sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
mBank - bezpłatne bankomaty w Łomży.

Dla tych, którzy będą mieli wątpliwości - to nie jest reklama, tylko dobra rada!

Tu możesz znaleźć ogólne informacje o bankomatach i sprawdxić gdzie są bezpłatne mBanku

Bankomaty w Łomży

Jakiś czas temu była rozmowa o zaletach eKonta w mBanku. Był tylko jeden problem - brak bezpłatnych bankomatów. Ten problem został rozwiązany.

Mamy w Łomży dwa darmowe bankomaty mBanku.

Zmobilizujmy banki "stacjonarne" do obniżania kosztów. :)

Ja już dawno zacząłem.

Sugeruję na starcie założenie konta eKonto, eMax i karty płatniczej do konta eKonto (bez pakietu ubezpieczeń bo to kosztuje). Wypłaty i przelewy przychodzące zbieracie na eMaxie (który jest wyżej oprocentowany), a w razie potrzeby (przelewów, płatności, itp) przelewacie na eKonto do którego jest przypisana karta płatnicza.

Jeśli macie jakieś oszczędności można jeszcze założyć eMaxPlus, który jest jeszcze wyżej oprocentowany, tyle że jest trudniejszy dostęp do pieniądza, bo bezpłatnie z tego konta można wypłacać tylko raz w miesiącu.

Dodatkowo dla osób które mają trochę więcej pieniędzy do zainwestowania na dłuższy czas jest jeszcze darmowe konto inwestycyjne gdzie można wykupywać udziały w funduszach inwestycyjnych - mBank nie pobiera za to żadnych opłat.
(ostatnio robiłem testy i na kilkuset złotych w ciągu pół roku zarobiłem w sumie ok. 15% - tylko trzeba się liczyć z okresowymi spadkami, nie bać się i nie wycofywać pieniędzy; chyba, że ktoś ma słabe serce, to niech nie kupuje udziałów w funduszach akcyjnych, tylko obligacji lub ostatecznie hybrydowe i zrównoważone)

Ja korzystam z wszystkich tych opcji i jestem bardzo(!!!) zadowolony. Całkowite koszty jakie ponoszę to 2-3 zł miesięcznie za przelewy (1 przelew - 50gr ) do innych bankow (w ramach mBanku przelewy są za darmo).

Dla ludzi korzystających na co dzień z internetu nie ma chyba lepszego rozwiązania (w zakresiek orzystania z usług bankowych) - ja nie znalazłem.

Oprocentowanie i opłaty

wniosek o otwarcie

...jeśli ktoś zna lepszą alternatywę, czekam na sugestie - z chęcią skorzystam...! :)

---
PGG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mBank - bezpłatne bankomaty w Łomży.

Super, nie wiedziałem o tych dwóch bankomatach. W końcu do Łomży będzie można tylko z kartą przyjeżdżać;-)
A tak na marginesie przejrzyj sobie ofery fortisu i volkswagen banku. Swego czasu oferowały darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów (niestety nie wiem jak jest teraz, ale zawsze możesz sprawdzić)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mBank - bezpłatne bankomaty w Łomży.

jamam w kredyt banku konto studenckie:D póki studiuję to nie opłaca się mi przenosić do mbanku:D ale po studiach pewnie się tam pojawię:D

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mBank - bezpłatne bankomaty w Łomży.

ja miałem w VolksWagen'ie (przez jakiś czas mieli lepsze warunki niż mBank) ...ale wprowadzili opłaty za prowadzenie konta... :) i sobie odpuściłem...

lukas bank (jakieś tam konto pro) ma lepsze parametry, bo można nic nie płacić (także za przelewy) aletrzeba mieć obrót miesięczny 5000 zł, bo jak nie to opłata rośnie do 7zł :)

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mBank - bezpłatne bankomaty w Łomży.

czyli jesli dobrze rozumiem to konto w mbanku jest prawie calkowicie bezplatne,tak? Placi sie tylko za przelewy do innych bankow? Ale inna sprawa jest to, ze w Łomży niema tego wpłatomatu, więc jesli chce wplacic pieniadze to musze przez poczte?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mBank - bezpłatne bankomaty w Łomży.

" Ale inna sprawa jest to, ze w Łomży nie ma tego wpłatomatu, więc jesli chce wplacic pieniadze to musze przez poczte?"

Tak. Z drugiej strony jak wypłatę dostajesz przelewem, to wielki problem to nie jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mBank - bezpłatne bankomaty w Łomży.

Wypłaty bez prowizji we wszystkich bankomatach w kraju ma BOŚ i Fortis (kraj i cały świat - po złodziejskim kursie!). Natomiast Volkswagen BD powyżej 400 zł. Darmowa przelewy ma już niewiele banków .. właśnie VBD i chyba któreś konto w Lukasie.
--> Tester: Jeżeli ktoś robi dużo przelewów to mbank odpada (0,50 zł). Ja tam mam VBD do rozprowadzania kasy (opłaty, alledrogo itp) i BOŚ do wypłat ... Wogóle to pod wzgledem banków w jest ch****o, mało bankomatów i oddziałów a te które są to zawalone ludźmi -> np. PKOBP, Pekao SA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mBank - bezpłatne bankomaty w Łomży.

Zmobilizujmy banki "stacjonarne" do obniżania kosztów. :)

Popieram, osobiscie posiadam konto w banku BGŻ Młodzieżowe, nie płace nic za obsluge konta, przelewy 0,5 gr,do tego samego banku 0 zł, karta platnicza za free, dostep do konta przez internet za free, lista kodow do przelewow za free, zyc nie umierac :D

Niedlugo trzeba bedzie jednak zmienic bank na ten ktory ma najlepsza oferte.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mBank - bezpłatne bankomaty w Łomży.

bob ...jak masz regularne wpływy na konto i masz przynajmniej 5000 do leżenia na koncie to lukas bank jest bezkosztowy.... :D

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mBank - bezpłatne bankomaty w Łomży.

...tzn... problem z wypłatami w bankomatach - bo tylko Euronetu w Łomży nie ma.... ale można trzymać mBank tylko do wypłat z 2 bankomatów w Łomży... i już nie płacisz za nic....

w LukasBanku realizujesz przelewy i wpływa Ci kasa... przelewasz jakieś tam kwoty do mBanku żeby mieć możliwość pozyskania go tówki... luzik :D

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mBank - bezpłatne bankomaty w Łomży.

Jeszcze sobie o jednym minusie mbanku przypomniałem. Sprawdzenie stanu konta w bankomacie 50 groszy. Nawet jak wypłacam z bankomatu to w miejscu saldo dostępnę mam 0...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mBank - bezpłatne bankomaty w Łomży.

Na tej stronie również możecie sobie zobaczyć takie zestawienie: http://www.banki.pl/bankomaty - myślę, że warto jest sobie popatrzyć.
Obecnie konto w mbanku umożliwia bezpłatne wypłacanie z bankomatów euronetu. W mieście jest ich sporo co możecie sobie zresztą zobaczyć w zestawieniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mBank - bezpłatne bankomaty w Łomży.

Czy są jakieś zmiany na limity płatności gotówką? Jak obecnie wyglada ta kwestia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mBank - bezpłatne bankomaty w Łomży.

Jeżeli chodzi o przedsiębiorców to 15tys brutto, jeżeli o osoby fizyczne to teoretycznie nie ma, ale są jeszcze ograniczenia związane z ustawą o przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy.

Z tego też powodu w firmie warto jest zastanowić się nad wprowadzeniem terminalu do płatności bezgotówkowych:
https://polskabezgotowkowa.pl

Terminal taki można dostać bezpłatnie tutaj.

Joł joł

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org