niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
------Karty parkingowe pod lupę.......---------

Mam nadzieję, że zmieniajace się od 1 lipca przepisy dotyczace wydawania nowych kart parkingowych ukróca CWANIAKOM korzystanie z nich.

Często widzę, szczególnie na parkingach łomżyńskich osiedli mieszkaniowych, że najczęściej korzysta z nich zdrowa gówniarzeria ( najczęściej sa to wnuczki lub wnusie inwalidów, którzy często sa sprawni jak się to widzi i jeżdża swoimi autami od święta, maja takie karty na siebie ) a ludzie, którzy naprawdę sa inwalidami pomimo, że maja takie karty i sa niepełnosprawni nie moga z nich korzystać, gdyż sa często przez te najki srajki - adidaski uprzedzani.

TRZEBA WALCZYĆ Z TA PLAGA.
Uważam, że straż miejska powinno się bacznie temu przyjrzeć.

http://youtu.be/zm4HhGZ_pdw

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ------Karty parkingowe pod lupę.......---------

TRZEBA WALCZYC Z TA PATOLOGIA panowie ze strazy miejskiej.To samo dzieje sie na parkingach przed urzedami.sklepami itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ------Karty parkingowe pod lupę.......---------

rozwiazanie jest dosc proste; wystarczy powiększyć parkingi x2 likwidujac trawniki na ktorych leza tylko psie kupy- to przed blokami. Co do centrum zawsze jest problem z parkowaniem i oplatami na st rynku a dac parkowac na calym placu czerwonym gołębie zmieszcza sie pomiedzy autami czemu tyle placu lezy odłogiem?? wynikną z tego same zalety nie bedzie problemu z parkowaniem, nie bedzie trzeba placic za scinanie trawy itp. po co sie gnieździc tworzyc jakies karty, oplaty za parkowanie... Polska ma 312 tys km 2 miejsca mamy duzo. to proste rozwiaznie tylko jesli nie wiadomo o co chodzi to wiadmo o co chodzi.

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ------Karty parkingowe pod lupę.......---------

To znaczy że, załóżmy, mam niepełnosprawnego członka rodziny posiadającego taką kartę to już nie mogę być jego kierowcą? Niepełnosprawny wcale nie musi sam kierować pojazdem, by móc stawać na takim miejscu. Może mieć osobę towarzyszącą i pomagającą, w tym wypadku kierowcę i dalej potrzebować tego miejsca, by móc wysiąść w dogodnym miejscu umożliwiającym pokonanie odległości do obiektu w jak nałatwiejszy sposób.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ------Karty parkingowe pod lupę.......---------

Poza tym niepełnosprawność wcale nie musi być ruchowa i od razu wiązać się np z wózkiem inwalidzkim. Po prostu często po ludziach nie widać, że są niepełnosprawni no ale to już nie Tobie decydować o przyznawaniu kart parkingowych bo jednak są od tego ludzie mądrzejsi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ------Karty parkingowe pod lupę.......---------

Re: leonzawodowiec

Tu nie o to chodzi czy niepełnosprawność jest ruchowa czy inna etc. etc. Chodzi o to, że z tych miejsc korzystaja ludzie pełnosprawni pod przykrywka swoich dziadków, babć itp., przecież to jawnie widać, że samochodami tymi jeżdza najczęściej sami zdrowi młodzi ludzie, wnuczki, dzieci itp.
Ludzie nie brońcie tej patologi i nie udawajcie, że nie wiecie o co chodzi. Zawsze taki zdrowych kiedy wróci ze szkoły, z pracy ma wolne miejsce na parkingu pod blokiem.
Dlatego to sa te CWANIACZKI, śmieja się z nas i maja nas tam gdzie słońca nie zaglada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ------Karty parkingowe pod lupę.......---------

Aaa !!!! To dlatego taki po...any jesteś :):)

Nie dziwne że pieprzysz jak umysłowo chory:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ------Karty parkingowe pod lupę.......---------

Czerwony matole nie śmieć na ogólnym. Wypad na polityczne. (do tego coś z powyższego komentarza).

Szanowni Państwo przczytajcie wpisy tego sowieciarza w moim dzisiejszym temacie na forum politycznym "Katyń" a sami dojdziecie do wniosku jaka to kreatura i czerwona kanalia.
Takie czerwone najki srajki - adidaski wciagaja do dyskusji waszych bliskich a później totalnie im ubliżaja knajackim językiem.
Ten czerwony chłam jest szczególnym elementem na tych forach w swoich wypowiedziach i przekleństwach. Walczcie z ta czerwoną hołota.

Ciekawe jakie zielsko popalasz piszac te wypociny

Red Is Bad

Ale wróćmy do tematu jw. czyli o parkingowych CWANIAKACH pod blokami, sklepami i nie tylko.....

Co sadzicie o tej chamskiej i groźnej metodzie "na babcię i dziadka"?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ------Karty parkingowe pod lupę.......---------

Żal , bieda, nieudolność i frustracja, że ktoś jest cwany i doskonale sobie radzi a ktoś jest ofiarą losu i oczekuje aż dostanie wszystko do ręki :):)

Jesteś baranie ofiarą losu i nic na to nie poradzisz , nikt ci nie pomoże i każdy twoją ułomność ma głęboko w dvpie .

Więc i twój skowyt o ratunek na forum, też mają wszyscy tam gdzie twoje upośledzenie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ------Karty parkingowe pod lupę.......---------

No ba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org