialby pan to moj email florida233@wp.pl pozdrawiam

Jurek12

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca sezonowa

Autor: jurek12
Jurek czy mowisz po angielsku. Praca sezonowa wrzesien , pazdziernik . Przez dwa miesiace bedziesz mogl zarobic ok. 18 000 zl. Koszty podrozy zwracane sa po przyjezdzie. W sezonie pracuja anglicy , szwedzi, slowacy , finowie, polacy. Wyzywienie i zakwaterowanie pokrywa pracodawca. Jezeli jestes zainteresowany i mowisz po angielsku na twojego maila wysle tobie adres firmy , ty wyslesz swoje CV a ja w miedzyczasie porozmawiam z kolega z anglii abys mial latwiejsza droge.
Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org