niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Te forum to wielki smietnik!!

Ludzie z siebie robia idiotow i nieudacznikow zyciowych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Te forum to wielki smietnik!!

Masz calkowita racje a szczegolnie takich dwoch co tu pisza zawsze najwiecej maja do powiedzenia ja mam55lat ale takich wyhadanych nie widzialem

Jurek12

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Te forum to wielki smietnik!!

mnie za to najbardziej wkurza, jak ktos w prosty i rzeczowy sposob o cos spyta (gdzie jest x, co sie stalo na ulicy y), nastepuje wysyp bezsensownych i nic nie wnoszacych, a czesto chamskich komentarzy. przyklad (nie doslowny)

- wiecie co sie stalo na dworcu, podobno ktos sie powiesil, to prawda?
- bo za dlugo na autobus czekal hehehe

szkoda ze admin nie wykonuje swojego zadania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Te forum to wielki smietnik!!


dwa pierwsze posty potwierdzają wysoki poziom tego forum, ambitne tematy, kulturę itd.

u siebie wideł wbitych w głowę nie widzicie a u innych wam włos na ramieniu przeszkadza.

krw
masz trochę racji z naciskiem na trochę, to nie jest prawda, że nie ma głupich pytań, bo takie są, czasami mam wrażenie, że dzisiejsza młodzież bez internetu to by nosiła majtki na głowie, bo skąd by wiedzieli, że to na dupę, czasami zamiast pytać, można coś sprawdzić szybciej i pewniej samemu, bo zakładam, że jak się post umie założyć, to się ma dostęp do internetu, umie pisać i korzystać z wyszukiwarki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Te forum to wielki smietnik!!

tomek tez masz z tym racje. faktycznie roi sie od niezliczonych wpisow o dentystow itp mimo ze wczesniej wielokrotnie byly zakladane, no i samemu mozna na necie znalezc. chociaz ja juz chyba tak mam, ze bardziej na nerwy mi na tym forum dzialaja bezsensowne odpowiedzi nie nawiazujace do temTu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Te forum to wielki smietnik!!

a i wyzywanie sie- mozna sie klocic ale nie trzeba byc od razu chamskim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Te forum to wielki smietnik!!

Skoro to jest śmietnik to wy jesteście śmieciarze :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Te forum to wielki smietnik!!

Jeśli już to nie "wy" tylko "my" :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Te forum to wielki smietnik!!

Kochani
forum, to tak jak ulica, rynek.
Kazdy ma prawo do wypowiedzi, czy bardziej na temat czy nie.
Jest czasami wesoło, nie mysle stawiac suie w roli cenzora, estety - a taka rola w która chca sie wpisać niektórzy tylko śmieszy.
Wiersze piszcie- róbcie wieczornice z poezją, ksiażki też piszcie - zarobicie krocie, a na forum niezagladajcie, bo obniżycie loty ;)))

Te forum, to śmietnik - o to chodzi i tak koorwa ma być ;)))

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Te forum to wielki smietnik!!

To forum jest przykładem naszej demokracji i wolności gdzie możemy podyskutować o naszych problemach możemy wtrącić swoje 5 groszy czy mamy racje czy nie zawsze możemy otrzymać odpowiedz prawdziwą czy fałszywą najważniejsze jest to że rozmawiamy ze sobą i mamy inny punkt widzenia na różne tematy i problemy i to jest najważniejsze. takie jest moje zdanie bo czas kiedy wszyscy myśleli jednakowo odszedł i już nie powróci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Te forum to wielki smietnik!!

Jacuś, nie wiem co rozumiesz przez "rozmawiamy ze sobą", ale ten zwrot to dla mnie nic innego jak ROZMOWA prosto w twarz z drugim człowiekiem, to znaczy w sklepie, w barze, kościele, na klatce czy meczu siatkarek lub ŁKS-u.
"rozmowa" na forum, to nie rozmowa, a wymiana poglądów zazwyczaj przez kilka osób podpisujących się różnymi nickami............

hitman

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Te forum to wielki smietnik!!

czy to takie ważne jak to nazwiemy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Te forum to wielki smietnik!!

nie Zmienisz wszystkich tu zaglądających,jeśli Ci ten"śmietnik"nie pasuje,to po prostu Zmień go na inne "wysypisko".
pozdrawiam



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Te forum to wielki smietnik!!

Nie powinni jeść tyle jajek w święta , przecież to ciężkostrawne!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Te forum to wielki smietnik!!

No właśnie gdzie można kupić taki haczyk (kulas) do grzebania w śmietniku?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Te forum to wielki smietnik!!

Tak zwany kulas sluzy do grzebania w piecu na opal,w smietniku to mozesz i noga grzebnac :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Te forum to wielki smietnik!!

Szkoda bo może byśmy razem pogrzebali na jakim stricie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Te forum to wielki smietnik!!

My tworzymy ten smietnik.Moim zdaniem powinnismy rozmawiac o Lomzy Co nam sie w miescie podoba a co nie.Nie przecze ze troche humoru nie szkodzi.Rozne sprawy moga byc poruszane,ale moim zdaniem priorytetem powinna byc Lomza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Te forum to wielki smietnik!!

Tak panie Krzysztofie ma pan racje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Te forum to wielki smietnik!!

No i kochany Brzeziński i Miecio



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Te forum to wielki smietnik!!












lomzyk (---.skybroadband.com) ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Te forum to wielki smietnik!!

Ja jak zwykle w kwestii formalnej.....
TO forum ....
TE to liczba mnoga. Dziękuję za uwagę.

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org