środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Piękni i Młodzi Wesela

Wszyscy ich zachwalają, ale czy wiecie, że nie wywiązują się z umów weselnych i zostawiają ludzi na lodzie kilka tygodni przed weselem - nie dajcie się nabrać oszustom !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

Ja byłem na weselu z ich udziałem nie powiem było fajnie ale więcej muzyki na żywo a nie z komputera :)

---------------------------------------------------------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

Oni teraz nie wesela w glowie a koncerty, widocznie dawno temu umowa byla podpisana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

pewnie mają w tym czasie nagranie do must by the music

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

Jak masz pisemną umowę to do sądu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

nie byli warci 3500 ktore brali rok temu, a co dopiero teraz spiewaja sobie 7500... fakt prowadza ok ale nie za takie poeniedze, za duzo przerw praktycznie co 5 piosenka...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

serio ktoś płaci 7500 za zespół na wesele?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

I tak później będą grac tylko na weselach..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

7500 ???????? :-o

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

z tego co wiem jak znajoma dzwonila kilka miesiecy temu jak jeszzce umawiali na wesela, to powiedzieli jej 7500....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

oglądałam wesele z nimi, z tamtego roku czy 2 lata temu, to zabawy fajnie prowadzili itp. ale fałszowali nieźle, no i niektóre piosenki z playbacku były. Śmiesznie bo był głos dziewczyny a ta wokalistka bez mikrofonu bez niczego prowadziła pociąg i udawała że to ona śpiewa ;D ale że tyle sobie życzą to nieźle.. no tak. teraz gwiazdy POLO TV

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

Jeśli masz umowę to zażądaj kary umownej .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

Jak mają do wyboru wesele -3500 albo koncert 7500, wiadomo, co wybiorą, oferta koncertu się znajdzie więc odmawiając wesela nic nie stracą. W Must be the music było słychać jak śpiewają, kobieta ma głos, ale panowie... No niespecjalnie, doskonale podsumowała p. Zapendowska. A jak ktoś wyżej wspomniał -i tak skończą śpiewaniem do kotleta, jeśli przeboje nie będą powstawać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

A propo umowy, jak szukałam kapeli na własne wesele, to dwa czy trzy zespoły, nie pamiętam dokładnie które, miało klauzulę dotyczącą odwołania wesela ze strony młodych, ale ze swojej już nie! Czytać, czytać, czytać i dopisywać!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

Dawid też ma ładny głos a wiem co mówię bo słyszalam go live
Akurat w must be the music chyba go mocno trema zżarła
A co do wesel to faktycznie nieładnie z ich strony :(
Mogli to załatwić dużo wcześniej albo po prostu je zagrać z finansową stratą Dla nich to kasa ale dla przyszłych nowożeńców to mega stres.
Jak niby na kilka tygodni przed weselem znaleźć dobry zespół ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

czyli pięknie młodzi "młodych" do wiatru wystawili

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

Jeśli jest faktem to co piszecie to w razie gdy sami nie mogą zagrać to powinni znaleźć kogoś na zastępstwo.
Przecież mają na pewno jakieś kontakty w branży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

może Jula jest wolna?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

My również mamy podobną sytuację. Zostaliśmy na lodzie niedługo przed ślubem. Owszem proponują zastępstwo, ale jakie - śmiech na sali.... Wiadomo, że niedługo wrócą do grania na weselach a wtedy trudno będzie naprawić popsutą opinię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

czyli na wasze głosy w programie TV mogą już liczyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

Oni teraz nie mają czasu na granie na jakichś weselach. Jako Vipy jajka malowali w Galerii Veneda. Taki to ich zaszczyt kopnoił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

Ludzie spokojnie. Trzeba to też zrozumieć. Mają szansę uczestniczyć w Must Be The Music. Chyba to logiczne, że proszą o zrozumienie. Uważają, że to dla nich szansa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

a ja ich nie lubię i myślę że nie są warci żadnych pieniędzy.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

Sprawa wygląda tak :
Podpisują umowę , w której jej zapis, że mogą wskazać zespół zastępczy.
Posiadają drugi zespół, który za nich gra o bardzo podobnej nazwie. Na kilka tygodni przed ślubem dostałam od nich telefon z informacją , że nie mogą zagrać i będzie zastępstwo. Oczywiście cena zmianie nie ulega. Jest to czyste oszustwo i wprowadzanie ludzi w błąd i robienie z nich głupków. Widzą, że nikt na ostatnią chwilę zespołu nie znajdzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

Zastanawiam się na podaniem ich do sądu, ponieważ koncert nie jest sytuacją, w której prawnie wobec naszej umowy mają prawo odwoływać swój występ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

oj chyba nic nie wskórasz w sądzie, jak mają taki zapis w umowie ,

zależy od tego co tam jest napisane,
podpisałaś np umowę z zespołem X , z kimś kto ten zespół reprezentuje a czy jest w umowie podany IMIENNIE skład zespołu który zobowiązuje się do wykonania umowy?
jak nie, to mogą zmienić w każdej chwili , nawet i cały skład, bez podawania Ci przyczyny i pod nazwą X tą umowę zrealizować ,

ten zespół raczej nie jest zarejestrowany w ZASP czy innej podobnej ,
raczej też to nie ma osobowości prawnej ( firma/działalność gospodarcza, chyba , że się mylę?) a gdyby nawet, to i tak zawsze skład mogą zmienić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

Mogą wskazać zastępstwo, ale ja zastępstwa nie chcę i co?A może to nakręcanie roboty dla mniej znanego zespołu? Wzięcie i tak mają, to czemu by się nie ugadać z drugim zespołem? To przypadek, że mają zastępstwo i akurat zastępstwo ma wolny termin?? Jak myślicie? (Tak ogólnie, nie chcę pisać konkretnie o PiM)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

*Benia* czytaj :
Sprawa wygląda tak :
Podpisują umowę , w której jej zapis, że mogą wskazać zespół zastępczy.


/////////////////////

i co, trzeba było nie podpisywać!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

Jeśli jest taki zapis w umowie to nie zawracaj nawet głowy Sądom.
Na przyszłość myśl co podpisujesz. Czytaj dokładnie umowę i rozważaj wszystkie warianty w niej zawarte.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

W umowie jest zapis, że zastępstwo zapewniają w przypadku zdarzeń losowych a opisywana wyżej sytuacja takim przypadkiem nie jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

Według Ciebie nie jest. Według nich sytuacją losową może być to, że wokalistka staczki dostała...
No chyba, że dostałaś załącznik do umowy w którym dokładnie są wymienione ewentualne przypadki zdarzeń losowych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

*sraczki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

ale was wy...ujali ulala takie swinstwo jest okropne... jak tak mozna? w dupach im sie poprzewracalo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

No właśnie nie zgodzę, się z mietek 12345 poniewaz konsultowalismy się z prawnikiem i powyzszy zapis nie daje im przywilejów jaki myslą, że maja . spokojnie mozna ich "sądzić".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

Prawnik zawsze Ci powie, że można się "sądzić", bo dzięki temu zyskuje klientów i co za tym idzie kasę. Jak przegrasz i poniesiesz koszty to co Ci powie? A no, że przykro mu... ale kasy Ci nie zwróci.
Moim zdaniem w przypadku takiej umowy nie masz czego w Sądzie szukać.
Jak możesz to wklej skan umowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

Ale ta nasza Łomża jest kochana ! Już ktoś sie delikatnie wybił, ma troche lepiej, gra koncerty to trzeba go zjebac, obsmarowac, znienawidzic. Dlaczego niby uwazacie ze "zaraz wroca do wesel"? Sa zespoły disco polo ktore graja latami i maja sie świetnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

" mogą wskazać zespół zastępczy" -mogą wskazać, ale mogę z niego nie skorzystać i dalej nie ma wzmianki, co na wypadek, jeśli nie chcę zastępczego? Przyczepić się można do wszystkiego!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

Żeby grać latami trzeba ciągle nowe kawałki tworzyć, podbijać, a nie być gwiazdorem 2 hitów. A co do programu, mają szansę zagrać w półfinałach, jeśli ich wytypuje jury. Ale jako jedyna kapela z disco polo, która otrzymała 3xtak, mają na to dużą szansę, choćby z ciekawości. Tak czy tak, program czy wesele, źle im nie życzę, wręcz przeciwnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

takie jest życie niestety - każdy kij ma dwa końce
Z jednej strony trzeba zrozumieć rozczarowanie, stres i nerwy narzeczonych, którzy zamiast cieszyć się zbliżającym ważnym dniem zostają na lodzie bez zespołu
Z drugiej strony grupa młodych ludzi chcących wykorzystać swoje 5 minut, które mogą się nie powtórzyć (skąd PiM załóżmy rok temu podpisując umowy mogli wiedzieć, że zdobędą taką "popularność" i propozycje tylu koncertów za sporą kasę?)

złotego środka brak

Life is brutal




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

" mogą wskazać zespół zastępczy" MOGĄ czyli nikogo nie interesuje wg umowy , że ty nie chcesz TERAZ z tego skorzystać - trzeba było nie podpisywać!

a teraz to oni są gotowi do wykonania warunków umowy ,
jak się TERAZ nie zgodzisz mogą żądać kar wynikających z w/w umowy i KC,
chyba, że polubownie się dogadacie


i patrz :
Prawnik zawsze Ci powie, że można się "sądzić", bo dzięki temu zyskuje klientów i co za tym idzie kasę. Jak przegrasz i poniesiesz koszty to co Ci powie? A no, że przykro mu... ale kasy Ci nie zwróci.

tu też się zgodzę :
Według Ciebie nie jest. Według nich sytuacją losową może być to, że wokalistka staczki dostała...
No chyba, że dostałaś załącznik do umowy w którym dokładnie są wymienione ewentualne przypadki zdarzeń losowych.


i jak napisał Autor: Vlad - złotego środka brak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

Niestety takie sytuacje świadczą o zespole. W dupach im się poprzewracało i zrobili się wielkimi gwiazdami. Przykro to pisać bo zawsze fajnie jest wspierać "swoich", ale niech nie liczą na oklaski po takich akcjach. Przed ślubem jest wystarczająco dużo stresów. Jeżeli w dniu wesela będą mieli inny koncert (łatwo to sprawdzić) spokojnie można udać się do sądu. I my napewno nie omieszkamy tego zrobić. Jeżeli będzie ktoś zainteresowany wspólnym procesem chętnie wzmocnimy nasze siły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

*Benia* a gdzie na miesiąc przed weselem znajdziesz zespół ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

Szarlotko - Dlatego nie uważam, że to przypadek, dają zespół zastępczy, który akurat ma wolny termin na miesiąc przed weselem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

Jak usłyszałam zespół zastępczy jest ich zespołem bliźniaczym, który ma na nich zarabiać..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

a przynajmiej jakis ok ten zespol zastepczy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

zespół zastępczy?
coś jak Boney M.

z pierwotnego składu chyba nikt już nie występuje ale koncertują cały czas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

Jaki kraj - takie gwiazdy. :-)
PiM pewnie z wyrachowania korzystają z szansy większych zarobków bo niedługo może będą występować pod nazwą "Brzydcy i Starzy"... a to nie koniecznie musi przełożyć się na duże zlecenia.

Współczuję osobom w jakiś sposób oszukanym i zawiedzionym. Niestety brak rzetelności i uczciwości w wywiązywaniu się z umów można spotkać na każdym kroku i jest tego coraz więcej. Takie postawy trzeba piętnować i przestrzegać innych. Warto więc korzystać z usług firm i osób, które mają duże doświadczenie i liczne referencje z różnych źródeł.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela


mietek mietek12345

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

Ten zespół zastępczy to tylko wstydu narobi. Znam dwie osoby z tego składu. to dzieci które nie mają pojęcia o żadnym prowadzeniu imprezy. Jeżeli ktoś dał zaliczkę dla zespołu to należy się odnieść do DU rok 1964 numer 16 poz. 93 Kodeks cywilny


Art. 394. kc
Art. 394. § 1. W braku odmiennego zastrzeżenia umownego albo zwyczaju zadatek dany przy zawarciu umowy ma to znaczenie, że w razie niewykonania umowy przez jedną ze stron druga strona może bez wyznaczenia terminu dodatkowego od umowy odstąpić i otrzymany zadatek zachować, a jeżeli sama go dała, może żądać sumy dwukrotnie wyższej.
§ 2. W razie wykonania umowy zadatek ulega zaliczeniu na poczet świadczenia strony, która go dała; jeżeli zaliczenie nie jest możliwe, zadatek ulega zwrotowi.
§ 3. W razie rozwiązania umowy zadatek powinien być zwrócony, a obowiązek zapłaty sumy dwukrotnie wyższej odpada. To samo dotyczy wypadku, gdy niewykonanie umowy nastąpiło wskutek okoliczności, za które żadna ze stron nie ponosi odpowiedzialności albo za które ponoszą odpowiedzialność obie strony.


Prawo dokładnie mówi że jeżeli Zespół PiM nie zagra na weselu to musza zwrócić dwukrotną wartość zaliczki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

zadatek TAK

zaliczka NIE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

Nas tez szanowny zespół wystawil. Jeśli ktos chce isc do sądu to zapraszam. Ja tego tak nie zostawię. Według chlopaka z zespolu wiekszosc par zgodzila się na ten pseudo zastepczy zespół. Nie odzywal się 3 tygodnie po pierwszym telefonie. Sa niepowazni. Im nas wiecej tym lepiej. Ostrzegam każdego kto będzie się nad Nimi zastanawiał. To zwykli oszusci którym woda sodowa uderzyla do glowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

Proszę podajcie do siebie maila. My rownież nie chcemy zostawić tak po prostu jej sprawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

współczuję przyszłym nowożencom żę zostaliscie wy...ujani z ich strony,to jest nie do pomyslenia żeby przed weselem takie rzeczy robic...i to jeszcze kilka tygodni przed weselem...dlatego wiedzialam zeby ich nie brac bo stana sie wielkimi gwiazdami i wdupach im sie poprzewraca i tak sie stalo,mam super zespol z łomży i o wiele tanszy i ma bardzo dobra opinie.i teraz nie żałuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

w tej sprawie pisz do mnie na : ssmm12@onet.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela


4 razy NIE!


aut do jurorów z programu dostali, to teraz zejdą na ziemię

ale będą jaja jak jednak zagrają na waszych weseliskach ( i po złości będą fałszować i zawodzić po góralsku)


BEZNADZIEJA ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

haha co z tych nie skoro przeszli smsami haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

eee tam jacyś piękni i młodzi.. ja na swoim weselu wolałabym szwagrów, blisko bo okolice Białegostoku :D

https://www.youtube.com/watch?v=7TJAdHKbMtY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

hm w tym konkursie fuks jak holera . Nie mam nic osobiście do tego gatunku muzyki no ale w tym zespole, to tylko ta urocza pani potrafi śpiewać i jakoś scenicznie zaistnieć. Najbardziej bolały mnie uszy od śpiewu tego pana w różowej koszulce który nie śpiewa tylko beczy jak baran. Ten drugi pan tez nie jest lepszy tylko nie beczy a wydaje z siebie dzwięki śpiewo podobne. Słusznie dostali 4 razy nie a panownie zostali określeni jako meduzy mdłe bez wyrazu i zwyczajnych jajec. Zaznaczam nic nie mam do tego gatunku muzyki ale ci faceci nie sa do przyjęcia i czy ktoś im to w końcu powie i czy to w ogóle do nich trafia. Natomiast solistka w sama w sobie jest zjawiskowa i ma niesamowity potencjał artystyczny. Te dwie meduzy ciagna ja zwyczajnie na dno.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

Brzydcy i Starzy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

Strasznie falszują, zwlaszcza chlopy, ale baba też do końca doskonale nie spiewa, jurorzy skrzywili miny jak weszli do tego pól finału czy czegos tam , więc nie wmówicie mi ze nie mam racji.
Szkoda, bo ani oni, ani ten rap zespół, nie powinien się tam znaleść,
inni byli lepsi, ale jak dzieci JP i facebooka zagłosują na rap,
a zgredy stare na disko tylko dlatego że melodia fajna do potancówki i że uszy same latają, to niestety scena jest jaka jest.
Must be the music , strasznie zszedł na P.y
Oczywiście scena muzyczna kiedys to nie była tylko doda i wiśniewski,
ale jak tak dalej pójdzie, to przez te badziewne programy telewizyjne , polskie gwiazdy to będą tylko flinta, bednarek, ewa farna i ewa farna w 20stu wersjach tylko o innych nazwiskach. A kiedyś to były zespoły, chylińska, czy kozidrak, jak darła się w radiu to było wiadomo kto to jest, teraz zaspiewa farna i nie wiem kto to, a jak zaspiewa ju*a, to juz wiem, bo nikt tak nie jęczy jak ona poza walczącymi kotami w nocy na smietnikach . Jest źle a będzie jeszcze gorzej.
Cieszy mnie jedynie to, że Genek Loska wygrał xfactor, bo to jest gość, i talent.
Reszta to dno i wodorosty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

My już swoje wesele mielismy. W sumie wyszlo 100 razy lepiej niż z "pieknymi..". Mozemy im jedynie podziekowac ze nie przyszli. Goście bawili się super! :)

Mimo wszystko nie chcemy zostawic tak nerwow których nam przysporzyli. Kontakt do nas: magdar.89@gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela



TERAZ BIJECIE TU NA FORUM PIANĘ ?,

TYLE WASZEGO CO SOBIE PONARZEKACIE A I TAK G...NO WSKÓRACIE



ZOBACZYMY CZY KTOŚ Z WAS NAPISZE ZA JAKIŚ CZAS O TYM CO UDAŁO MU SIĘ WYWALCZYĆ ?

wszak te wesela miały być kwiecień/maj , to już najpóżniej za 2-3 mce coś powinno być wiadomo ,( choćby czy jakiś adwokat podjął się sprawy i na jakiej podstawie prawnej, bo jak sami piszecie - podpisaliście umowę z klauzulą o możliwym zastępstwie ?)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

słyszałem że ktoś napisał na innym portalu że ci co zostali oszukani pojadą 30 do nowogrodu by ich występ wygwizdać

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

Stoją u mnie pod blokiem chryslerem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

Wszyscy się tak zachwycają, a to zwykli oszuści i tchórze!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

tak jak kazdy zaczynal i nie badz taki obrotniak fajtlapo szyszka9

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

Jankes Jo - uhuuu ale zawiało inteligencją

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

Wystawili mnie na kilka tygodni przed weselem...nawet nie zadzwonili...sama zadzwoniłam zapytac czy to prawda ze dają zastępstwo..co nie zaprzeczyli.Jak tak można!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

zastepstwo bylo to nie wystawili umowe czytac bylo dobrze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

oni mają kontrakt na to aby nie chałturzyli po weselach i w grę wchodzi naprawdę duża kasa, więc oddają wesela dla innych psełdo-zespołów .Jak by co polecam zespół GRAFIT a P i Młodym życzę sukcesów , bo fajnie słyszeć gdzieś w Polsce o Łomży a nie tylko skojarzenia z piwa.

Ps Trochę nie fer że to ma miejsce ... sława przemija a smród zostaje.pamiętajcie puki jesteście piękni i młodzi.........

Paradox

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

W umowie jest:
wykonawca zobowiązuje sie do wyznaczenia osoby zastępczej do poprowadzenia imprezy w razie zaistnienia zdarzen losowych uniemożliwiających mu wywiązania sie z umowy.

Czy to jest zdarzenie losowe???wolą zagrać koncert za grubszą kasę!!i to tyle!!Ja tak tego nie zostawię!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

soli na kant mozesz im nasypac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

W prawie ubezpieczeń gospodarczych zdarzenie losowe to zdarzenie przyszłe i pozbawione cech pewności wystapienia, powstałe bez wpływu ubezpieczającego lub innej osoby uprawnionej do świadczenia z umowy ubezpieczenia. Aby zdarzenie losowe miało w stosunku ubezpieczenia charakter prawny musi ujemnie oddziaływać na życie, zdrowie lub mienie ubezpieczonego lub uprawnionego, albo powodować zwiększenie potrzeb majątkowych po stronie ubezpieczonego.

W ustawie o działalności ubezpieczeniowej została zawarta definicja legalna zdarzenia losowego[1]:

zdarzenie losowe - niezależne od woli ubezpieczającego zdarzenie przyszłe i niepewne, którego nastąpienie powoduje uszczerbek w dobrach osobistych lub w dobrach majątkowych albo zwiększenie potrzeb majątkowych po stronie ubezpieczającego lub innej osoby objętej ochroną ubezpieczeniową.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

Art. 2 ust. 1 pkt 18 ustawy z dnia 22 maja 2003 r. o działalności ubezpieczeniowej (Dz. U. z 2003 r. Nr 124, poz. 1151)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

o i dzielnicowy jest Witam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

i tak sie kradnie pierwszego miliona ,a wy dalej beczcie jak wam zle i nie dobrze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

Jankes, nie wiem czy tak się kradnie pierwszy milion, ale jak ktoś podpisuje umowy, to powinien się wywiazywac, a nie działać wedle widzi ma się. Sława i uroda przemija. Oby to nie oni musieli oddać tego miliona w ramach nie nawiązywania się z umów.
Poza tym jak to kiedyś powiedział Stuhr, śpiewać każdy może, jeden lepiej drugi gorzej, tylko nie każdy musi tego słuchać.
Nic tym państwu nie zazdroszczę, ale disco polo to nie mój nurt muzyczny. Pojęcie gwiazda w Polsce jest wyłączone, bo stosowane na wyrost. Mają swoje 5 minut i tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

# wypaczone zamiast wyłączone. Literówka androida.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

ales bzdure wykukal,chciales blysnac inteligencja a tu kicha, to co podales dotyczy dzialalnosci ubezpieczeniowej,a tu umowa cywilno prawna i zastosowanie maja przepisy KC

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

zxcv4, nie znasz życia. Jeśli nie ma w danym kodeksie jakiegoś pojęcia, to stosuje się inne kodeksy. Nie ma uniwersum niestety.

tu masz dowód

http://www.prawo.egospodarka.pl/64752,Naruszenie-warunkow-i-uniewaznienie-umowy,3,92,1.html


Siła wyższa (forcemajeure)

Siła wyższa, czyli zdarzenia losowe, obejmuje niemożliwe do przewidzenia zdarzenia zewnętrzne, takie jak wojna, pożar czy katastrofa naturalna. Nie sposób wymienić wszystkich możliwych zdarzeń losowych, które mogą mieć miejsce w danym przypadku, dlatego też każdą sytuację należy rozpatrywać indywidualnie. Zdarzenia o charakterze siły wyższej mogą czasami uniemożliwić jednej ze stron umowy wypełnienie jej części zobowiązania.

Zwykle strona umowy ponosi odpowiedzialność za szkody wyłącznie w sytuacji, gdy szkoda została spowodowana na skutek zaniedbania. Oznacza to, że nie ponosi ona odpowiedzialności za szkodę, która nastąpiła w wyniku siły wyższej, na którą strona nie miała wpływu i która uniemożliwiła jej wywiązanie się ze swoich zobowiązań.

Nawet jeśli strony umowy są objęte pełną odpowiedzialnością wynikającą z przepisów prawa, są od niej zwolnione w przypadku zaistnieniazdarzenia losowego. Jeśli pełna odpowiedzialność wynika z uzgodnień między stronami, wówczas zwykle zastrzega się w umowie, że nie dotyczy ona sytuacji, w których niewywiązanie się z umowy nastąpiło na skutek siły wyższej. Zapis ten zwalnia zatem jest swego rodzaju zwolnieniem z odpowiedzialności.

Jeśli strony ustaliły w umowie, że ponoszą pełną odpowiedzialność za naruszenie umowy i nie zastrzegły, że wyjątkiem są zdarzenia losowe, mimo to są zwolnione od odpowiedzialności w przypadku zdarzenia losowego. W tej sytuacji jednak przeszkoda powinna mieć charakter absolutny, tzn. musi ona mieć charakter trwały i uniemożliwiać wykonanie tego, co określa umowa. Przykładem przeszkody absolutnej jest np. nowo wprowadzony zakaz importu jakiegoś produktu, uniemożliwiający dostarczenie towaru określonego w umowie (jeśli oczywiście taki zakaz importu nie obowiązywał w trakcie podpisania umowy).

Jeśli przydarzy ci się zdarzenie losowe, powinieneś jak najszybciej powiadomić o tym drugą stronę umowy.

Jeśli umowa zakłada ścisłą odpowiedzialność stron, warto pomyśleć o klauzuli uwzględniającej zdarzenia losowe. Wynika to po części z faktu, że ścisła odpowiedzialność oznacza bardzo poważne konsekwencje, a po części z faktu, że trudno może być określić, jakie sytuacje – nawet bez odpowiedniej klauzuli w umowie – zaliczyć można do zdarzeń losowych, zwalniających winnego od odpowiedzialności. Decydując się na zapis dotyczący zdarzeń losowych, strony umowy określają przypadki uznawane przez nie za zdarzenia losowe, które mogą być podstawą zwolnienia z odpowiedzialności za ewentualne szkody.

Okoliczności umożliwiające zwolnienie z odpowiedzialności należy określić bardzo dokładnie, podobnie jak sposób, w jaki mogą one wpłynąć na możliwość wypełnienia zobowiązań zapisanych w umowie. Należy podać, kiedy i w jaki sposób strona, która zamierza powołać się na siłę wyższą, powinna zawiadomić o tym drugą stronę.

Oto jak może wyglądać zapis dotyczący zdarzeń losowych:
Strony nie odpowiadają za szkody, które są następstwem zdarzeń losowych, tzn. zmiany przepisów prawnych, wojny, strajku, lokautu, bojkotu, blokady lub podobnych okoliczności.
Strona, która w związku z wystąpieniem zdarzenia losowego nie może wywiązać się ze swojej części umowy, musi zawiadomić na piśmie drugą stronę umowy bez zbędnej zwłoki, licząc od chwili, w której dowiedziała się o wystąpieniu tego zdarzenia losowego.

Unieważnienie

Jeśli jedna ze stron w sposób rażący naruszy postanowienia umowy, wówczas droga strona może domagać się jej unieważnienia. Dzieje się tak wtedy, jeśli strony nie uzgodniły inaczej w umowie.

Unieważnienie umowy oznacza, że powinności wynikające z umowy ulegają cofnięciu. W przypadku umowy sprzedaży kupujący zwraca sprzedającemu towar, a sprzedający zwraca kupującemu pieniądze. Umowę można także unieważnić na wcześniejszym etapie, zanim jeszcze towar zostanie dostarczony czy zanim zostanie wykonana usługa. W wyniku unieważnienia zobowiązania stron wygasają.

Zapis o unieważnieniu

Strony mogą oczywiście określić inne zasady unieważnienia umowy. Radzimy jednak nie poświęcać zbyt wiele czasu i energii na sprawy, do których, miejmy nadzieję, nie dojdzie. Warto jednak pamiętać, że w przypadku rażącego naruszenia postanowień umowy można skorzystać z tego rozwiązania.

Dlatego też może lepiej przy podpisywaniu umowy nie regulować w niej tak delikatnych kwestii, jak kwestia odszkodowania i nie określać jakichś szczególnych warunków w tym względzie. Istnieje przecież ogólne, wynikające z Kodeksu cywilnego prawo do odszkodowania, które ma zastosowanie w sytuacji, gdy jedna ze stron umowy nie wywiązała się z ustalonych warunków i naraziła tym samym na szkodę drugą stronę.

Zakres odszkodowania

Zasada ogólna mówi, że temu, kto został narażony na szkodę na skutek niewywiązania się drugiej strony z postanowień umowy, należy się odszkodowanie za szkody pośrednie i bezpośrednie.

Odszkodowanie za szkody bezpośrednie ma na celu przywrócenie uwarunkowań poszkodowanej strony umowy do takiej sytuacji ekonomicznej, w jakiej znajdowała się przed podpisaniem umowy. Do szkód bezpośrednich zalicza się m.in. koszty poniesione na rozmowy telefoniczne lub na podróże służbowe.

Odszkodowanie za szkody pośrednie ma na celu wyrównanie stronie poszkodowanej ewentualnych strat, jakie poniosła na skutek tego, że umowa nie została zrealizowana w taki sposób, w jaki zamierzono. W tym przypadku strona poszkodowana może domagać się odszkodowania także za zyski, które utraciła na skutek niewywiązania się drugiej strony z umowy.

Takie odszkodowanie może być bardzo wysokie, można jednak ustalić jego górną granicę. Kwota odszkodowanie nie może przekroczyć kwoty, na którą opiewa umowa.

W umowach zawieranych przez firmy często wyłącza się odpowiedzialność za szkody pośrednie.

Odpowiedzialność odszkodowawcza obejmuje jedynie odszkodowanie za szkody bezpośrednie powstałe w wyniku naruszenia postanowień umowy. Nie obejmuje ona odszkodowania za ewentualne szkody pośrednie, takie jak utracone zyski, oczekiwane oszczędności lub zmniejszone przychody.

Zwolnienie z odpowiedzialności

Tego rodzaju zapisy mogą być różne. Mogą dotyczyć zwolnienia z odpowiedzialności w częściowym lub pełnym wymiarze.

Zapisy, które całkowicie zwalniają jedną ze stron z odpowiedzialności, są zwykle nieważne z mocy prawa. Nie można przecież podjąć się jakiegoś zobowiązania i jednocześnie nie ponosić za nie odpowiedzialności. W takim wypadku wiążąca właściwość umowy byłaby niewiele warta.

Oczywistą rzeczą jest, że np. przedmiot sprzedawany jako używany może nie posiadać gwarancji. Nie oznacza to jednak, że sprzedający nie ponosi żadnej odpowiedzialności za stan tego przedmiotu.

Nie można zatem uwolnić się od wszelkiej odpowiedzialności związanej z umową, można jednak być zwolnionym z odszkodowania za pewien konkretny rodzaj szkody czy szkód. Zapisując w umowie, że nie ponosisz odpowiedzialności za daną szkodę lub wadę, informujesz tym samym drugą stronę umowy, z jaką szkodą musi się ona w tej sytuacji liczyć i co powinna dokładniej sprawdzić, zanim podpisze umowę.

Trudno jest powiedzieć, jakie zapisy dotyczące zwolnienia z odpowiedzialności są akceptowalne. Oceny tego należy dokonać za każdym razem, gdy podpisuje się konkretną umowę.

Jeśli z jakiegoś powodu będziesz chciał uwolnić się od odpowiedzialności za pewne szkody, musisz dać to drugiej stronie wyraźnie do zrozumienia, jeszcze zanim dojdzie do podpisania umowy. Tego typu zapisy nie mogą być dla niej zaskoczeniem.

Z zapisami dotyczącymi zwolnienia od odpowiedzialności mamy często do czynienia w przypadku stron internetowych.

Treść tej strony internetowej ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie możemy zagwarantować, że informacje zawarte na tej stronie są w pełni prawidłowe i aktualne. Firma nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy, przeoczenia, zaniedbania lub nieoczekiwane zmiany, które nastąpiły w związku z wykorzystaniem opublikowanych na stronie informacji.

Firma nie odpowiada również za treść udostępnioną na stronach internetowych, do których łącza znajdują się na tej stronie.

Warunek umowy dotyczący jej unieważnienia może sformułować na różne sposoby.

Można zastrzec, że umowy nie można unieważnić bezpośrednio po tym,jak jedna ze stron rażąco naruszyła warunki umowy. Strona, która dokonała naruszenia, powinna mieć szanse na naprawienie szkody. Zatem wprowadzenie takiego zapisu do umowy odwleka w czasie moment, w którym umowa może zostać unieważniona. To z kolei może rodzić określone konsekwencje dla strony poszkodowanej, np. nie będzie ona mogła zawrzeć umowy z innym podmiotem dopóty, dopóki nie dowie się, czy druga strona umowy zamierza i ma możliwość naprawienia szkody.

Żadna ze stron nie ma prawa unieważnić umowy bezpośrednio po naruszeniu w sposób rażący postanowień umowy. Strona, która naruszyła warunki umowy, ma do swojej dyspozycji dwa tygodnie na naprawienie szkody lub na dostarczenie towaru pozbawionego wad.

Można także wprowadzić do umowy zapis, który będzie ułatwiał unieważnienie umowy. Często jednak nie warto tego robić, ponieważ mimo wszystko zwykle unieważnienie może nieść poważne skutki dla stron. Lepiej w tej sytuacji uciec się do innych konsekwencji, w każdym razie w sytuacji, gdy naruszenie warunków umowy nie ma tak znaczącego charakteru.

W przypadku naruszenia postanowień umowy przez jedną ze stron druga strona ma prawo ją unieważnić. Naruszenie postanowień umowy, o którym mowa powyżej, nie musi mieć poważnego charakteru, aby umowa mogła zostać unieważniona.

Czasem strony określają w umowie, jakie sytuacje kwalifikują się jako te, w których doszło do rażącego naruszenia warunków umowy. W tym przypadku wiadomo, jakie okoliczności mogą stać się przyczyną unieważnienia umowy.

Wadą takiego rozwiązania jest to, że nie da się przewidzieć wszystkich sytuacji, które powinny prowadzić do tego, że jedna ze stron będzie miała prawo do unieważnienia umowy.

Jedna ze stron ma prawo unieważnić umowę leasingu pojazdu, jeśli druga strona rażąco naruszy postanowienia umowy. Za rażące naruszenie postanowień umowy uważa się następujące sytuacje:
Opóźnienie w dostawie pojazdu wynosi ponad niż 14 dni.
Stan leasingowanego pojazdu nie spełnia wymogów umożliwiających dopuszczenie pojazdu do ruchu drogowego.
Leasingobiorca opóźnia się z zapłatą raty leasingowej o ponad 30 dni.
Leasingobiorca zaniedbuje pojazd.
Leasingobiorca zostanie postawiony w stan upadłości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

idz do mamy z tym jak nie wiesz co zrobic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

Jeszcze jedno, w różnych przepisach, jedno pojęcie może mieć różne znaczenia. Takie jest polskie prawo, niejednoznaczne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

http://www.gazetaprawna.pl/encyklopedia/prawo/hasla/345402,sila_wyzsza.html

Siła wyższa (łac. vis maior, ang. act of God – „wola boska”) nie jest pojęciem zdefiniowanym w prawie. Z punktu widzenia skutków praktycznych ma jednak duże znaczenie. W nauce ugruntowane jest stanowisko, że siła wyższa jest zdarzeniem o charakterze przypadkowym lub naturalnym (żywiołowym), nie do uniknięcia, takim, nad którym człowiek nie panuje (vis maior, quae humana infirmitas resistere non potest).
Należą do nich zwłaszcza zdarzenia o charakterze katastrofalnych działań przyrody i zdarzenia nadzwyczajne w postaci zaburzeń życia zbiorowego, jak wojna, zamieszki krajowe. Siła wyższa odgrywa znaczenie zwłaszcza w prawie cywilnym. Jej zaistnienie może wyłączyć odpowiedzialność osoby za określone zdarzenie prawne. Ma to miejsce z reguły w sytuacjach, gdzie odpowiedzialność za wyrządzoną szkodę opiera się na zasadzie ryzyka – przy odpowiedzialności za wyrzucenie, wylanie lub spadnięcie czegoś z pomieszczenia (art. 433 k.c.), odpowiedzialności za szkody wyrządzone w związku z ruchem przedsiębiorstw i użyciem elementarnych sił przyrody (art. 435 k.c.), odpowiedzialności osoby utrzymującej zarobkowo hotel za utratę lub uszkodzenie rzeczy wniesionych przez osobę korzystającą z usług hotelu (art. 846 k.c.).
Stosunkowo często można spotkać „klauzulę siły wyższej” w umowach zawieranych między przedsiębiorcami. Wystąpienie siły wyższej uchyla wówczas odpowiedzialność za powstałą szkodę i nie pociąga za sobą zerwania kontraktu lub rozwiązania umowy.
Przedawnienie roszczeń cywilnych
Wystąpienie siły wyższej ma też znaczenie dla przedawnienia roszczeń. Zgodnie z art. 121 k.c., gdy z powodu siły wyższej uprawniony nie może ich dochodzić przed sądem lub innym organem powołanym do rozpoznawania spraw danego rodzaju – przez czas trwania przeszkody.
Odpowiedzialność deliktowa jest wyłączona z powodu siły wyższej m.in. wówczas, gdy między zdarzeniem mającym cechy siły wyższej a powstaniem szkody zachodzi bezpośredni związek przyczynowy oraz gdy szkoda powstaje w momencie działania siły wyższej. Natomiast nie można się powoływać na siłę wyższą jako na okoliczność wyłączającą odpowiedzialność wtedy, gdy szkoda powstała w wyniku nieusunięcia zagrażających bezpieczeństwu skutków działania siły wyższej, jeżeli można im zapobiec przez ich zlikwidowanie lub przez skuteczne ostrzeżenie przed grożącym niebezpieczeństwem za pomocą powszechnie przyjętych środków – wyrok SN z 28 września 1971 r., sygn. akt II CR 388/71.
PRZYKŁAD
Osoba zajmująca pomieszczenie może zwolnić się z odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną wyrzuceniem, wylaniem lub spadnięciem jakiegokolwiek przedmiotu z pomieszczenia, jeśli wykaże, że szkoda nastąpiła wskutek siły wyższej.
WARTO ZAPAMIĘTAĆ
Zdarzenia będące siłą wyższą grupowane są w trzy zasadnicze kategorie: katastrofalne działania przyrody (np. niezwykłe mrozy), akty władzy ustawodawczej i wykonawczej (np. wywłaszczenie) oraz niektóre zaburzenia życia zbiorowego (np. zamieszki uliczne).
PRZYKŁAD
Uderzenie pioruna (wyładowania elektryczne w czasie burzy) w przewody wysokiego napięcia i ich uszkodzenie w sposób narażający na wyrządzenie szkody nie może być uważane za nastąpienie szkody wskutek siły wyższej, jeżeli zakład wprawiany w ruch za pomocą sił przyrody nie stosuje – bez względu na przyczynę – najwyższego standardu środków i zabezpieczeń technicznych – wyrok SN z 31 sierpnia 1989 r., sygn. akt I CR 378/89.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

Wystarczy poszukać w podstawowych kodeksach, choć jak widać niektórzy mają z tym problem i wiele problemów oceniają wedle widzi mi się. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

ty piszesz o sile wyzszej :
Siła wyższa (łac. vis maior, ang. Act of God - "Wola boska", fr. force majeure) - ogólne określenie przyczyny sprawczej zdarzenia o charakterze przypadkowym lub naturalnym (żywiołowym), nie do uniknięcia, takiego, nad którym człowiek nie panuje (vis maior, quae humana infirmitas resistere non potest).

"Siła wyższa" to zjawisko, które powoduje zwolnienie kogoś z odpowiedzialności. Jako przykład można podać powódź, huragan, trzęsienie ziemi, sztorm, śnieżyca itp
----------------------
Autor: kalusia (---.ip.netia.com.pl) Data: 15-04-14 07:57

W umowie jest zapis, że zastępstwo zapewniają w przypadku zdarzeń losowych

----------------------
a zdarzenie losowe jest to po prostu zdarzenie, które nie ma pewności wystąpienia, a my nie mamy na nie wpływu
nie masz wplywu np na to,ze akurat teraz zepsul ci sie sprzet grajacy,czy chociazby ze wzgledow zdrowotnych jednego z czlonkow zespolu nie jestes w stanie fizycznie uczestniczyc,prowadzic takiej imprezy CALONOCNEJ jak np wesele a zgodnie z umowa zastepstwo zapewniesz

wesele to raczej noc z soboty/niedziele a polfinal i final to chyba w niedziele ok 20godz sie odbywal w piatek, sobote sie zle czuli a juz w niedziele wyzdrowieli i tyle im zrobicie
----------------------
TAK Z CIEKAWOSCI NAPISZCIE JAK TO SIE SKONCZYLO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

"W prawie ubezpieczeń gospodarczych zdarzenie losowe to zdarzenie przyszłe i pozbawione cech pewności wystąpienia, powstałe bez wpływu ubezpieczającego lub innej osoby uprawnionej do świadczenia z umowy ubezpieczenia. Aby zdarzenie losowe miało w stosunku ubezpieczenia charakter prawny musi ujemnie oddziaływać na życie, zdrowie lub mienie ubezpieczonego lub uprawnionego, albo powodować zwiększenie potrzeb majątkowych po stronie ubezpieczonego."

zxc4, występy w programie można przypuszczać, że będą kontynuowane. Nie ma więc tu mowy o niepewności wystąpienia lub nie zdarzenia. Poza tym wynikają z woli uczestników, a więc mogli a nie musieli w nich występować.
Pada więc teoria zdarzenia losowego, bo nie wynika z przyczyn wyższych a woli uczestników.

Co do zepsutego sprzętu lub braku prądu - dobry zespół potrafi improwizować i kontynuować zabawę. Gorzej jak ktoś gra z playback`u, to faktycznie można to podciągnąć pod zdarzenie losowe.

Przyczyny zdrowotne - siła wyższa, więc faktycznie jest to zdarzenie losowe. Dobry zespół potrafi poradzić sobie bez jednego członka zespołu, zawsze można poprosić kogoś znajomego o pomoc. Druga sprawa, jeśli zespół wykorzystuje gotowy podkład muzyczny, to chyba tylko choroba głównego wokalisty, dyskwalifikowałaby występ całego zespołu.

Takich przykładów jest wiele i można je mnożyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

gówno dno wokalistka porażka wogóle zespół do dupy myślą że byli w telewizji to gwiazdy hahah reklama robi swoje a jako zespół to dno nierewelacja wokalistka nie ma głosu żenada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

witam jeszcze oni pod nazwą Magdaband rozwiązywali umowy na miesiąc przed weselem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

-

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela


TAK Z CIEKAWOSCI NAPISZCIE JAK TO SIE SKONCZYLO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

właśnie?

(.) (.)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

Nie podoba mi się ich muzyka a i ludzie z nich nieuczciwi jak widać. Młodość i uroda przemija a smród zostanie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

I kto u Was w końcu zagrał na weselu. My właśnie też szukamy kogoś konkretnego a nie takich oszustów jak PIM , którzy Nas wystawili. Do Ciebie to przynajmniej zadzwonili a do mnie nie. Łaskawie Pani M odpisała na meila ze z ich strony nadal wszystko jak najbardziej aktualne i podała nr do osoby która zajmuje się weselami i dopiero tam się dowiedziałam że Oszuści nie zagrają. Ale ja tego nie zostawię! Osoby poszkodowane tak jak my proszę o kontakt. mbactiv@wp.pl jeszcze pokażemy im na co nas stać!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

Tez o tym myślę i to zrobię

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

Chętnie się dołączę bo również zostałam oszukana!!!! Tak nie może być że zwykli karierowicze, gówniarzeria i oszuści bo tak można ich tylko nazwać dawali nam powody do stresu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

Jaki zespół ??? Jeśli to nie tajemnica???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

z tego co tu czytam, jeden wniosek:
duzo krzyczycie a jedno co mozecie im zrobic to ich w pompe pocalowac :):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

Ich czas minie i przeproszą się z imprezami tego typu. Jeżeli ktoś miał umowę na piśmie to nie pozostaje nic innego jak udać się do sądu z tym że teraz ich pewnie stać na prawnika który znajdzie jakiś kruczek w umowie i nici z odszkodowania.

W umowie pewnie nie ma zapisu kto konkretnie gra w zespole z imienia i nazwiska wiec równie dobrze mogli by na taką imprezę wysłać Zenka spod Monopolu aby stał i tłukł w klawisze.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

Przeczytałam Wasze opinie,nie słucham disco polo,jednakże wesela bez tej muzyki nie wyobrażam sobie-taki typowy klimat,ale ja o czym innym.Mieszkam w tym miasteczku,dość często napotykam PIM-ale to z jakim spojrzeniem i panoszeniem,głowa w chmurach mijam wokalistkę,to mam ochotę podejśc i zaśmiać się w twarz,naprawdę mam wrażenie,że za wysoko mierzą.Nie jestem zawistna,cieszą mnie sukcesy zwykłych ludzi,ale jeśli są nadal tymi samymi ludźmi.Dla przykładu:w Empiku spotkałam Julę,grzecznie zapytałam o wspólną fotę-z uśmiechem na twarzy,zwyczajnie powiedziała,że tak-skromna delikatna dziewczyna i takiej człowiek chętnie będzie dopingował.Pozdrawiam formułowiczów :]

Judyta99

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

ludzie kochają disco-polo. Niektórzy tylko przy tym potrafią tańczyć. A wokalistka tego zespołu fałszowała w półfinałach. I to jest słabe, bo byłam przekonana, że to wreszcie disco-polo zespół , w którym po prostu wokaliści mają talent. Ale nie mają. Trochę mały mają.

program do zarządzania allegro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

tak naprawdę każdy z nas może zrobić karierę i nie trzeba umieć spiewać. przykład PiM.wystarczy dobry tekst, muzyka wpadająca w ucho i komputer by \"przymaskować\" fałszowanie. no i oczywiście umieć się wypromować. tyle w temacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

Witam. Zwracam się z prośbą o kontakt w sprawie zespołu PiM, ponieważ jesteśmy w podobnej sytuacji co Państwo. Zostaliśmy oszukani przez zespół mimo,iż umowa została podpisana i zaliczka zapłacona.Wesele za 4 tyg. a zespół poinformował , że nie zagra na naszym weselu lecz zespół zastępczy, który jak się okazało nie ma pojęcia o śpiewie,ani tym bardziej o prowadzeniu wesela.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

jakoś na koniec sierpnia maja grać w Nowogrodzie u Zbyszka ... że się nie boją ludziom w oczy spojrzeć

Paradox

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

Do ann12345 dobrze że poinformował bo ja się przez przypadek dowiedziałam. Jak się możemy skontaktować???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

Witam. Oto mój adres e-mail ania1983@o2.pl, Proszę o kontakt na meila. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

HA DOBRE

to jakaś masakra jest....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

jaja jak berety

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

wiecie co, to co piszecie to chamstwo. jak się zrywa umowę to się klientów informuje. Poza tym, zespoły mają w umowach zapis, że jak klient zerwie umowę (odwoła wesele) to albo płaci np 50 % kosztów wynajęcia zespołu albo zostaje im zadatek (zaliczka), a klient w umowie praw nie ma żadnych. Przestroga dla innych. Umowę, którą dostaje klient do podpisania powinna zawierać zapis, że jak to zespół odwołuje wykonanie usługi to on zwraca kasę i zapewnia zespół. Nie wolno tak traktować ludzi/klientów, dla których to jest ważny dzień w życiu i jeszcze zespół tyle stresów przysparza.

___________________

galeria aukcji rozkręcam sprzedaż na allegro

program do zarządzania allegro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

od tej sławy to się niektórym w dupach poprzewracało!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

my rowniez nalezymy do oszuanyc. co myslicie o zbojkotowaniu koncertu w Nowogrodzie ( transparenty, wygwizdanie itp.)?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

Do Kalusia ja nie mogę tam przybyć, ale pomysł dobry i trzymam kciuki aby Ci co mogą się zebrali i to teraz Wy pokażcie na co Was stać!!! Trzymam kciuki!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

Siema ludziska :) Widze ze u was wszystko git :) tzn. Norlmalka nadal opluFacie.
To jakas epidemia czy co w tej Łomzy ?
Zastanawiam sie nad zmiana nicka ze Zbycha na Gorszy Sort jak to mawia wasz ulubiony aktor i poeta Boa Kaczyński. Pozdro z gór u mnie pizdzi a u was jak?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piękni i Młodzi Wesela

Siema ludziska :) Widze ze u was wszystko git :) tzn. Norlmalka nadal opluFacie.
To jakas epidemia czy co w tej Łomzy ?
Zastanawiam sie nad zmiana nicka ze Zbycha na Gorszy Sort jak to mawia wasz ulubiony aktor i poeta Boa Kaczyński. Pozdro z gór u mnie pizdzi a u was jak?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org