poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
GRALA AUTOSERWIS Nowogrodzkiej 147a

Cześć :) miał ktoś do czynienia z tym serwisem? polecacie? Mam problem ze swoim dieslem 1,8tdci i chce u nich go postawić pewnie regeneracja wtrysków albo czego tam innego nie wiem nie znam się...ale jestem ciekaw opinii tych którzy mieli styczność z tym serwisem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GRALA AUTOSERWIS Nowogrodzkiej 147a

Osobiscie nie polecam. Wtryski zdejmie i do regeneracji wysle ale na robocie to on sie nie zna jak ma znalezc usterke to niepotrafi kupujesz czesc a to nie to sie okazuje potem nastepna i znow to samo poprostu strzela moze sie uda akurat... Poza tym kiedys mial mi naprawic sterownik air bag niby naprawil a blad za 3 dni sie pojawil pojechalem ponownie kupiłem cały sensor jak kazal to niby zrobil i znow za 3 dni powrot bo tylko błąd skasowal a sensor okazal si nie potrzebny bo nie umie go zakodowac. Kasy wtopilem a usterka jest dalej. Nastepna sprawa która u nieg robilem to przetwornica do ksenonów tzn wymiana która zrobil dobrze ale musial zdjąc zderzak i juz go nie zamontowal tak jak byl pozatym urwal zaczep i nic nie powiedzial i zwykłym wkretem to zrobil! Jak dla mnie to on rowery niech naprawia nie samochody ale moze ja tylko ja mam tako opinie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GRALA AUTOSERWIS Nowogrodzkiej 147a

Moja opinia wręcz przeciwna do poprzedniczki

Od 9 lat czasem zlecam mu mniejsze lub większe naprawy w swoich autach (różne osobówki i busy) i nigdy nie zostałem naciągnięty na jakieś dodatkowe koszty.

Szczerze polecam a to, że wyśle wtryski do firmy regenerującej... to wszyscy tak robią bo żeby kupić potrzebny sprzęt do tego to tylk otym się zajmować trzeba.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GRALA AUTOSERWIS Nowogrodzkiej 147a

UP: chodziło o poprzednika ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GRALA AUTOSERWIS Nowogrodzkiej 147a

Tez nie polecam.W ciagu miesiaca bylismy 3 razy z mezem i ciagle naprawial ta sama usterke.Jak popatrzylismy to auta te same co sprzed miesiaca.Chyba cos to znaczy ze naprawia i naprawic nie umie a kase bierze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GRALA AUTOSERWIS Nowogrodzkiej 147a

Ja również korzystam z usług tego serwisu od wielu lat i znam mechaników
jeszcze z czasów kiedy naprawiali auta na Przykoszarowej. Nie dam powiedzieć
złego słowa. Pierwsze auto (stara Astra I z 1996 roku) dałem i im do naprawy
po tym jak w innych zakładach chcieli mi wymieniać części o wartości zbliżonej
do wartości samochodu. Właściciel w/w warsztatu zdiagnozował usterkę w ciągu
5 min a koszt naprawy nie przekroczył 50 zł. Naprawa była tak banalna że
wykonałem ją we własnym zakresie, a za diagnozę nic nie zapłaciłem. Od tamtej
pory wszystkie auta naprawiałem zawsze w tym warsztacie, a osoby którym go
poleciłem również kontynuują współpracę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GRALA AUTOSERWIS Nowogrodzkiej 147a

coś poważnego jedź do serwisu wcale nie tak drogo i dostaniesz gwarancję na piśmie. szkoda czasu na zabawy a może się uda a może nie

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GRALA AUTOSERWIS Nowogrodzkiej 147a

w starej astrze bez elektroniki nie trzeba byc specem zeby tam cos naprawic a tu chodzi o nowsze auta mój np 2006r i juz tam niepodoła jak pojecia nie ma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GRALA AUTOSERWIS Nowogrodzkiej 147a

serwisu nie znam wiec nie moge dac opinii ale jezeli masz problem z dieslem moge napewno polecic chlopaka z Tykocina 502-749-999 jak ktos na podlasiu zna sie na klekotach to napewno on...diagnozowalem u niego juz kilka aut i nigdy sie nie zawiodlem....zreszta jak nie bedzie wiedzial co to...to Cie nie skasuje polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GRALA AUTOSERWIS Nowogrodzkiej 147a

a jezeli to wtryski to z wlasnego doswiadczenia nie polecam serwisu boscha ktory zajmuje sie chyba tylko dieslami
w bialym....robilem raz u nich wtryski..po regeneracji zostyly zamienione na inne....tlumaczyli sie iloscia zamowien i ze to moglo sie zdarzyc..wiec nie polecam auto bylo uziemione ponad 3tygodnie masakra...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GRALA AUTOSERWIS Nowogrodzkiej 147a

lepiej wysłać do firmy która regeneruje niż dać komuś kto nie ma pojęcia i zalepia porót modeliną i uważa to za regenerację .

;;;

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GRALA AUTOSERWIS Nowogrodzkiej 147a

"Auto-naprawa Grala" polecił mi wujek w momencie ,kiedy jeszcze serwis mieścił się na ul.Przykoszarowej. Zostawiłam wówczas do naprawy (Opel diesel z 2009r.) i byłam bardzo mile zaskoczona- sprawne , dokładne wykonanie, bardzo kompetentna obsługa i cena w porównaniu z innymi zakładami mechanicznymi znacznie niższa. Dodam ,że w razie zaistniałej potrzeby nadal korzystam z tego zakładu, nie potrzebuję szukać innych , dlatego też zdecydowanie polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GRALA AUTOSERWIS Nowogrodzkiej 147a

Do wszystkich PSEUDO MECHANIKÓW, jak się nie znacie to się nie wypowiadajcie na forum każdy czyta i mądry przyjdz do warsztatu i zrób i dopiero się wymądrzaj a jak się znasz lepiej niż mechanik to rób sam zobaczymy jak Ci wyjdzie w samochodzie nawet typu ASTRA jest troche elektroniki i czasami trzeba się pobawić żeby samochód chodził jak trza więc pajacu jeden z drugim oczytanym tylko gdzieś na necie zamknij mordę bo nie wiesz z czym to się je...........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GRALA AUTOSERWIS Nowogrodzkiej 147a

widać sam zainteresowany się włączył do dyskusji ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org