poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
buty slubne veneda

Witam. czy ktos sie orientuje czy w galerii veneda kupie buty slubne??? i czy jutro sa czynne sklepy w galerii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: buty slubne veneda

Czym się różnią slubne od nie slubnych , czy jak dzieci ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: buty slubne veneda

np tym ze w bialych butach pojde TYLKO do slubu a nie nigdzie indziej!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: buty slubne veneda

Sa na dlugiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: buty slubne veneda

interesuje mnie w galerii veneda poniewaz tylko niedziele mam do dyspozycji na zakupy...a na dlugiej w niedziele jest zamkniete.......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: buty slubne veneda

galeria jest otwarta codziennie (oprócz świąt)
od pon do sob 9-21
niedz 10-20

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: buty slubne veneda

za tydzień jest niedziela handlowa więc większość sklepów będzie otwarta (nawet na ul. Długiej) a w galerii to raczej butów ślubnych nie znajdziesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: buty slubne veneda

Obecnie buty ślubne nie są takie oczywiste, wszystko zależy od pomysłu, nie muszą być białe! Z własnego doświadczenia polecam obuwie skórzane: musisz przetańczyć całą noc - wiec musisz wydać trochę grosza by tę noc przeżyć (skórzane kosztuje). Również próbowałam znaleźć coś w Łomży... i moje poszukiwania zakończyły się na sklepie internetowym (jestem bardzo zadowolona zarówno z ceny jak i z jakości) - wystarczy jedynie dobrze zmierzyć numer buta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: buty slubne veneda

Szeroką gamę butów typowo ślubnych sprzedaje sklep ze strony http://butyslubne.com.pl/ Miałam okazję u nich robić zakupy dwa miesiące temu przed swoim ślubem. Dziś jestem już po weselu i mogę powiedzieć, że but zaliczyły test;) Obcas się nie złamał, nic nie pękło...jednak naturalna skóra to najlepsze tworzywo moim zdaniem na takie buty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org