poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PUP - samodzielne znalezienie pracy

Jak jestem zarejestrowana jako bezrobotna , PUP nie miał i nie ma dla mnie oferty pracy i sama ją sobie znajdę to jakie mam korzysci z tego jeszcze? Może jakieś dofinansowanie z tej okazji? Wiecie coś na ten temat? Bo oni pewnie wiedzą ale nie chcą informować..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP - samodzielne znalezienie pracy

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP - samodzielne znalezienie pracy

Jeżeli jesteś na zasiłku i w tym czasie znajdziesz sama pracę należy się dodatek aktywizacyjny z tytułu tego że sama znalazłaś pracę .Tylko tyle.Jeżeli nie masz zasiłku to należy ci się............. NIC takie nasze prawo,a dofinansowanie możesz wziąć na rozpoczęcie własnej działalności około 20tyś zł. ale....... musisz mieć dwóch żyrantów lub zabezpieczenie na koncie w tej kwocie.
Dla mnie paranoja,ale nie przeskoczymy tego jak bym miał 20tyś na działalność to nie płaszczyłbym się w PUP

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP - samodzielne znalezienie pracy

Odnośnie działalności gosp. - mało tego, na te dofinansowanie trzeba czekać a i to nie wiadomo czy się dostanie, można też złożyć wniosek na dofinansow.stanowiska pracy dla pracownika i też nie wiadomo co i jak, chcesz zatrudnić dodatkowo osobę ze stopniem niepełnospr.i dostać dofinansowanie potrzeba mieć przynajmnie rok tą działalność z zatrudnioną przynajmniej 1 osobą zdrową,- wszystko pod górkę, trzeba swojej kasy w h*j wyłożyć, podatki sratki zusy i inne śwance - najlepiej być bezrobotnym, ubezpieczenie mieć w pup robić na czarnio albo żyć z zasiłków? Chyba tak jest lepiej :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP - samodzielne znalezienie pracy

a co ty za 20 tysi za działalność otworzysz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP - samodzielne znalezienie pracy

20 tysi styknęłoby na zakup jakiś wkrętarek,wiertarek i tego typu sprzętu i osprzętu.działalność np. remontowo wykończeniowa.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP - samodzielne znalezienie pracy

najpierw trzeba coś umieć a skąd klient jak tu każdy bezrobotny coś sam dłubie za półdarmo

wyłoży ostatnią krwawicę we wkrętarki i wiertarki a jak nie będzie zleceń to na tym zupy ugotuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP - samodzielne znalezienie pracy

nie o to mnie chodziło czy wsadzi wiertarkę do gara,ale o to że 20 tysi czasem wystarcza na start i że czasem można...



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org