sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Słyszeliście ten wybuch??

Rano wstaje idę oglądac TV. Nagle słysze wielkie BUM!!! Zasiadam szybko na kompa żeby zobaczyc co sie dzieje. Daje opis na gg "Słyszeliście ten wybuch??". Od razu zgłaszają sie ludzie:
Adam 9:41:08
tez sie zastanawiam

Paweł 9:42:10
moze ma to cos do tych bomb w rossmanach

Adam 9:42:39
ty a ja tweraz gadam z koleżanka

Paweł 9:42:50
i

Adam 9:42:53
i ona gada ze nad jej blokiem jakis pocisk czy cus przelecialo

Paweł 9:43:03
mi ojciec tez cos gadał

Paweł 9:43:15
ze tam w kierunku stokrotek cos poleciało

Adam 9:43:19
kurde co sie dzieje ?

No własnie co sie dzieje??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słyszeliście ten wybuch??

Motolotnia leciala i z niej cos spalo na samochod...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słyszeliście ten wybuch??

coś jebneło w samochód u mnie przed bokiem i aż się zapalił chyba bo sie dymił

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słyszeliście ten wybuch??

Hehe III Wojna Światowa:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słyszeliście ten wybuch??

Prośba, napiszcie gdzie to cosik walnęło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słyszeliście ten wybuch??

kurczę...ja też to słszałem. (od razu nogi jak z waty)co się stało co się stało??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słyszeliście ten wybuch??

też słyszałem kilknaście minut po 9 ......

T i g e r



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słyszeliście ten wybuch??

NIECH NAPISZE KTOS COS KONKRETNEGO, KTOŚ KTO WIE COŚ NA TEN TEMAT A NIE TYLKO JA SŁYSZAŁAM I JA SŁYSZAŁEM.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słyszeliście ten wybuch??

Ale jak wszyscy słyszeli ,a nikt nic nie wie to co ma pisać? Każdy chce się pochwalić,że słyszał!:) I ja też słyszałam!!!

G a z e l a


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słyszeliście ten wybuch??

Poza tym to ja byłem w piżamach więc chyba nie bede paradował w takim odzieniu po mieście. Teraz pozostaje nam tylko czekac na jakis nius na stronie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słyszeliście ten wybuch??

Też słyszałem ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słyszeliście ten wybuch??

Toć od paru dni w okolicach Łomży latają jakieś samoloty, może nawet F-16. Pewnie coś się urwało i akurat trafiło w Łomżę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słyszeliście ten wybuch??

http://4lomza.pl/index.php?wiad=8053

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słyszeliście ten wybuch??

I wszystko jasne!

G a z e l a


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słyszeliście ten wybuch??

czyli nie Osamma a marsjanie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słyszeliście ten wybuch??

Właśnie nic nie jest jasne, bo do tej pory nie wiadomo co w ogóle jest. Środek samochodu został zmasakrowany... Kierownica oparła się na siedzeniu, a pedaly zostały przygniecione do podłogi. Fajnie?

pis998

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słyszeliście ten wybuch??

Na podpisach w galierii było napisane ze te cos miało ogromną temperaturę. Czyli musiało spadac z dość duzej odległości. To by potwierdzało ze srodek samochodu jest kompletnie zniszczony. Jesli by sie dokładniej przyjrzec zdjęciom to mozna zauwazyc ze pocisk trafił w szybę a dach samochodu jest wgnieciony. To musiało byc naprawdę potężne...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słyszeliście ten wybuch??

Raczej z ogromna predkościa spadało z wysoka. A nasza atmosfera spowodowała jego rozgrzanie pod wpływem oporów powietrza...
A swoja droga, pewnie zaniosa to coś to muzeum, i bedzie to atrakcja turystyczna miasta ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słyszeliście ten wybuch??

dzisiaj, juz nie spalem i slyszalem taki gwizd jakby odrzutowiec...a tu sie okazuje ze to jakies ni to bomba...ni to pocisk :) moze cos zleialo z boeinga:) kopa:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słyszeliście ten wybuch??

znowu o Łomży będzie głośno w mediach

ciekawie będzie wyglądał protokół z likwidacji szkody "cuś spadło z nieba ..." ;)
a tak poważnie - całe szczęście, że w aucie nikt nie siedział

T i g e r



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słyszeliście ten wybuch??

cale szczescie ze nikt nie siedzial i cale szczescie ze nie w blok lub w kogos kto przechodzill...swoja droga ciekawe czy samochod mial AC?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słyszeliście ten wybuch??

ciekawe czy ubezpieczenie by to obejmowalo hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słyszeliście ten wybuch??

A ja tam nic nie słyszałem :P, spałem jeszcze :)



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słyszeliście ten wybuch??

Może to meteoryt?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słyszeliście ten wybuch??

jakiś meteor, mnie się zdaję że nie zaniosą tego do muzeum, bo jak to meteor i wpadł do samochodu, to ten meteoryt powinien zostac własnością właściciela auta, a ten moze to sprzedać do jakiegoś muzeum:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słyszeliście ten wybuch??

to byl wlasnie taki odglos jakby odrzutowiec lecial i nagle wielkie booom, hehe
czyzby nowe F16 sie rozsypywaly?

PS.nie dalo mi to dziadostwo sie wyspac.

...Kiedy stałeś z nami, walczyłeś ramie w ramię - idea Wielkiej Polski Twym celem stała się...!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słyszeliście ten wybuch??

To nie żaden meteoryt tylko prawdopodobnie część przelatującego nad Łomżą samolotu... Z tego, co słyszałem, to właściciel nie miał niestety AC.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słyszeliście ten wybuch??

tez slyszalem w radiu ze z samolotu ale by tak nie bylo slychac takiego pisku...jezeli z samoloty to wlascieciel linii lotniczych za to zaplaci...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słyszeliście ten wybuch??

4HuGo moim zdaniem ma rację to mógł być meteoryt który przedostał się przez atmosferę...za takie cacko właściciel samochodu może zgarnąć ogromne pieniądze:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słyszeliście ten wybuch??

no mam nadzieje wlasnie ze wlasciciel obroci to na swoje

swoją drogą toz to SENSACJA zadanie dla x-files

trąbia o iraku bo dwa przyciski przelecialy nad baza i walnely w pustynie tymczasem w lomzy mamy prawdziwe straty
w glowie mi sie nie miesci ta cala sytuacja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słyszeliście ten wybuch??

Ciekawa sprawa co przyniosą ustalenia?????




waldek 27



Wtedy nie uważełeś co robisz, teraz rób co uważasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słyszeliście ten wybuch??

heh... w teleexpresie mowili o Łomży.
P.S. dean, jak to przelecialy PRZYCISKI? Jakie przyciski?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słyszeliście ten wybuch??

Heh był to silnik rakietowy z XIX wieku oznaczenia na silniku były po rosyjsku:D CZyli III wojna światowa:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słyszeliście ten wybuch??

Gratuluję. Silnik rakietowy z XIX. wieku. PAP popełnia literówki, a głupoty lud powtarza.

-----------------------------------
Uważam, że należy opodatkować wszystkich, którzy stoją w wodzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słyszeliście ten wybuch??

czyli to oznacza że Łomża bedzie "tłem wydarzeń" dla kolejnej Polskiej komedii : " Jak rozpetalem wojne światową cz. 4" :D teraz nastaąl taka moda żeby robić nowe reprodukcje albo kolejne części tak jak to jest z filmem MiŚ 2, który wkrótce trafi do kin :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słyszeliście ten wybuch??

http://wiadomosci.onet.pl/1341429,11,1,0,120,686,item.html :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słyszeliście ten wybuch??

Wieści w Łomży rozprzestrzeniają się z prędkością światła ;-).
Coś się dzieje?
Nie wiesz co?
Wejdź na forum 4lomza i wszystko jasne!

Podobnie jak to było wtedy:

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=16568&t=16501#reply_16568

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słyszeliście ten wybuch??

Na pociskach od katiuszy najlepiej zna się wojsko. Musiał też go ktoś odpalić. Po płaszczyźnie padania można określić z jakiego kierunku przyleciał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słyszeliście ten wybuch??

co wam powiem to wam powiem te os co zlecialo na ten samochod to wylecialo za rynkeim ze zlomowiska moj tata otwieral okurat po 9 komis i widzial jak cos z tamtad wylecialo...
heeh a moja sisstra opalala sie w piatek na polach za sybirakow i widziala jak os lecialo na niebie czarnego okraglego jak talerz i w sloncu sie mieniło.. to nie byl samolot ani nic innego... a poczatku jej ie wierzylam ... myslcie co chcecie ale w tej łomzy sie dziwne rzeczy dzieja...

martusia malusia ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słyszeliście ten wybuch??

Rusek testowal silnik i rakietu zarzucił ;)

LORD ON

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słyszeliście ten wybuch??

CO wy ludzie nie wiecie ??!!! To pracownik złomowiska rozcinał palnikiem starą rakietę i ona niespodziewanie odpaliła, poleciala przez łomżę i trafiła w samochód !!!!! Nie była uzbrojona oczywiście :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słyszeliście ten wybuch??

RADZIECKA RAKIETA UDERZYŁA W SAMOCHÓD !!!!!!!!!!!!tak jak wyżej napisałem. NIE KŁAMIĘ TO PRAWDA !~!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słyszeliście ten wybuch??

to pracwonik złomu rozwiecał silnik rakietowy ( radziecki ) który niespodziewanie odpalił !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sorki za bledne info

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słyszeliście ten wybuch??

to cala rakieta spadła a przeciez rakiety mają silniki odrzutowe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!- sorki za blędy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a pracownik złomu ją rozwiercal !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słyszeliście ten wybuch??





Zdjęcia 1 i 2 na dole pierwszego skanu, opis na dole drugiego skanu

Źródło:
Kontakty nr 26/1338.
Joanna Wilk

Zobaczcie co tak naprawdę wpadło do nissana na Kazańskiej.

Pozdrowienia





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słyszeliście ten wybuch??

Z tym spawaniem na złomowisku to przecież ewidentna bzdura. O tym jak to naprawdę było, mógłby pewnie coś powiedzieć jeden z naszych.... parlamentarzystów, ale pewnie już sprawie "łeb ukręcono"... i basta. Taaa, oczywiście nikt nigdy nie dowie się, które to było złomowisko.
Uważam, że my, mieszkańcy Łomży, mamy prawo wiedzieć, a Policja ma obowiązek przeprowadzić dochodzenie, ustalić prawdę i powiadomić społeczństwo, to zawinił. Ględzenie o spawaczu, który nic nie widział i nie słyszał, a tylko poczuł ciepły powiew powietrza, jest robieniem z nas balonów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org