sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szkoła ponadgimnazjalna

Witam, czy ktos kto uczy sie w wecie na kierunku weterynaryjnym mógłby powiedzieć mi ile w tamtym roku trzeba było mieć punktów żeby się dostać? Jeszcze jedno może ktoś pamięta jakie przedmioty były punktowane? Proszę o szczere odpowiedzi, a nie wypisywanie głupot

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła ponadgimnazjalna

dużo punktów tam niepotrzeba, więc składaj śmiało, ale jeśli chcesz skończyć szkołę z dyplomem, to czeka Cię dużo nauki na tym profilu ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła ponadgimnazjalna

ja polecam ALO BARDZO FAJNA I PRZYJAZNA SZKOLA

Gienia_Smoliwąsowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła ponadgimnazjalna

Kazdego tam przyjmuja :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła ponadgimnazjalna

weta szczyt ambicji haah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła ponadgimnazjalna

Jeżeli chodzi o technika w Łomży to w większości przyjmowani są wszyscy, bo nawet jak zbierze się większa liczba chętnych to otwierana jest dodatkowa klasa. Tę tendencję widać praktycznie wszędzie.

Kryteria rekrutacji każda szkoła powinna mieć na swojej stronie internetowej. Jeżeli chodzi o Wetę to ta informacja jest na stronie www.weta.vot.pl w zakładce rekrutacja.

Najlepsi uczniowie kończący kierunek technika weterynarii, co roku mają szansę na indeks na wydział weterynarii na SGGW w ramach konkursu im. J. Stypuły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org