poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Parawan na wannę

Witam!
Użytkuje ktoś takie cudo? Warto to kupić?
W Biedronce ostatnio widziałem bodajże za 220zł. Posiada ktoś i może napisać jakieś opinie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parawan na wannę

lepiej zasłone lazienkowa :) duzo taniej i praktyczniej montaz w 10 minut i na kilka lat z głowy problem a są takie specjalne zasłony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parawan na wannę

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parawan na wannę

Maliszewski, przez zasłonę woda będzie wydostawać się na zewnątrz, a mnie właśnie o to chodzi, żeby parawan uniemożliwiał wydostawanie się wody na zewnątrz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parawan na wannę

A jakim cudem ta woda ma wydostawać się na zewnątrz? Jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parawan na wannę

W czasie kąpieli wkłada się do wanny i nic nie leci na podłogę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parawan na wannę

Dokladnie do wanny się wklada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parawan na wannę

Wkłada się do wanny i po miesiącu wygląda obleśnie. Według mnie parawan jest lepszy. Tylko po każdej kąpieli wystarczy przetrzeć suchą szmatką i po kłopocie :)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parawan na wannę

No właśnie o to chodzi, że po miesiącu grzyb się robi na tym ;/
To co polecacie?
Gdzie w Łomży można takie coś kupić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parawan na wannę

ales tepy na zjezdzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parawan na wannę

Mariusz nie tak brzydko :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parawan na wannę

pomysl nad prawkiem znajdz mi kogos co latwi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parawan na wannę

Ja mam parawan coś w tym stylu :
http://www.lazienkaplus.pl/pl/parawan-nawannowy-trzyelementowy-satynatransparent-vs3-100-ravak-supernova-795p0u00z1,403209,184,i.html

Dobra alternatywa jeśli chodzi o pogodzenie kwestii prysznic czy wanna przy małej wielkości łazienki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parawan na wannę

Heheheh takie zasłony też się pierze i nie ma grzyba :P Swoją drogą kiepską wentylację macie skoro takie rzeczy macie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parawan na wannę

Ja mając do wyboru parawan na wannowy i zasłone zdecydowanie wybrałabym parawan.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parawan na wannę

idzie lato nad rzeka sie wykopiesz po co masz wydawac na parawany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parawan na wannę

zdecydowanie zasłonka choćby dlatego że łatwiej utrzymać w czystośći-pranie lub wymiana na nową. jest zdecydowanie tańsza niż parawan a tego biedronkowego nie polecam ma za dużo trudno dostępnych miejsc do wyszorowania, nie ma powłoki specjalnej i momentalnie zajdzie kamieniem. a za lepszy niestety trzeba około tysiąca zapłacić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parawan na wannę

chu..a nie grzyb i pleśń ja u siebie mam 6 lat jeden i jest dobrze i co kilka miesiecy sie pierze, woda nie przecieka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parawan na wannę

drzewko szczescia -piszesz ze parawan po każdej kąpieli wystarczy przetrzeć suchą szmatką, a zasłony to niby dlaczego nie można tez przetrzeć szmatką?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parawan na wannę

Autor: mietek12345 (---.play-internet.pl) Data: 26-01-14 22:25

Weź dziewczyno... pieczarki na obczyźnie.... i ty tu mówisz o charakterze ponadczasowym? Niedługo będziesz tyłki niemcom podcierać aby tylko parę euro dostać....
już lepiej być dziwką w polsce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parawan na wannę

Jest dobry do mieszkania, bo można zrobić mix prysznic+wanna.
Polecam jednak przeźroczyste ze szkła hartowanego, bo takie biedronkowe plastiki optycznie zmniejszą łazienkę. Zrobi się klita. Poza tym plastik źle się czyści.
TYLKO chrom + szkło. Jednak trzeba za to zapłacić uczciwie ok. 900zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parawan na wannę

Przykład rozwiązania - http://www.sanit-express.pl/lazienka/wanny/parawany-wannowe/radaway,scp.html
I to już mega funkcjonalna opcja - przede wszystkim ze względu na rozwiązanie dwa w jednym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parawan na wannę

Jak chcesz zastosować parawan, to najpierw sprawdź ustawienie wanny - poziom krawędzi wanny ma być w stosunku do ściany na której ma być zastosowany idealnie pod kątem prostym. Jak tak nie masz to parawan może się nie zamknąć lub ciągle będzie się otwierać i będzie jednym słowem nieszczelny. Teraz odnośnie jakości wykonania parawana, nie wiem jaki ten parawan z Biedronki jest, jakie ma szyby - czy plastik czy szkło, ja w swojej łazience mam parawan z szklanymi szybami firmy Aquaform i po dwóch latach użytkowania jestem bardzo zadowolony, a produkty Biedronkowe - różnie z nimi bywa. Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parawan na wannę

Mysle, ze w dwa lata biedronka juz wyprzedala te parawany..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parawan na wannę

Bardzo często w łazience przydają się parawany. Według mnie to bardzo dobre i praktyczne rozwiązanie. Jest wiele firm takich jak teak art i sklepów które sprzedają parawany

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org